بوفالو پلیس که هل سالمندان از معترضان متهم هستند به عنوان صدها نفر از تشویق همکاران جمع آوری برای حمایت از آنها


WBFO

این دو افسر پلیس به حالت تعلیق پس از تصویری پدید آمده از آنها تنه یک 75 ساله به زمین متهم شدند در روز شنبه.

در مجازی تفهیم اتهام در بوفالو شهر دادگاه قبل از قضاوت کریگ هانا افسران رابرت McCabe و هارون Torgalski بودند به اتهام حمله درجه دوم.

آنها وارد نیست گناه درخواست و در حال برنامه ریزی برای بازگشت در 20 ژوئیه برای یک جنایت شنوایی. آنها منتشر شده خود را recognisance بدون وثیقه.

هر دو افسران معلق از وظیفه بدون پرداخت پس از حادثه روز پنج شنبه در نیاگارا مربع بوفالو طی یک اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته.

The police emergency response team گفته شده بود برای پاک کردن معترضان از این منطقه خارج از شهر سالن یک بار یک حکومت نظامی را به اثر.

معترضان مارتین Gugino, 75, زده سر خود را بر روی پیاده رو, زمانی که او سقوط کرد و پس از تحت فشار قرار دادند. ویدیو نشان داد خون تجمع در اطراف سر خود را. او در حال حاضر دوره نقاهت در بیمارستان است.

همه 57 عضو از تیم استعفا داد و در اعتراض به افسران تعلیق باقی می ماند اما بخش کلی نیروی پلیس.

متن پیام دیده می شود توسط یک ایستگاه تلویزیون محلی خواست افسران همکار برای نشان دادن حمایت خود را خارج از دادگاه در روز شنبه.

صدها نفر از اجرای قانون و آتش جمع شده بودند خارج ساختمان و محافظت دو افسر از اخبار خدمه با یک چتر و یک ورق به عنوان آنها وارد از برگزاری یک منطقه است.

پس از این افسران متهم شده بود جمعیت را تشویق می کردند با صدای بلند به عنوان آنها خارج شد دادگاه قبل از پخش.

Erie County district وکیل جان فلین صحبت پس از تفهیم اتهام گفت که در هر دو طرف پلیس و معترضان اکثریت قریب به اتفاق مسالمت آمیز در سراسر کشور اما که شما همیشه باید افرادی که خط عبور خواهد کرد.

آقای فلین را تکذیب کرد او در انتخاب طرف با تعقیب این دو افسر. مورد خواهد بود دست به یک هیئت منصفه عالی به نظر وجود دارد که آیا قصد به علت آسیب فیزیکی.

شهردار بوفالو گفته است که افراد مسن معترض بود “همزن” که خواسته شده است به ترک منطقه “متعدد” بار.

بایرون براون گفت که آقای Gugino در تلاش بود تا “جرقه جمعیت از مردم”.

شهردار براون همچنین گفت که او نمی خواهد آتش دو افسر تا زمانی که تحقیقات در حال بازی کردن با وجود تماس های از جامعه و فرماندار نیویورک اندرو کومو.

تظاهرات روز جمعه در بوفالو بودند صلح آمیز است. بیشتر انتظار می رود امروز.

ادامه مطلب

بوفالو شهردار می گوید: سالمندان از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین بود ‘همزن’

مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم بایدن برای ‘نفرت’ سخنان

‘هیچ زانو!’ – مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Brees برای NFL اعتراض عذرخواهی

“ما در اشتباه بودند’: NFL می گوید بازیکن تظاهرات اجازه خواهد داشت

مردی که به اتهام معترضان با ‘انواع پستانداران گوشتخوار دله’ چاقو پنجه دستگیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>