Dwyane Wade, Gabrielle Union دختر ما قرنطینه روح حیوانی

عمده خلق و خوی! Dwyane Wade and Gabrielle Union‘s 17-ماه-پیر دختر Kaavia تا به حال بیشتر relatable واکنش به quarantining میان coronavirus بیماری همه گیر.

این زن و شوهر شده اند, های خنده دار عکس از کودک نو پا در حالی که quarantining از طریق رسانه های اجتماعی از تلاش کردن مدل مو جدید برای مشتاقانه به تماشای تلویزیون.

وید و اتحادیه استقبال نوزاد خود را در نوامبر سال 2018 از طریق جانشین پس از درد و رنج های متعدد سقط جنین.

“ما بی خوابی و هذیان اما خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن که ما معجزه نوزاد وارد شب گذشته از طریق قائم مقام و 11/7 برای همیشه حک شده در قلب ما به عنوان زیباترین ترین از همه دوست داشتنی روز” که ما در حال رفتن به نیاز بیشتر شراب نویسنده, 47, زیر نویس خود را اعلام و در آن زمان است. “خوش آمدید به حزب دختر شیرین!”

بازنشسته بازیکن حرفه ای بسکتبال, 38, که بحباله نکاح در اوردن, اتحادیه در آوریل 2014 در حال حاضر دارای سه فرزند از روابط قبلی — زئیر 18, Zaya, 12 و خاویر 6. او در 18 سال اول Dahveon همچنین زندگی با خانواده است.

“Kaavia به نظر می رسد مثل من عمل می کند مانند [گابریل]. او یک کل شخصیت” ورزشکار گفت: ما هفته به طور انحصاری از خانواده او در جولای سال 2019. “او بسیار خاص در مورد همه چیز درست مثل مادرش خیلی خاص, اما من آن را دوست دارم چرا که او اجازه می دهد تا شما می دانید که او چه کسی است و آنچه او می خواهد و آنچه که او را نمی خواهم. آن را می سازد آن را آسان تر برای من به مانند ” من از شما نمی خواهم که? سرد است.'”

اتحادیه ندارد “گناه مادر” در مورد بالا بردن یک کمی در حالی که مشغول به کار در صنعت سرگرمی او گفت: ما به طور انحصاری زیر سه ماه توضیح “قادر به این کار است که من دوست دارم و عزیزم که من از خواب [بزرگ]. من بهتر از مادر و از آنجا که من قادر به از بین رفتن و انجام آنچه که من دوست دارم. حتی اگر من به سختی شکست خوردند من زیر رویاهای من. … من خواهد بود کمتر از یک مادر اگر من مجموعه ای را هر روز به سعی کنید به رویاهای من به حقیقت می پیوندند و افراد دیگر رویاهای به حقیقت می پیوندند. بنابراین من لازم نیست احساس گناه.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن Kaavia جالب عکس, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس از گریه بیش از صفحه نمایش محدود زمان به نشسته و در فکر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de