جورج فلوید مرگ: مینیاپولیس, شورای, رای به انحلال اداره پلیس

حامیان Black Lives Matter مارس در خارج از اداره پلیس لس آنجلس ستاد در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. عکس: AFP

شورای شهر مینیاپولیس است رای به تخریب و بازسازی اداره پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

فلوید کشته شد در 25 مه هنگامی که سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین فشرده زانو خود را در غیر مسلح را گردن برای نزدیک به نه ساعت. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم است و به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه.

“ما متعهد به از بین بردن پلیس به عنوان ما آن را می دانم در شهر مینیاپولیس و بازسازی با جامعه ما یک مدل جدید از امنیت عمومی است که در واقع نگه می دارد جامعه ما امن” رئیس شورای لیزا خم کن سی ان ان گفت.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری, اما در برابر خلاص شدن از گروه و سر از شهر قدرتمند پلیس اتحادیه باب Kroll بر روی صحنه ظاهر شد در سال گذشته با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رای اکثریت نمایندگان یک روز پس از فری هو شد و پرسید: به نظر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” رالی. او بعدها به خبرگزاری فرانسه گفت او حمایت “عظیم اصلاحات ساختاری برای تجدید نظر در این ساختار نژادپرستانه نظام” و نه “لغو کل اداره پلیس است.”

اطرافیان تصویری از این حادثه — که اسیر فلوید خواستار مادرش و گفت: او نمی تواند نفس را برانگیخته دو هفته بیشتر از تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر کشور است.

روز یکشنبه معترضان در شهرستانها از جمله واشنگتن و نیویورک و زمستان در پارک فلوریدا شروع به تمرکز بر خود خشم و انزجار بیش از مرگ غیر مسلح فلوید به خواسته های پلیس اصلاحات و عدالت اجتماعی است.

میت رامنی یک سناتور جمهوری خواه از یوتا پیوست یک گروه مسیحی در تظاهرات و راهپیمایی به سوی کاخ سفید است. او توییتی عکس های خود را در صفوف همراه با ساده عنوان “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

اگر چه رامنی بوده است نادر جمهوریخواه صدای مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن او پیوست و هفته گذشته توسط حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski که گفت: انتقاد از تهمت بود به تعویق افتاده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دشوار رویکرد به سرکوب اعتراضات ادامه داد: به رسم استثنایی در سوئیس از بالا بازنشسته و افسران نظامی یک گروه به طور معمول میلی به انتقاد یک غیر نظامی رهبر.

سابق ستاد مشترک رئیس کالین پاول به آنها پیوست یکشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “زیرفشار” از قانون اساسی است. پاول یک جمهوری خواه میانه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تضعیف امریکا موقعیت در سراسر جهان که در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری او حمایت دموکرات جو بایدن.

‘این یک میدان جنگ’

Condoleezza Rice که موفق پاول به عنوان وزیر امور خارجه تحت ریاست جمهوری جورج بوش گفت: فردا او را “کاملا” مخالف با استفاده از ارتش علیه معترضان مسالمت آمیز و اضافه میکند: “این یک میدان جنگ است.”

رئیس جمهور دستور داده است تا سرباز گارد ملی شروع به خروج از پایتخت کشور که شهردار موریل Bowser یک دموکرات که jousted با مغلوب ساختن پیشی جستن بر استفاده از زور در شهرستان گفت: فاکس نیوز وجود داشته است هیچ دستگیری در روز شنبه با وجود این تظاهرات که دیدم هزاران نفر در حال حرکت را از طریق خیابان های پایتخت.

یک هفته قبل از آن وجود دارد آتش سوزی و خرابکاری.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ ABC گفت که واشنگتن شده بود “یک شهر را از کنترل” و رد یک مشکل سیستمیک نژادپرستی در میان پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است که هیچ سیاست خاص تغییرات در پاسخ به هتک حرمت بیش از فلوید مرگ است.

اعضای کنگره سیاه حزبی (CBC) گفتند که قانون در مجلس نمایندگان روز دوشنبه به پلیس بیشتر پاسخگو.

این قانون است که انتظار می رود به آن را آسان تر به شکایت پلیس حادثه مرگبار برای ممنوعیت این نوع از چوک نگه می دارد که منجر به Floyd مرگ و برای ایجاد یک پایگاه داده ملی به ثبت پلیس در آوریم.

‘مقدار زیادی از کار را به انجام’

یکی از اعضای کمیته های پارلمانی نماینده وال Demings فلوریدا سابق رئیس پلیس در شهر اورلاندو, ABC گفت که “نژادپرستی نظاممند است که همیشه روح در اتاق.”

“آنچه که ما به عنوان یک ملت است نگه پلیس پاسخگو” گفت: Demings که ذکر شده است به عنوان یک امکان در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

معلوم نیست چه حمایت از اصلاحات پیشنهادی ممکن است در پیدا کردن جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و یا اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نشانه ای از جمله قانون به قانون است.

برخی از حوزه های قضایی باید نقل مکان کرد و در حال حاضر به آغوش اصلاحات — شروع با ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در برابر معترضان.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او را از رویکردهای بودجه و تغییر برخی از وجوه به جوانان و خدمات اجتماعی, رسانه های محلی گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضبط شده در تماس با برخی از معترضان به کاهش بودجه پلیس برای حمله به بایدن, به tweeting, بدون شواهدی وجود دارد که “نه تنها خواب آلود جو بایدن پال خواستار قطع بودجه دولت اما او خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت نظامی ما!”

رئیس جمهور قرار است میزبان یک میزگرد با اجرای قانون در روز دوشنبه.

بایدن که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از فانینگ “شعله های آتش نفرت” برنامه ای برای سفر به هوستون در روز دوشنبه به دیدار فلوید خانواده. او را نیز ضبط یک پیام به عنوان خوانده شده در Floyd مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>