اعزام: ‘بد افسر می توانید فقط خنده’ – جورج فلوید را قتل و پلیس مینیاپولیس شکست


aTonya فلوید, خواهر جورج, Floyd, دستمال اشک در حالی که صحبت کردن با رسانه ها در مورد او برادر مرده قبل از یک بنای یادبود در شهر جایی که او در آن متولد شد در Raeford کارولینای شمالی – جاناتان دریک/ایسنا

در سپتامبر 9, 2010 دیوید کورنلیوس Smith, 28, گزارشی مرد, درگذشت چهره را در یک YMCA بسکتبال در مینیاپولیس به عنوان یک افسر زانو زد او را برای چهار دقیقه.

پلیس به نام شده بود چون آقای اسمیت “پرتاب توپ بسکتبال به شدت”. هیچ اتهامات جنایی آورده بودند و افسر بود و نه نظم.

هیچ کس در دادگاه تا به حال گوشی های هوشمند و کمی وجود دارد پوشش حادثه و حتی محلی است. امریکا نمی شنید نام دیوید کورنلیوس اسمیت.

یک دهه بعد از دو مایل دور و قابل ملاحظه ای در شرایط مشابه – هر دو آنها خفه – جورج فلوید, گزارشی مرد مرده در گوشه خیابان زیر زانو از درک چوین یک افسر سفید.

تماشاگران آن فیلم برداری شده و امریکا و ورزشگاه در اعتراض.

اما تکان دهنده آن را به عنوان آقای فلوید مرگ بود هیچ مورد جدا شده است.

درک چوین زانو در جورج فلوید گردن تا زمانی که او مرده بود – Darnella Frazier/AP

به جای او فقط آخرین قربانی سیستماتیک نقایص تثبیت منافع نظامی پلیس آموزش روش ها و دندان ساز و کارهای نظارتی که گرفتار مینیاپولیس و بسیاری دیگر از ما ادارات پلیس برای چند دهه.

در حالی که خشونت نژادپرستانه ماموران پلیس بدون شک چند سیب بد این سیستم که قرار است به پلیس آنها را با توجه به منتقدان فاسد به هسته.

روز شنبه ده ها تن از تظاهرکنندگان ساخته شده نظرات خود را ساده به شهردار مینیاپولیس: booing او را از این اعتراض زمانی که او حاضر به قول پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“منبع مشکل وجود دارد این است که فقط بدون پاسخگویی” دیوید Bicking از مینیاپولیس مبتنی بر جوامع متحد علیه خشونت پلیس [CUAP] گروه مبارزات انتخاباتی گفت: دیلی تلگراف.

“مردم اینجا می گویند که آنها در حال رفتن به شکایت و بد افسر فقط می توانید به آنها میخندند. ما باید کمی نظم و انضباط آن را یک شوخی

“که منجر به طور مستقیم به درک چوین. این که چرا او فکر او می تواند نگه داشتن زانو خود را کسی گردن در مقابل جمعیت دانستن او videoed. این می آید از یک فرهنگ مصونیت از مجازات که ” من می توانم هر چیزی من می خواهم به انجام و هیچ عواقب.”

آقای Bicking استفاده می شود به نشستن در مینیاپولیس غیر نظامی بررسی هیئت مدیره برای پلیس شکایت.

آن را توصیه می کنم مجازات برای افسران بود اما اغلب نادیده گرفته شده توسط روسای پلیس.

در سال 2012 مینیاپولیس غیر منتظره ای در امریکا روشن به ترکیبی نظارت سیستم بیشتر رقیق غیرنظامی ورودی.

دفتر جدید پلیس انجام بررسی شامل غیر نظامیان و پلیس.

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم – عکس جزوه / Hennepin County Jail / AFP

رشته آمار و ارقام پس از آن که تکان دهنده است. با توجه به CUAP شده اند وجود دارد بیش از 4,600 شکایت از اعضای عمومی در برابر مینیاپولیس 800 افسران پلیس.

تعداد کل منجر به نظم و انضباط بود و فقط 12 – و یا در حدود 0.5 درصد است.

در هفت مورد از آن موارد ماموران متوقف شد. طولانی ترین تعلیق شد فقط 40 ساعت.

مقامات پلیس اختلاف این ارقام است. نتیجه از ادارات پلیس خود تحقیقات به ماموران بستگی دارد تا حد زیادی در پرخاشگری از خود امور داخلی واحد است.

در مینیاپولیس امور داخلی نگاه به 17 شکایت علیه چوین بیش از دو دهه است.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo (R) kneels به عنوان باقی مانده از جورج فلوید گرفته برای برگزاری مراسم یادبود به افتخار او در 4 ژوئن 2020 – KEREM YUCEL/AFP

او درگیر شده بود در سه تیراندازی یکی از کشنده است. او یک بار به ضرب گلوله یک غیر مسلح مشکوک دو بار در معده است.

اما 16 از شکایت رد شد و او تنها مواخذه دیگر.

هنگامی که امور داخلی واحد انجام عمل قاطعانه در برابر خود دارد تجدید نظر.

در ایالت مینه سوتا بیش از پنج سال گذشته 46 درصد از پلیس و زندان, افسران که اخراج شد و دوباره در دادگاه تجدید نظر.

که تا حدودی به دلیل درخواست پنل پایگاه تصمیمات آن در سابقه به این معنی است که یک عمل از زور و یا نژادپرستانه زبان بود که قابل قبول تلقی دهه پیش نیز باید مجازات در سال 2020 است.

در طول چند سال گذشته برخی از مهمترین مشخصات بالا, پلیس, قتل در آمریکا جای گرفته اند و یا در نزدیکی مینیاپولیس.

در سال 2015 Jamar Clark 24 ساله غیر مسلح سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط دو افسر پلیس در خارج از حزب است.

سال بعد Philando کاستیا, 32, که سیاه و سفید بود کشته شد و پنج بار در ماشین خود را. دوست دختر خود را livestreamed پی در اینترنت.

Philando کاستیا و 32 یک کافه تریا مدرسه استاد راهنما بود که به ضرب گلوله توسط پلیس مینیاپولیس به عنوان او به نظر می رسد برای رسیدن به او گواهینامه رانندگی. دوست دختر خود را, الماس رینولدز بود که در ماشین با او چهار سال شروع فیلمبرداری حوادث روی تلفن همراه خود را و رادیو و تلویزیون زنده بر روی اینترنت

افسر در آن صورت بود تبرئه از قتل نفس برجسته چگونه مشکل آن باقی مانده است برای دادستان برای به دست آوردن اعتقادات.

در موارد از نیروی مرگبار از جمله زمانی که چوین می آید به دادگاه هیئت منصفه باید در نظر بگیرید که آیا یک افسر پلیس در “ترس معقول” برای زندگی خود را. اکثریت قریب به اتفاق هیأت منصفه نشده اند در چنین شرایطی و تمایلی به “صندلی کارفرمایی” یک افسر.

بسیاری از آنچه اتفاق افتاده است در مینیاپولیس و در جای دیگر به ما نسبت داده شده توسط عدالت به فعالان نظامی به سبک آموزش از افسران پلیس.

انجام شده توسط پیمانکاران امنیتی خصوصی را می آموزد و آنها را برای درمان همه آنها روبرو می شوند به عنوان یک پتانسیل انسانی تهدید.

افسر که شات Philando کاستیا شده بود از طریق یک دوره به نام “ضد گلوله جنگجو”. معلوم نیست اگر درک چوین بود.

ممنوعیت شهرستان افسران از “ضد گلوله جنگجو” در سال گذشته یعقوب فری که دموکرات شهردار مینیاپولیس آن را به نام “killology” که “نقض ارزش ها در قلب جامعه محور.”

سام واکر کارشناس پلیس پاسخگویی گفت: “آن [دوره] خوب است برای Green Berets اما غیر قابل قبول به صورت داخلی انجام ندادی.”

موقت یادبود جورج فلوید در نزدیکی محل که در آن او در بازداشت پلیس – Kerem Yucel/AFP

نیز وجود دارد که مسائل گسترده تر با آموزش پلیس در سراسر آمریکا. پلیس راهنمایی و رانندگی به طور متوسط صرف بیش از 100 ساعت آموزش افسران در مورد نحوه شلیک اسلحه و دفاع از خود و در مجموع تنها 16 ساعت در پلیس جامعه میانجیگری و مدیریت تعارض.

و با وجود این بحث انگیز طبیعت از گردن خویشتن به عنوان یک تاکتیک – آن ممنوع است در بسیاری از ادارات پلیس – افسران در مینیاپولیس آن استفاده کرده اند 428 بار پس از سال 2012 است.

در سال 58 از موارد فرد ارائه شده است ناخودآگاه. دو سوم از کسانی که از آن استفاده می شد در سیاه هستش در حالی که کمتر از 20 درصد از جمعیت این شهر است ،

داستان مینیاپولیس فعلی رئیس پلیس – سیاه برای اولین بار به رهبری اکثریت سفید نیروی کاملا نشان می دهد و تاریخی خود را نژاد مشکل است.

در سال 2007 Medaria Arredondo یکی از “آسیاب شهرستان 5” – پنج سیاه افسران که شکایت خود را به نیروی خود برای تبعیض است. آنها با توصیف “تماشای هر روز اقدامات افسر پلیس علیه شهروندان از رنگ”.

آقای Arradondo رفت و بر سر امور داخلی و در سال 2017 شد رئیس پلیس پس از تیراندازی از Philando کاستیا.

با این حال تلاش خود را در اصلاحات را به اجرا عمیقا ریشه دوانده مخالفان عمدتا از ستوان باب Kroll, رئیس پلیس فدراسیون مینیاپولیس که نشان دهنده رتبه و فایل افسران.

این شقاق اجرا می شود ، Lt Kroll یک تیم SWAT جانباز که خودش بوده است این موضوع از 29 پلیس شکایت نامگذاری شد چندین بار در آقای Arredondo در سال 2007 مورد تبعیض.

ادعا شد که Lt کرول به نام کیت الیسون, مینه سوتا, سیاه مسلمان دادستان کل “تروریست” است که او را تکذیب کرد.

اتحادیه رهبر که به نظر می رسد در یک تجمع با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اکتبر به شدت مخالف ممنوعیت “ضد گلوله جنگجو” گفت: “آن را در مورد قتل آن را در مورد زنده ماندن.”

پس از مرگ آقای فلوید او نوشت: به اعضا گفت: مرد متوفی به حال “خشونت آمیز جنایی تاریخ” و تعهد به “مبارزه برای شغل” افسران “فسخ بدون علت روند” بیش از این حادثه توسط Mr Arredondo.

“همه به نظر می رسد می دانم که چگونه به انجام کار ما بهتر از ما” گفت: Lt Kroll.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de