عشق واقعی! مشهور است که بهترین دوستان خود را در Costars

هر کس دوست دارد یک مجموعه زن و شوهر — و این duos مستثنی هستند! Mindy Kaling, B. J. Novak, Hilarie Burton and Sophia Bush هستند فقط تعداد کمی از این ستاره که رفت از costars به بهترین دوستان در زندگی واقعی است.

میشل ویلیامز و Busy Philipps, مثلا ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری داوسون کریک. اسکار نامزد ستاره دار به عنوان تنها Lindley در سراسر مجموعه’ اجرا از سال 1998 تا 2003 در حالی که گربه وحشی پشمالو شهر آلوم پیوست و در فصل 5 به عنوان آدری لیدل.

Philipps توصیف اتصال خود را در سرگرمی هفتگی‘s داوسون کریک مراسم پوشش داستان در مارس سال 2018 است. “آن را مانند شما می دانید که چگونه مردم می گویند عشق در نگاه اول ؟ ما تا به حال که چیزی,” او توضیح داد. “ما تا به حال که دوست اتصال. آن را فقط فوری: ‘البته ما در حال نوشیدن شراب و سیگار, سیگار و گرفتن در نوار دعوا.’ [می خندد] ما فقط فوری یک عشق برای هر یک از دیگر که ادامه داد: در طول سال است.”

ویلیامز برای بخش او می خواست به تقلید از او رفیق. “زمانی که من او را ملاقات کرد او جالبترین دختر من تا کنون دیده بود” او به یاد می آورد. “او تا به حال یک حلقه بینی. او در نوارهای مو خود را. او عینک لباس. و او تا به حال این نگرش مانند ” من می دانم که من هستم و نمی صلیب خط من.’ من فقط فکر کردم من می خواهم به این فرد زمانی که من رشد می کنند.’ او اولین دوست واقعی من تا به حال.”

او افزود: “حافظه من از بودن با او را ندارد هر چیزی برای انجام با نشان می دهد و یا مشغول به کار بود اما در زمان ما ، آن صحبت شد در ایوان تمام شب طولانی و آن را به عقب زمانی که نان بود و هنوز هم خوب به خوردن [می خندد]. آن مقدار فراوان از نان است. این چیزی است که من به یاد داشته باشید: بی پایان مکالمه بیش از چند سبدهای نان.”

برتون در ضمن نشان داد در ماه مه سال 2020 است که دوستی خود را با بوش بود که همیشه آسان نیست. “من فکر می کردم داستان خط بین [One Tree Hill شخصیت] Peyton و بروک بود داستان عشق نشان می دهد. داستان عشق با تمام پسران کسانی که سرگرم کننده بود, کسانی که مهم بودند اما سوفیا و من تا به حال به مبارزه برای خود ما, دوستی,” او گفت: “در دفتر” پادکست. “بسیاری از مردم می خواست به گودال ما در برابر هر یک از دیگر. شما می دانید, آن را مانند, “اوه, Hilarie این کار را انجام نمی, اما سوفیا خواهد شد” و “او یکی از زیبا’ و ‘او’،’ وجود دارد خیلی مقایسه است که به عنوان یک فرد جوان آن را سخت به حرکت است.”

در پایین حرکت به کاوش دوستی پایدار در میان castmates.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>