چین هشدار نژادپرستی در استرالیا به عنوان دیپلماتیک ميگيرد

AFP/فایل

پکن: دیپلماتیک بین چین و استرالیا شده است تشدید تنها چند روز پس از پکن خواسته شهروندان خود به سفر وجود دارد و در حال حاضر روز دوشنبه در پکن هشدار داده شده است وجود دارد “بسیاری از تبعیض” علیه مردم چین در استرالیا.

تنش میان استرالیا و چین شده اند نصب در تعدادی از جبهه و پکن واکنش نشان داد و با خشم به تماس های اخیر برای تحقیقات مستقل به ریشه و گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آن برای اولین بار پدید آمده در چین مرکزی در اواخر سال گذشته.

چین با تشدید جنگ لفظی دوباره در هفته گذشته با گفتن شهروندان خود را برای جلوگیری از کشور در مجموع بیش از نگرانی های ایمنی.

“به تازگی شده است وجود دارد بسیاری از تبعیض علیه چینی ها و مردم آسیا در استرالیا گفت:” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در به طور منظم نشست خبری دوشنبه.

“بسیاری از چینی ها در استرالیا شده اند توهین و یا حتی مجروح…(و) نقاشی های دیواری و یا با کلمات نژادپرستانه معانی در برابر چینی به نظر می رسد در Sydney, Melbourne, Brisbane و دیگر شهرهای استرالیا.”

روز جمعه چین وزارت فرهنگ و گردشگری توصیه شده بود در برابر سفر به استرالیا به دلیل افزایش نژادپرستی مرتبط با کوروناویروس.

پس از استرالیا مرزهای بسته به همه غیر ضروری ورودی و خروجی مسافران به دلیل همه گیر — بدون مجموعه تاریخ برای آنها به بازگشایی — مشاوره از پکن تا حد زیادی نمادین است.

استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: ABC Radio ملی در روز دوشنبه بوده است نژادپرستانه حوادث.

“اما من فکر می کنم این ایده که استرالیا در هر راه نا امن مقصد برای بازدید کنندگان به یکی که فقط نمی ماند تا به موشکافی,” او گفت:.

ضد تبعیض کمیسیون در نیو ساوت ولز, استرالیا پرجمعیت ترین دولت گفت: در هفته گذشته بوده است افزایش در پاسخ به سوالات مرتبط با این بیماری همه گیر و نژادپرستی علیه مردم از پس زمینه.

این موارد شامل افرادی که مورد آزار واقع شدند برای پوشیدن یک ماسک صورت تف می کردند و مورد آزار و اذیت در اتوبوس در راه خود را به کار در حالی که آنها اعمال شود و یا در سوپر مارکت.

ضد تبعیض NSW گفت: آن را به حال نیز شنیده می شود از افرادی که تجربه خشونت آمیز مربوط به نژاد اعمال خود را از پنجره ماشین در حال شکست و نژادپرستانه زبان نوشته شده در اتومبیل و مالکیت خصوصی است.

مصرف کننده تحریم هشدار

رابطه بین پکن و کانبرا تبدیل شده است به طور فزاینده ای مشکل به چین تبدیل شده است و قاطعانه تر در خم آن رشد اقتصادی و دیپلماتیک قدرت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

در پاسخ به تماس برای تحقیقات مستقل به ریشه های همه گیر چینی سفیر ایران در کانبرا به حال تهدید گسترده مصرف کننده تحریم استرالیا محصولات — هشدار دهنده به دنبال یک نوار در-واردات از چهار اصلی استرالیا گوشت گاو تولید.

و سپس در ماه مه چین تحمیل 80 درصد تعرفه در استرالیا جو بیش از آزادسازی اتهامات یک مجموعه حرکت به هزینه حداقل Aus 500 میلیون دلار (US$350 میلیون دلار) در سال با توجه به پنج نفر از ملت دانه تولید کنندگان است.

سرمقاله منتشر شده توسط ملی گرایان چینی دولتی گلوبال تایمز هشدار داد سفر هشدار “ممکن است فقط نوک کوه یخ”.

“اگر استرالیا می خواهد برای حفظ دست آوردن از آن روابط اقتصادی با چین” آن گفت: “این باید یک تغییر واقعی به آن زمان موضع چین و یا آن را به طور کامل از دست دادن منافع مصرف کنندگان چینی.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de