مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها مصاحبه از فعال کوبیدن جورج فلوید


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به اشتراک گذاشته که در آن مصاحبه محافظه کار فعال Candace اونز نامیده جورج فلوید به عنوان نمادی از یک “شکسته فرهنگ در آمریکای امروز” و ذکر شده است که “او یک شخص خوب”.

جورج فلوید, 46, که پس از درگذشت یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه تبدیل به یک تازه نماد خشونت پلیس علیه سیاه پوستان و موجب نا آرامی های مدنی در ایالات متحده برای سال.

این تظاهرات منجر به عمده شهرهای آمریکا از جمله لس آنجلس آتلانتا و فیلادلفیا سفارش شهروندان خود را به باقی می ماند در داخل خانه پس از هزاران تن به خیابان ها در اعتراض به جنایت.

در مصاحبه با رادیو میزبان Glenn Beck که به اشتراک گذاشته شده در توییتر قبل از آن را بازتوییت کرد توسط رئیس جمهور تهمت اوون گفت: “جورج فلوید بود و نه یک فرد خوب است. من اهمیتی نمی دهند چه کسی می خواهد به چرخش که من اهمیتی نمی دهند که چگونه رادیو فردا می خواهد به شما فکر می کنم که او تا به حال فقط تبدیل زندگی خود را در اطراف.”

“این واقعیت است که او برگزار شده است تا به عنوان یک شهید sickens من” اوون اظهار نظر و اضافه کرد که آقای فلوید خدمت کرده بود پنج نانامی به بازی در زندان: “او واقعا به نوبه خود چیزهایی در اطراف ؟ این فقط درست نیست.”

در پاسخ بک در زمان به حساب توییتر خود را و گفت: “من نمی مراقبت از آنچه جورج فلوید بود. افسر باید هرگز او را تحت درمان قرار خواهم که او را کشتند! اما ما هنوز هم باید پرسید: آیا او یک قهرمان است؟”

پیش از آن در چند مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سرزنش چپ افراطی برای خشونت از جمله گسترده غارت و آتش سوزی در مینیاپولیس گفت: تظاهر کنندگان بودند dishonoring حافظه فلوید.

“ما نمی توانیم و نباید اجازه دهند که یک گروه کوچک از مجرمان و خرابکاران به خراب کردن شهرها و ذخیره کردن زباله به جوامع ما” رئیس جمهور گفته بود.

“دولت من را متوقف خواهد کرد اوباش خشونت است. و ما آن را متوقف سرد” او افزود: متهم شل-گره های مبارز ضد فاشیست شبکه Antifa از سازماندهی خشونت است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>