مردی که دشمنان از آن استقبال استبداد


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

خوب خوب خوب. احتمالا اجتناب ناپذیر است که در برخی از نقطه, نیویورک تایمز را تبدیل به فرا گرفته در کشور جنجال بر نژاد پرستی و هر چیز دیگری در مورد امریکا که لیبرال ها پیدا کردن ناامید کننده ای. تقریبی علت داد و بیداد در برابر یک op-ed به نام “ارسال نیروهای” توسط سناتور تام پنبه. در آن پنبه اعلام کرد—چه چیز دیگری ؟ —که در آن زمان به ارسال نظامی برای تمیز کردن شهرهای آمریکا از “منکر همه چیز شد.”

بحث برانگیز است ؟ اطمینان حاصل کنید. نامشروع? هیچ.

هر op-ed صفحه ارزش نمک خود به دنبال اجرای قطعه است که مزاحم و آشفته خوانندگان خود را. به عنوان این زمان خوبی می داند که آن را نیز در مورد جلب توجه و یا برای استفاده از طرز سخن گفتن مدرن کلیک. در این راستا brouhaha بیش از انتشار قطعه—به عنوان مخالف به بحث آنچه در واقع در آن—است که بهره همه احزاب از پنبه به بار. پنبه رو قطعه خود را منتشر و در حال حاضر به عنوان دیده بان لیبرالها شلاق خود را به دیوانگی. این بار بزرگ خوانندگان. مشکوک ذهن ممکن است فکر می کنم که کل قسمت صحنه توسط تمام احزاب اصلی op-ed.

حقیقت این است بیشتر دنیوی است. به عنوان جک شفر یادداشت ها در تخته سنگ که از زمان آغاز op-ed صفحه در اوایل دهه 1970 “بخش تصور می شد به عنوان یک فروم برای ایده هایی که مناسب نیست و در جای دیگر در این مقاله است.” آن را به طور مداوم در تلاش برای ایجاد یک فلپ. این مدل برای بسیاری از صنایع.

پس چه چیزی تغییر کرده است ؟ این تغییر این است که لیبرالیسم خود تبدیل شده است به طور پیوسته کمتر لیبرال در طول سال. این منتقد ادبی لیونل تریلینگ تشخیص ظهور یک “دشمن فرهنگ” در آمریکا که reflexively assails آن را به عنوان benighted و رتروگراد. بیش از چند دهه دشمن فرهنگ تبدیل شده است به طور فزاینده ای خصمانه. آن را در مورد پخش views. آن را در مورد پلیس آنها را. معترضان می گویند آنها می خواهند آزادی بیان است. اما آنچه sans-لغزش جناح در زمان تماس به صورت معکوس. اگر آن را با اعتماد به نفس است که پنبه استدلال عجیب و غریب, پس چرا آن را ترس از افشای خوانندگان خود را به آنها را? این دقیقا news, یا, که, پنبه, دیرنه نئوکان را به نوبه خود به ارتش برای حل هر گونه مشکل در خانه و یا خارج از کشور. از بین بردن این روستا به ذخیره آن است که خود را ایمان. خود را تندرو واجد fides هرگز در شک و تردید: در حالی که خدمت در عراق, او با ارسال نامه ای به هیچ یک دیگر از زمان افشاگری سردبیران برای افشای یک دولت ضد تروریسم تامین مالی مبارزات انتخاباتی: “من امیدوارم که همکاران من در وزارت دادگستری مطابقت با شجاعت سربازان من در اینجا و محاکمه شما و روزنامه خود را به حد کمال از قانون است. در زمان ما بازگشت به خانه شاید شما خواهد بود در محل خود حق: در پولیتزر اطلاعیه ها اما پشت میله های زندان.” پس از آن او به طور پیوسته صعود. آن را دوست دارم یا نه, او مهم شکل عمومی که احتمالا برای رئيس جمهور اجرا شود. دقیقا همان نوع از فرد در ذهن شما است که این بار باید چاپ و نشر.

در حال حاضر زمان خود را درگیر در آنچه تحریریه باری ویس خواستار یک “جنگ داخلی.” دیگران در کاغذ مسابقه که شرح است. اما روشن است که بیش از چند کارکنان در این مقاله خواهید برای به اجرا درآوردن یک نوع ایدئولوژیک پاکسازی از نمایش در op-ed صفحه. در این راستا بار op-ed ویرایشگر جیمز بنت بود به سختی یک پروفایل در شجاعت در صدور مبهم بیانیه ای که در آن او گفت که او نمی خواند پنبه قطعه اصلی. او همچنین این نکته آشکار است که “به نظر من بحث با نفوذ ایده های آشکارا به جای اجازه دادن به آنها را به بلامنازع است به مراتب بیشتر احتمال دارد برای کمک به جامعه در رسیدن به پاسخ درست است.” اما او افزود: “من می دانم که نظر خود من ممکن است اشتباه باشد.” مقاله خود را در یک شرکت بیانیه نشان داد که فرایند ویرایش شد “عجله” و op-ed نیست “دیدار با استانداردهای ما.”

این است unpersuasive. استاندارد است که بیشتر از نه الاستیک مدت است. مقاله عطف به ماسبق تلاش برای رد صلاحیت پنبه op-ed و تلاش برای پناه quibbling در مورد صحت پنبه اظهارات. اما مسئله واقعی این است که باور خود را که نظامی دارای کلید حل آمریکا گلایه و مخالفان او نمی مانند این واقعیت است که او مجاز به بیان آن است. مشکل در اینجا, به عبارت دیگر, این است که پنبه را ديد. به عنوان او خودش گفته فاکس نیوز لیبرال ها مستعد ابتلا به رفتن “به بحران” زمانی که آنها چهره محافظه کار و استدلال. هیچ چیز وجود دارد به خصوص رمان در مورد پنبه استدلال. مغلوب ساختن پیشی جستن حق دارد بر اساس 1807 قیام اقدام به ارسال نیروهای نظامی است. شما می توانید استدلال می کنند در مورد اینکه آیا او درست یا غلط در مورد اینکه آیا او در تلاش برای محافظت از آمریکا و یا اولیه و مستبد. اما وجود دارد هیچ چیز نامشروع مورد پنبه ساخت یک مورد که یک تکه از آمریکا به احتمال زیاد پشتیبانی می کند.

در خصومت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به عنوان یک مستبد پنبه را دشمنان خود آنها را در آغوش استبداد.

یعقوب Heilbrunn سردبیر منافع ملی است.

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>