طوفان گرمسیری کریستبل نزدیک ما مجبور به تخلیه ساحلی جزیره نفت و سیستم عامل


کارگران پیاده شدن از هلیکوپتر پس از تخلیه از نفت تولید سیستم عامل های پیش از طوفان گرمسیری کریستوبال در Bristow گلیانوو هلیکوپتر در لوئیزیانا: رویترز/جاناتان Bachman

طوفان گرمسیری کریستبل نقل مکان کرد و از طریق خلیج مکزیک در روز شنبه با بادهای قوی و بارش باران مجبور به تخلیه بخشی از سواحل لوئیزیانا و بیش از 170 نفت فلات قاره سیستم عامل است.

کریستبل است که انتظار می رود برای تقویت قبل از ریزش زمین در اواخر روز یکشنبه در سواحل لوئیزیانا اما بعید است که برای رسیدن به قدرت طوفان با توجه به ملی آمریکا طوفان مرکز (NHC).

این سازمان با هشدار نسبت به تهدید کننده زندگی طوفان موج و طوفان گرمسیری نیروی باد انتظار می رود که اواخر شنبه از مرکزی لوئیزیانا از جمله نیواورلئان به بخش غربی فلوریدا تکدی.

Grand Isle یک مانع جزیره در سواحل لوئیزیانا است تحت یک تخلیه اجباری به منظور پیش از افزایش انتظار می رود بین دو و چهار پا در یک منطقه از مورگان شهر لوئیزیانا به دهان از رودخانه می سی سی پی.

بین چهار و هشت اینچ از بارش باران می تواند با توجه به NHC هوا کمک قابل توجهی به جاری شدن سیل.

در حالی که نفت فلات قاره امکانات تخلیه شدند که نه, لوئیزیانا, پالایشگاه های نفت در مسیر کریستبل که توسط اکسون موبیل Royal Dutch Shell و PBF انرژی, برنامه ریزی برای حفظ عامل رویترز گزارش داد. آنها حساب برای 12 درصد از کل ما ظرفیت پالایشگاه.

بعد از ظهر روز شنبه این طوفان حدود 310 مایلی جنوب دهان از رودخانه می سی سی پی و سفر شمال در حدود 12 مایل در ساعت با توجه به NHC.

این NHC پیش بینی مشغول به خصوص در فصل طوفان برای سال 2020 با 12-19 به نام طوفان شش تا ده طوفان و سه تا شش طوفان است.

با گزارش از رویترز

ادامه مطلب

طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای خلیج مکزیک

کومودو معافیت سوابق اقلیت های در معرض بیشترین خطر

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید شش طوفان عنوان برای ما این است که فقط آنچه که ما می خواهیم’

طوفان گرمسیری آرتور فرم کردن فلوریدا به عنوان فصل طوفان آغاز می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de