بیانسه میشل اوباما بانوی دل شکسته بیشتر به اشتراک گذاری پیام ها به کلاس 2020

مشاهیر از جمله Beyoncé, میشل اوباما و بانوی دل شکسته اذعان لحظه تاریخی ما در حال زندگی در میان coronavirus همه گیر و زندگی ماده پیاده روی به عنوان آنها در سخنرانی های خود به دانش آموزان فارغ التحصیل در یوتیوب خاص است.

در “عزیز کلاس 2020” livestream در یکشنبه, ژوئن 7, Beyoncé اذعان کرد که “بحران جهانی” گفتن دانش آموزان است که با وجود همه چیز “شما هنوز هم آن ساخته شده است.”

Beyonce, Michelle Obama, Lady Gaga, More Share Messages to Class of 2020
بیانسه میشل اوباما و بانوی دل شکسته شاتر (3)

“ما دیده ایم که ما دسته جمعی قلب که به اقدام مثبت می توانید شروع به چرخ ها را تغییر دهید. تغییر واقعی را آغاز کرده است با شما” که برنده جایزه گرمی, 38, گفت:. “شما queerness زیبا است. خود را به سیاهی است. خود شفقت خود را درک مبارزه خود را برای افرادی که ممکن است متفاوت از شما است.”

اوباما 56 اعتراف کرد که “ما بنیاد متزلزل شده است. نه فقط با یک بیماری همه گیر است که به سرقت برده و بیش از حد بسیاری از عزیزان ما طرح میتوانست زندگی روزانه ما و ارسال دهها میلیون نفر به بیکاری است. بلکه با غرش از خطوط گسل است که در کشور ما ساخته شده بود. خطوط نژاد و قدرت است که در حال حاضر یک بار دیگر پس nakedly در معرض برای همه ما دست به گریبان با.”

او افزود که اگر هر یک از فارغ التحصیلان بودند احساس “ترس و یا اشتباه و یا عصبانی و یا فقط ساده غرق آن همه” آنها به تنهایی نیست.

“من احساس می کنم همه از آن بیش از حد. من فکر می کنم همه ما ، ” بانوی اول سابق ادامه داد.

اوباما سپس تحت فشار قرار دادند برای فعالیت های است که می رود فراتر از پیام های رسانه های اجتماعی.

“گاهی اوقات آن را آسان تر برای ایستادن با غریبه ها در اعتراض به از آن است که برای به چالش کشیدن کسی در حیاط خلوت خود را. بنابراین اگر شما می شنوید که مردم بیان متعصب انداز و یا صحبت کردن به کسانی که مردم آن است تا شما را به تماس با آنها. از آنجا که ما نمی خواهد هر چیزی را حل کند اگر ما تنها مایل به انجام آنچه در ساده ترین,” او گفت:. “شما رو به انتخاب های سخت و فداکاری است. اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان فقط hashtagging و ارسال است که مفید به خصوص در طول یک بیماری همه گیر است, اما این تنها یک آغاز است. رفتن بیشتر است. ارسال تمام دوستان خود را به یک لینک به ثبت نام برای رای دادن. متن همه شما می دانید به شما ملحق به ورزش احقاق حق خود دست به اعتراض زدند.”

لیدی گاگا, 34, نشان داد که سخنرانی او ثبت شده است دو هفته پیش قبل از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس باعث تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

او پذیرفته است “بسیار غم انگیز در مورد, بسیار وجود دارد به جشن گرفته می شود. شما در حال تماشای چه لحظه ای سرنوشت ساز در این کشور را تکامل. شما در حال تماشای جامعه تغییر در شدت مهم راه است.”

“متولد این راه” خواننده گفت که او فکر می کند نژادپرستی به عنوان “گسترده جنگل” با “درختان که رشد تعصب شاخه و سرکوبگر برگ و لت و پار ریشه است.” او دانشجویان گفت: “شما می توانید به rip کردن و کاشت مجدد جنگل به یک چشم انداز تنها شما داشته باشد.”

Lizzo انجام شده “پمپ و شرایط” در رابطه جنسی برای باز کردن ارائه در حالی که جنگ ستارگان costars Mark Hamill و دیزی ریدلی خواندن بخش هایی از Dr. Seuss داستان “آه مکان شما بروید.”

ستاره دیگر از جمله تیلور سویفت, جنیفر لوپز, جاستین تیمبرلیک, Shawn Mendes, BTS, تام هنکس, آلیشا کیز و Billie Eilish همچنین در زمان خاص است.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما دوباره در پایان برنامه گفت: فارغ التحصیلی کلاس که اعتراض صلح آمیز هستند “باور نکردنی الهام بخش” و او را “خوش بینانه در مورد آینده ما است.”

“امریکا تغییر کرده است, همیشه تغییر داد چرا که مردم جرأت به امید” او به این نتیجه رسیدند. “تبریک کلاس از سال 2020 است. آن را به معنی چیزی و نگه داشتن ما افتخار است.”

حامله, کتی پریعزیزم او دست انداز بر روی صفحه نمایش در یک لباس شب سفید و سپس بسته های ویژه با یک عملکرد از “گل های داوودی” و “اتش بازی.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>