سابق FDA کمیسر می بیند ‘مقدار زیادی از خطر” از 2 coronavirus موج

سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb می گوید که coronavirus عفونت ممکن است گسترش کشف نشده در طول هفته گذشته در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس به طور بالقوه تشدید پیش بینی موج دوم جدید Covid-19 مواردی است که می تواند آمار در این تابستان و یا اوایل پاییز.

Gottlieb هستند منصوب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که زد FDA از 2017-2019 هشدار داد که به دلیل این تظاهرات عمومی تمایل به شامل تعداد زیادی از افراد جوان بسیاری از آنها بیشتر احتمال دارد به نظر می رسد حتی اگر بدون علامت مسری کسانی که در معرض به کروناویروس در یک تظاهرات می تواند هیچ نظری ندارم.

“که را افزایش می دهد خطر است که شما باید بدون علامت گسترش در آن گردهمایی” گوتلیب گفت: اخبار یاهو “Skullduggery” پادکست.

او هشدار داد در برابر ابتلا به یک از امنیت کاذب در مناطق و گفت: معترضان باید به دنبال “با کیفیت بالا و ماسک” در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است — حتی در جمعیت.

“هنوز هم وجود دارد خطر از آنجا که شما در حال گرد هم آوردن گروه های زیادی از مردم و خطر رفتن به ارتباط با سابقه نرخ جمعیت” گوتلیب گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن برخی از زنجیره های انتقال و دریافت روشن از این تجمعات و ما نیاز به درک که.”

گوتلیب گفت که او نگران بود در مورد “روند نگران کننده و حتی قبل از حوادث هفته گذشته.” او گفت: در حال حاضر در حدود 25,000 جدید عفونت تشخیص داده شده روزانه است. حدود 1000 نفر از آمریکایی ها یک روز در حال حاضر در حال مرگ از ویروس. گوتلیب گفت که در حالی که او انتظار دارد که تعداد خواهد بود به نصف کاهش دهد به زودی او معتقد است که آن را فلات در حدود 500.

گوتلیب گفت که اگر به طور کلی عفونت رای باقی می ماند که در آن است و یا تسریع در طول تابستان به عنوان کشور بازگشایی آمریکایی را سر بازگشت به مدرسه و محل کار در ماه سپتامبر در معرض یک coronavirus تجدید حیات فقط به عنوان آنفلوآنزای فصلی آغاز می شود گردش.

دکتر اسکات Gottlieb صحبت می کند در طول سه ماهه آخر سال قبل یک کمیته مجلس سنا در واشنگتن در سال 2017. (J. Scott Applewhite/AP)

“که بسیاری از خطر به توجه به سقوط برای موج دوم و این چیزی است که من نگران — که ما واقعا هرگز خرد عفونت ما این slow burn از طریق تابستان و در این مجموعه ما برای یک کار بسیار دشوار سقوط COVID/فصل آنفولانزا,” گوتلیب گفت.

گوتلیب ملحق شد توسط دکتر Kavita Patel, یاهو پزشکی کمک کننده و غیر ساکن همکار در موسسه بروکینگز. هر دو از پزشکان گفت که عفونت های اضافی هستند به احتمال زیاد به نتیجه از تجمع جمعی از معترضان تظاهرات علیه خشونت های پلیس علیه سیاه آمریکایی است.

در حالی که هر دو از پزشکان گفت: آمریکایی ها باید هوشیار باشند و از جمله با پوشیدن ماسک هر دو سقوط کرد و کوتاه گفت: مردم باید اعتراض کنند. پاتل با اشاره به اینکه بیش از 1200 بالا, عمومی پزشکی و سلامت کارگران امضا نامه ای سرگشاده که منتشر شد جمعه تشویق مقامات به استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای تعطیل شد. او به نام این نامه بیان پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای “فراوانی از سرخوردگی با حوادث است.”

“سفید برتری یک کشنده مسئله بهداشت عمومی است که predates و منجر به COVID-19” نامه گفت.

پاتل گفت: معترضان باید با دقت فکر می کنم در مورد انتقال خطرات خود را بر اساس شرایط شخصی.

“اگر شما در حال اعتراض و حتی در یک محیط امن و انجام همه چیز شما می توانید اگر شما در یک خانواده که در آن شما باید یک خطر و یا نگران هستید شما را به تماس با کسی که در معرض خطر است که بسیاری از مردم شما را مجبور به انجام بهترین خود را به گرفتن تست شده پنج تا هفت روز بعد یا حداقل منزوی خود,” او گفت:.

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>