دموکرات ها دست و پنجه نرم با ایالات متحده معترضان تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

فایل عکس: اعتراض خواستار 50 درصد defunding از اداره پلیس سیاتل و سرمایه گذاری در جامعه مبتنی بر راه حل های در سیاتل

توسط Ted Hesson

واشنگتن (العالم) – آمریکا دموکرات ها تا حد زیادی در آغوش فعالان بسته بندی به خیابان های سراسر کشور به نگرانی از قتل مردان و زنان سیاه با اجرای قانون اما تا کنون ابراز نگرانی در حمله معترضان خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت ،

در حالی که آنها به وضوح هماهنگ به فریادهای تظاهرکنندگان از نیویورک به لس آنجلس و برخی از دموکرات مقامات منتخب در حال اقدام با احتیاط با هر گونه پیشنهاد آنها را بریده بریده پلیس بودجه به صندوق برنامه به آدرس اجتماعی دیگر مشکلات است.

سناتور کوری بوکر گفت: در طول یک مصاحبه یکشنبه در ان بی سی نیوز که او را درک احساسات پشت “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” فشار, اما نمی خواهد با استفاده از این عبارت.

“ما بیش از ای اداره به عنوان یک جامعه” او گفت:, و اضافه کرد که هزینه های ادارات پلیس بود و نه حل مشکلات.

دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries از نیویورک گفت: در روز یکشنبه گفت که پشتیبانی نمی کند هیچ برنامه ای برای کاهش بودجه پلیس در خود دولت است.

“شما باید به نگاه است که در یک مورد به مورد بر اساس” Jeffries سی ان ان گفت.

دموکرات ها به رهبری توسط مجلس به قانون روز دوشنبه برای مبارزه با خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی از جمله ساخت آن را آسان تر به شکایت افسران که کشتن. آیا این لایحه شامل هر گونه کاهش بودجه فدرال برای ادارات پلیس همچنان نامشخص است.

کالیفرنیا نماینده کارن باس, رئیس کنگره سیاه حزبی و یکی از نیروهای محرک پشت این بسته کرد و گفت که او مخالف انحلال ادارات پلیس اما این بودجه اولویت باید مورد بررسی قرار گرفت.

“من باور نمی کنم که شما باید منحل ادارات پلیس” او گفت: در سی ان ان. “ما نیاز به نگاه چگونه ما صرف این منابع و سرمایه گذاری بیشتر در جوامع ما است.”

نماینده Ilhan عمر از مینه سوتا — دولت که در آن خبری از جورج فلوید موجب فعلی موج اعتراضات — در روز جمعه به نام برای مینیاپولیس اداره پلیس به منحل, به tweeting, که آن را “فراتر از اصلاحات است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری بود jeered توسط معترضان در روز شنبه پس از او به آنها گفت که او مخالف خواسته های خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف و ضبط شده در موضوع بودجه به عنوان خط حمله در برابر خود presumptive دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“خواب آلود جو بایدن و رادیکال چپ دموکرات ها می خواهند به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,'” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت در یکشنبه جیر جیر. “من می خواهم بزرگ و به خوبی پرداخت می شود و اجرای قانون است. من می خواهم LAW & ORDER!”

یک بایدن کمپین سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

بایدن متعهد به حال یک تخته سنگ از عدالت کیفری اصلاحات قبل از آخرین موج تظاهرات. آنها عبارتند از پله وزارت دادگستری تحقیقات پلیس سوء استفاده و افزایش بودجه برای ایجاد روابط بین پلیس و اعضای جامعه.

(گزارش شده توسط Ted Hesson; گزارش های اضافی توسط سوزان Heavey; ویرایش توسط Scott مالون و لیزا Shumaker)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>