ما ارائه می دهد برای کمک به روسیه در تمیز کردن نوریلسک نشت نفت


واشنگتن: ایالات متحده در روز شنبه ارائه شده برای کمک به روسیه تمیز کردن گسترده سوخت نشت که خراب قطب شمال رودخانه در شمال سیبری.

“غمگین به شنیدن در مورد نشت سوخت در نوریلسک روسیه” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در توییتر نوشت.

“ما با وجود اختلافات ایالات متحده آمادگی خود را برای کمک به روسیه برای کاهش این فاجعه زیست محیطی و پیشنهاد ما ویژگی های تخصص.”

در 29 مه دیزل-مخزن سوخت در یک نیروگاه متعلق به غول نوریلسک نیکل معدن گروه سقوط در نزدیکی سیبری صنعتی شهر نوریلسک ارسال برخی از 15000 تن دیزل به نزدیکی آبراه و ریختن اضافی 6000 تن روی در اطراف زمین است.

نشت — تلقی بدترین فاجعه زیست محیطی از مرتب کردن بر اساس به آمار منطقه — رنگ کنترل از راه دور تندرا آبراه با رنگ قرمز روشن تکه های قابل مشاهده از فضا.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد اضطراری و گفت که او انتظار دارد که شرکت به پرداخت برای تمیز کردن است که می تواند سال ها طول بکشد.

تمیز کردن کار این است پیچیده باتلاقی زمین در میان فصل بهار گرم و کم عمق اعماق نزدیک Ambarnaya رودخانه که مانع از قایق از رسیدن به صحنه است.

مقامات روسیه روز جمعه گفت که نشت احتمالا ناشی از طولانی منجمد پرمافراست در زیر مخزن سوخت ذوب شده و راه داد و دستور بررسی زیرساخت ها در مناطق آسیب پذیر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>