’90 روز نامزد: قبل از 90 روز فصل 4 بگویید همه: که هنوز هم با هم ؟

جایی که آنها در حال حاضر ؟ این سوالی است که به عنوان بخشی یکی از 90 روز نامزد: قبل از 90 روز ارسال به تمام ویژه. بسیاری از این فصل زوج ها گرد هم آمدند تا نشان دهد جایی که آنها ایستاده بود پس آخر و چند تا از آنها را تا به حال تعجب آور به روز رسانی!

در مورد آن از دست رفته بود در طول پنج شنبه, مارس 31, آخر, قهوه ای اد و روزماری Vega, Yolanda بالارد و ویلیامز, اوری وارنر و خاکستر Naeck, جفری Paschel و Varya Malina, لیزا عمر و عثمان “Sojaboy” عمر, Stephanie Matto و اریکا Owens, David Murphey و لانا و فصل 3 Darcey سیلوا و تام بروکس, همه نشان داد که آنها به پایان رسید تا در پایان فصل است.

رز, 23, و اد, 54, به اشتراک گذاشته است که او به پایان رسید رابطه و اگر چه او هیچ تاسف او ویران تقسیم می شود.

“آن شکست قلب من است. من صرف مقدار زیادی از زمان و مقدار زیادی از پول, اما من فقط می خواستم برای شاد بودن” او در زمان. “من می خواستم هر چه زن و شوهر من هر روز شده: من می خواهم صمیمیت. عشق را می خواهم. من آماده هستم دهد.”

یکی دیگر از زن و شوهر که نمی تواند گذشته به آخر استفانی 29 و اریکا, 24 که نشان داد آنها تقسیم می شود. در یک نقطه روشن اما استفانی نشان داد که او در نهایت به عنوان دو جنسی به مادر او چیزی است که او تلاش می کرد با تمام فصل.

اگر چه خاکستر 38 و اوری, 32, به اشتراک گذاشته شده است که آنها هنوز هم با هم در آخر دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برای مراسم ویژه پیش نمایش مشکل پیش رو — که مفصل در روز یکشنبه قسمت هنگامی که او تایید کرد که او تا به حال به پایان رسید, عاشقانه.

“شکستن تا با او سخت ترین چیزی که من تجربه کرده اند برای مدت زمان طولانی. من هنوز هم او را دوست دارم. که رفتن به تغییر” او نشان داد. “اما آینده-دانا من به تمرکز بر روی خودم و خانواده ام در حال حاضر.”

او اشاره کرد که این سختی بوده است “سفر” برای هر دو آنها را.

“وجود دارد مقدار زیادی از وزن است که حمل بر روی شانه های من با چه نوع از چیزهایی که می آیند با خاکستر آمدن به امریکا است که او را دور از خود را و چگونه آن را تحت تاثیر قرار سیان, همسر سابق او” او اعلام کرد. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به آن بازی اما من احساس من می خواستم به گام دور کنید و سعی کنید به جمع آوری افکار من در این روند و ببینید که چگونه من می توانم حرکت به احساسات من. در انجام این کار, او تصمیم گرفت به مرحله دور برای خوب است.”

حرکت را از طریق گالری زیر برای به روز رسانی بیشتر و برای پیدا کردن که هنوز هم با هم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>