انگلستان بی خانمان نگران به عنوان coronavirus هتل طرح تساوی به نزدیک


لندن: هزاران نفر از افراد بی خانمان در انگلیس داده شد اتاق های هتل ها برای محافظت از آنها را از coronavirus اما به شیوع بیماری کاهش می یابد و موسسات خیریه از ترس آنها به زودی می تواند در خیابان.

لیزا در میان 15000 نفر در انگلستان اضطراری اسکان داده شده به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه دولت طرح در ماه مارس به “همه” به عنوان COVID-19 گسترش یافته است.

او دارای یک بیماری مزمن وضعیت سلامت و زندگی کرده بود در خیابان با تکیه بر اسکان موقت اجرا توسط این موسسه خیریه درب شیشه ای که به او کمک کرد تا بر روی هتل طرح.

“من وجد آمدیم” 30-چیزی گفته با تلفن. “قادر به خواب در رختخواب آن را مانند خواب در ابر نه!”

اما اتاق در یک هتل لندن است را تایید کرد و تنها تا پایان ماه ژوئن — و به عنوان دولت برطرف سراسر کشور مستند او به طور فزاینده ای مضطرب است.

طرح “آیا به من برخی از روشنایی ضعیف تابیدن از امید که چیزهایی که می توانید به جلو بروید. هنگامی که شما در خیابان آن را احساس می کند هرگز پایان دادن به” او گفت:.

“من ایمان که موسسات خیریه در حال رفتن به قرار دادن ما را در خیابان.

“اما اگر آن را یک مورد از رفتن به این نوع از اقامت موقت من در, من می دانم که این چرخه تکرار خواهد شد.”

فعالان خواستار دولت به فوریت برای روشن کردن آنچه اتفاق می افتد به مردم مانند لیزا هنگامی که به هتل قرارداد اجرا شود.

“بازگشت مردم به خیابان نباید یک گزینه اما زمان در حال اجرا است برای پیدا کردن راه حل های جایگزین” گفت: درب شیشه ای افسر ارشد عامل لوسی ابراهیم.

وجود دارد همچنین خواستار گسترده تر عمل تنگه هرمز که بی خانمانی افزایش خواهد یافت که تاثیر اقتصادی از وقوع گزش.

“اقدامات دولت و پشتیبانی تا کنون استقبال می شود, اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن گفت:” یک نامه مشترک به وزرا از پیشرو بی خانمانی سازمان های خیریه.

“با خطر موج دوم از عفونت و بلندی بحران اقتصادی بیشتری باید انجام شود. گرفتن این حق حیاتی برای سلامت و امنیت اقتصادی از دهها هزار نفر از مردم و خانواده ها است.”

– به دست گرفتن این فرصت –

موسسات خیریه هشدار داده بود که زندگی مردم در خیابان ها و یا در شلوغ خوابگاهها به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس که به کشته شدن حدود 40 ، 000 نفر در بریتانیا تا کنون.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت در پاسخ با یک تلاش فوق العاده ای مسکن 14,610 مردم در خواب خشن و یا در معرض خطر از انجام این کار در انگلستان — 4,450 در لندن به تنهایی.

بسیاری داده شد اتاق در توقیف هتل ارائه یک محیط امن و راحت محیط است که برخی از مردم تا به حال تجربه نکرده ،

“ما شنیده ایم برخی از داستان های باور نکردنی از مردم واقعا تصرف این فرصت و نشان دادن آنها می تواند به پایین نگه اجاره” گفت: Balbir Chatrik از جوانان بی خانمانی خیریه Centrepoint.

“اما بسیاری از نیاز به نوعی از فشرده پشتیبانی است که می تواند تنها ارائه می شود در پشت سر هم با ثبات مسکن.”

– اخلاقی ماموریت –

عمده وجود دارد کمبود مسکن عمومی در بریتانیا و مقامات محلی که مسئولیت بی خانمانی رنج می برد سال کاهش در مرکزی بودجه دولت است.

تحقیقات توسط سازمان های خیریه نشان می دهد خواب خشن افزایش یافته است 141 درصد در دهه گذشته است.

در ماه دسامبر انتخابات جانسون دولت متعهد به پایان دادن به خواب خشن در عرض پنج سال حمایت £650 میلیون بسته.

ماه گذشته وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت: سرعت بخشیدن به تحویل 6000 جدید “واحد مسکونی” با کارکنان پشتیبانی در دست 3,300 در دسترس ساخته شده در سال آینده است.

“این دولت می خواهد برای پایان دادن به خشن خواب خوب است و ما در حال حاضر یک فرصت واقعی برای ارائه در این اخلاقی ماموریت,” او گفت:.

روز جمعه Jenrick نیز تمدید سه ماه ممنوعیت اخراج رسیدگی تا اوت برای کمک به مردم در تلاش برای پرداخت اجاره.

– هنوز هم خطرناک است –

دیوید Renard, مسکن, سخنگوی دولت محلی انجمن (LGA) استقبال بودجه اضافی برای شوراها.

اما از او خواست که برای “وضوح از دولت در چه عملی اضافی پشتیبانی در دسترس خواهد بود به شوراها برای کمک به آنها حرکت مردم در خارج از هتل”.

فعالان می گویند مردم در حال حاضر در حال سقوط را از طریق شکاف.

برخی از کسانی که بی خانمان شد از ماه مارس از جمله به تازگی منتشر شده زندانی شده اند قادر به دسترسی به هتل طرح یک مورد کارگر به خبرگزاری فرانسه گفت.

وجود دارد که قوانین محدود کردن کمک دولت بر اساس وضعیت مهاجرت که به حالت تعلیق نیز در حال reimposed در برخی از مناطق.

“مردم در حال تبدیل شده به دور از که حمایت با وجود این واقعیت است که این بیماری همه گیر در ادامه گفت:” یاس Basran از مسکن خیریه بحران است.

“و قرار دادن مردم در یک وضعیت بسیار خطرناک بود.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>