تماشای رعد و برق اعتصاب بنای یادبود واشنگتن و سپس تماشای آن را دوباره

lightning striking the washington monument

توییتر/RSprouseNews/WUSA9

 • چشمگیر پشت بام فیلم نشان می دهد که رعد و برق قابل توجه 550-پا بلند بنای یادبود واشنگتن.
 • رعد و برق باعث می شود مقدار زیادی از آسیب هر سال بیشتر به اموال بسیار نزدیک به زمین است.
 • سنگ مرمر بنای یادبود واشنگتن در صدر است با مجموعه ای از میله رعد و برق.

  واشنگتن اخبار کانال اسیر فیلم شگفت آور از رعد و برق بارها و بارها قابل توجه بنای یادبود واشنگتن در روز پنج شنبه شب.

  این مطالب وارد شده از توییتر. شما ممکن است قادر به پیدا کردن همان محتوا را در فرمت های دیگر و یا شما ممکن است قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در وب سایت خود را.

  چگونه می تواند این اتفاق می افتد بدون مخرب بنای تاریخی? چگونه اغلب می کند رعد و برق اعتصاب تاریخی ساختار? ما سوال است.

  اولین و مهمترین بنای یادبود واشنگتن ساخته شده از سنگ مرمر سفید اما سنگ مرمر مختلف سنگ طبیعی می آید که در پایان مخلوط و رنگ. و این فقط علم از طرف: “تجاری آن را شامل تمام تزئینی کلسیم-سنگ های غنی است که می تواند جلا” بریتانیکا توضیح می دهد.

  ابتدا در سال 1848 بنای یادبود ساخته شده بود بیش از یک دوره طولانی از زمان با سنگ مرمر از منابع مختلف به همین دلیل است که وجود دارد قابل توجه تفاوت رنگ—همان است که شما می توانید با دسته های مختلف از نخ های رنگارنگ.

  این capstone است یک هرم به شکل قطعه ای از سنگ مرمر و در بسیار بالا که کوچک آلومینیوم هرم به نام pyramidionاز همین واژه استفاده می شود با مصر هرم (و تریلر) که الهام گرفته از بنای یادبود واشنگتن.

  آلومینیوم کلاه با هدف جلب رعد و برق بود که پس از آن از طریق این مرکز یادبود و به زمین است. اما به عنوان یک مهندس گفت: اطلس تاریکاین pyramidion شده توسط رعد و برق زده و ذوب تقریبا نیم اینچ در عرض شش ماه. این بود که بلافاصله تکمیل شده توسط یک “تاج” از فلز خوشه و در سال 2011 مجموعه ای جدید از دو میله های موازی.

  Underwriters Laboratory جهانی ایمنی شرکت علم به رسمیت می شناسد مس و آلومینیوم به عنوان بهترین مواد برای میله رعد و برق. آلومینیوم کاهش دمای ذوب در حدود 1200 درجه فارنهایت اما مس با نقطه ذوب در حدود 1,900 درجه است که هنوز هم به مراتب بیشتر توانایی رعد و برق به حرارت مواد را تا 50000 درجه است. این زمان از یک رعد و برق اعتصاب در حالت ایده آل می گذرد به سرعت در حال از طریق یک میله رعد و برق و خاتمه یافته است به زمین.

  در بنای یادبود واشنگتن آلومینیوم pyramidion در ارتباط بود با یک قاب آهن که همچنین پشتیبانی آسانسور. که هوشمندانه دو برای یک طراحی ایده اما آهن یک مقدار کمتر موثر هادی از جنس آلومینیوم یا مس است. گرمای بیشتر که همچنان برای حتی یک لحظه در آلومینیوم pyramidion بیشتر از آن را نشان می دهد ذوب و سایش در طول زمان است.

  اگر رعد و برق بودند به اعتصاب سنگ مرمر بنای تاریخی به طور مستقیم است که می تواند بلافاصله ذوب اعتصاب سایت و دانشمندان محاوره به نام فسیل رعد و برق از حملات که آمار مواد مانند شن و ماسه. اما بنای یادبود واشنگتن را راد سیستم به خوبی کار می کند با وجود زمانی که ستون هرمی شکل سنگی شده است و آمار به عنوان بسیاری از شش بار در طول یک طوفان. (آنها خاموش آسانسور است که با استفاده از میله رعد و برق ساختار هنگامی که رعد و برق وجود دارد.)

  the tip of the washington monument, fitted with a tiny crown of spiky metal

  اداره ملی استانداردهای مهندس William M. Greig (سمت چپ) و یک مرد ناشناس بررسی آلومینیوم نکته و روشنایی میله در بالای بنای یادبود واشنگتن در سال 1934.

  کتابخانه کنگره

  این بنای یادبود واشنگتن ساخته شده بود در طول یک زمان کلیدی در توسعه میله های رعد که برای اولین بار از اسمیتسونیان, جوزف هنری تا به حال مورد مطالعه قرار گرفته و با او به ارمغان آورد به واشنگتن است. او توصیه مالکان و کلیسا سازندگان مانند عملا عزیز ابی برای رعد و برق راه حل.

  و هنگامی که برش لبه گاز روشنایی فروشنده می خواستم برای قرار دادن یک نور در 80 پا قطب فلزی در بالای کنگره هنری تلاش برای اطمینان حاصل شود که بزرگ ماست مبتنی بود حداقل. آن برداشته شد و پس از کمتر از یک سال. (آب و وسواس هنری نیز شروع شبکه از ناظران غیر نظامی که در نهایت تبدیل شد به خدمات ملی آب و هوا.)

  اگر رعد و برق بازدید چوب یا بتن, ساخت و ساز می تواند باعث آتش سوزی, انفجار, و بیشتر. این بنای یادبود واشنگتن را سخت سنگ مرمر آیا تا به حال آتش گرفتن اما تکرار حملات به احتمال زیاد آسیب به ساختار و تعمیر باریک راس 550-پا بلند ستون هرمی شکل سنگی است پر هزینه و خطرناک است هیچ کس می خواهد به انجام است.

  در واقع رعد و برق تاج جایگزین شد در یک لحظه مناسب پس از سال 2011 زلزله را تکان داد و آسیب دیده این بنای تاریخی است. انتظار غیر منتظره!

  این محتوا ایجاد و نگهداری توسط یک شخص ثالث و وارداتی بر روی این صفحه برای کمک به کاربران ارائه آدرس ایمیل خود را. شما ممکن است قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این و محتوای مشابه در پیانو.io

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>