طرفداران دفاع از درو بریمور پس از Adam Sandler, Jennifer Aniston دیس

درو بریمور شد روند موضوع در توییتر در روز شنبه, ژوئن 7, پس از یک فن پیشنهاد کرد که آدام سندلر و جنیفر آنیستون ساخته شده بهتری فیلم زن و شوهر است.

“نام بهتر اواز یا موسیقی دو در فیلم [sic] از آدام سندلر و جنیفر آنیستون. من صبر کنید” فن توییتی در شنبه 6 ژوئن.

Drew Barrymore Trends After Fan Suggests Adam Sandler and Jennifer Aniston Are a Better Movie Couple
درو بریمور, آدم سندلر و جنیفر آنیستون. شاتر (3)

“منتظر است Drew Barrymore روند زیرا کسی گفت که آدام سندلر و جنیفر آنیستون در حال بهتر duo???? جسارت. این جفت ارز OG و دلفریب, AF,” یک فن نوشت.

“آدام سندلر نیست 50 First Dates به بی احترامی بود” یکی دیگر از شات پشت, در حالی که شخص دیگری اصرار داشت که “آنها فقط با هم مانند نخود فرنگی و هویج.”

“آدام سندلر با بهترین درو بریمور هر کس می داند که این” فن دیگری نوشت.

“من خیلی خوشحالم که درو بریمور نمی روند برای هزاران دلیل من می توانستم تصور او روند” یکی دیگر از توییتی.

سابق Saturday Night Live ستاره 53 ساله بود که برای اولین بار تیمی با بریمور, 45 در سال 1998 به عروسی خواننده. آنها پیوست و در سال 2004 برای 50 First Dates و یک دهه بعد costarred در مخلوط.

سندلر و جنیفر آنیستون, 51, costarred در سال 2011 Just Go With It قبل از reteaming سال گذشته برای Netflix بکشد رمز و راز قتل.

این جفت ارز نشان داد در Jimmy Kimmel Live! در ژوئن 2019 که دوستان برای یک مدت زمان بسیار طولانی در جلسه جری دلی در استودیو سیتی کالیفرنیا قبل از آنها معروف شد. از دوستان آلوم داد سندلر یک فریاد در SAG awards در ماه ژانویه و پس از او برنده برای صبح نشان می دهد اما او از دست رفته را در یک نامزدی اسکار برای عملکرد خود را در جدا نشده سنگهای.

“آدام سندلر خود عملکرد فوق العاده و سحر و جادو خود را واقعی است, دوستان من شما را دوست دارم” آنیستون گفت.

که همان ماه بریمور و Sandler کردم عاطفی خود را در مورد تنگ, باند هنگامی که او ارائه شده او با بهترین بازیگر افتخاری در هیئت ملی نقد و بررسی سالانه جوایز جشن.

“من عشق این مرد بسیار, و من همیشه اعتقاد او گفت:. “این لحظه صادقانه نمی تواند بیشتر سزاوار. من می دانم که همه ریشه برای شما دلیل این که شما به دست آورده اند همه احترام. شما شایسته بهترین شما بهترین و شما بهترین هستند. من شما را بسیار دوست دارم.”

سندلر در آغوش رفیق هنگامی که او در زمان مرحله گفتن او “کرد که شگفت انگیز بود. شما فقط گفت: همه این مسائل و این شگفت انگیز بود. شما فقط بالدار آن و من می دانم که شما در مورد آن فکر, اما شما خیلی سرد است.” خفگی او افزود: “من خوشحالم که ما ملاقات کرد و من خوشحالم که ما آن را تمام و ما همیشه سعی می کنیم فیلم ما با هم.”

در 2018, بریمور گفت که او امیدوار است برای کار با Sandler دوباره آشکار در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن که آنها “متن تمام وقت” در مورد “نکته بعدی” شوخی که آنها “بنابراین و بنابراین ،

“بود به معنای واقعی کلمه آخرین چیزی که من پیشنهاد او بود در برکه طلایی” او گفت: قبل از اضافه کردن او می خواهم به راه اندازی مجدد “هواپیما و قطار و اتومبیل و آدم در Netflix بکشد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>