فدرال مطبوعات پرونده جنایی علیه فلین شریک

وزارت دادگستری است که با فشار دادن به جلو با آن پرونده جنایی علیه یک سابق شریک کسب و کار از مایکل فلین با وجود دادستان کل ویلیام Barr تصمیم بحث برانگیز به دنبال به رها دادستان سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دادستان ها به دنبال احیای اعتقادات فلین سابق, همکار, بیژن Rafiekian ثبت مختصری با یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز یکشنبه ،

پر کردن باعث می شود چند اشاره از فلین انتگرال نقش در کار است که منجر به دو خارجی-agent مربوط به اتهام جنایت علیه Rafiekian و حفظ موقعیت دولت را که فلین یک شرکت conspirator در کسب و کار خود شریک جنایات — کنجکاو از موضع دولت به دنبال رها کردن پرونده جنایی را علیه فلین بیش از دو سال پیش است.

53-صفحه مختصر زمینه با 4هفتم مدار دادگاه تجدید نظر در ریچموند باعث می شود هیچ اشاره ای به وزارت دادگستری تصمیم فوق العاده ای jettison مورد مشاور ویژه رابرت مولر را آورده در دسامبر 2017 به عنوان بخشی از درخواست مقابله با سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ارشد و کلیدی سیاست خارجی مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

در حالی که صورت متمرکز در فلین اظهارات به اف بی آی در ماه ژانویه سال 2017 در مورد معاملات خود را با سفیر روسیه آن را نیز شامل یک پذیرش توسط فلین که او امضا کردن نادرست عامل خارجی ثبت نام عمل براده در مورد این پروژه که منجر به Rafiekian را تعقیب: $600 ، 000 قرارداد فلین امضا برای فلین اینتل گروه در اوج مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 به لابی نمایندگی از یک شرکت هلندی, Inovo BV.

دادستان ها ادعا می کنند که Inovo شد در واقع یک جبهه برای دولت ترکیه و لابی و پیام کمپین فلین و Rafiekian تا به حال هیچ کسب و کار واقعی عنصر بود اما با هدف برجسته مخالف دولت ترکیه, روحانی Fetullah گولن.

زمانی که وزارت دادگستری ارائه آن درخواست غیر معمول در ماه گذشته به رد پرونده فلین آن را به طور کامل خاموش در ترکیه مربوط به پذیرش. یکی دیگر از دادگاه تجدید نظر فدرال به DC مدار تنظیم شده است به شنیدن استدلال جمعه در مورد اینکه آیا فلین است که به حق باید این مورد را رد کرد و بلافاصله و یا یک قاضی می تواند سرگرم استدلال که فلین گناه در این مورد نباید مختل شود.

فلین منجر وکیل, Sidney, پاول, لعنتی تصمیم دولت برای حفظ تعقیب Rafiekian سابق مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم مشاور. خواسته سیاسی در مورد حرکت او پاسخ داد: از طریق ایمیل: “غیر قانونی و بی فایده استفاده از کمیاب مالیات دهندگان منابع است.”

یکی از برجسته ویرجینیا وکیل مدافع ادوارد MacMahon روز یکشنبه اعلام کردند که Rafiekian به نظر می رسد قربانی از دو برابر استاندارد است.
“وجود دارد یک نوع متفاوت از عدالت است که ارائه شده است به افرادی مانند ژنرال فلین از ارائه شده است به این پسر. پس فلین است عزیزم از فاکس نیوز و این مرد است discardable?” MacMahon گفت.

یک وکیل برای Rafiekian رابرت ماهی قزل آلا کاهش یافته است به نظر در تشکیل پرونده جدید در برابر مشتری است. با این حال حدود دو هفته پیش Rafiekian دفاع نوشت: به آمریکا وکیل که بر منصوب به بررسی فلین مورد جف جنسن سوال که Rafiekian مورد یک شبیه نقد و بررسی.

“تعقیب Rafiekian یک نتیجه مستقیم از دولت سوء کشف در بررسی خود را از فلین گناه,” Rafiekian وکلا نوشت: در مارس 22, نامه اول, گزارش نیویورک تایمز. “Rafiekian ندارد همان به رسمیت شناختن و لذت بردن از همان حمایت عمومی از رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان فلین. اما سیاسی معروفیت و محبت از رئیس جمهور نباید نفوذ — مقدار کمتر بازی dispositive نقش در چگونه وزارت دادگستری تصمیم گیری کند.”

سخنران برای وزارت دادگستری و برای باراک اوباما در اسکندریه که انجام می شود بسیاری از پرونده Rafiekian کاهش درخواست های مکرر برای اظهار نظر در این مورد و در مورد اینکه آیا جنسن را نقد و بررسی ترکیه مربوط به اتهامات علیه Rafiekian و فلین. یک سخنگوی وزارت دادگستری تنها می گویند که جنسن کار در حال انجام است.

Rafiekian این است که در یک وضعیت غیر معمول. در حالی که این دفاع است که تقریبا همیشه کنار جذاب در یک پرونده جنایی دادستان خودشان به دنبال درخواست مداخله دادگاه پس از قاضی دادگاه منطقه که به کار گرفته Rafiekian دادگاه دستور داد او را تبرئه و با وجود هیئت منصفه پیدا کردن او را به اتهام دو فقره پس از چند ساعت از مذاکرات در ماه ژوئیه گذشته.

قاضی آنتونی Trenga گفت: کنفرانسهای رفت و در برابر قاطع وزن شواهد در این مورد. در طول محاکمه او بارها و بارها نشان داد که او فکر دولت شواهد بسیار ضعیف که آن را به نشان دادن واقعی دولت ترکیه کنترل لابی و روابط عمومی پروژه فلین و Rafiekian عهده گرفت.

فلین در اصل انتظار به ستاره شاهد در Rafiekian را محاکمه و به شهادت که او و شریک سابق به خوبی آگاه است که این پروژه عملیاتی در جهت دولت ترکیه.

اما هفته قبل از محاکمه فلین خود کاهش یافته است, d. C. وکلا و برداشت جدید رزمی خدمه به رهبری پاول. او به زودی خودش را در یک بحث داغ با مولر دادستان براندون ون Grack که متهم فلین از حمایت دور از خود را زودتر شهادت و پذیرش در سال 2017 قرارداد.

دادستان رها شده و سپس برنامه های خود را به فلین را ایستاده و به جای آن به او اعلام کرد به یک شرکت conspirator باعث هر دو قاضی و Rafiekian دفاع به بیان سوزش در آخرین لحظه تغییر است.

4th مدار هنوز برنامه ریزی استدلال در Rafiekian است. رسما تحولات در فلین مورد بخشی از ثبت درخواست تجدید نظر اما شدید توجه رسانه ها به وزارت دادگستری برگشت به معنی قضات هستند به احتمال زیاد به این مسئله به هر حال اگر دادستان نمی کنند, و در آن پس از آن وکلا زیر مورد گفت.

“در تجربه من به دادگاه تجدید نظر می شود و از این چیزها” MacMahon گفت. “وجود دارد و صفر فرصتی است که نمی آیند تا دلیل آن را باید آمده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>