جورج Floyd: مینیاپولیس شورای وعده برای از بین بردن اداره پلیس

تظاهرات در دفاع از برچیدن اداره پلیس در مینیاپولیس

اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد شده است برای از بین بردن اداره پلیس محلی یک حرکت قابل توجهی در میان در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در ماه گذشته.

نه از 13 مشاوران گفت: “مدل جدید امنیت عمومی” ایجاد خواهد شد در یک شهرستان که در آن اجرای قانون متهم شده است از نژاد پرستی.

شهردار یعقوب فری زودتر مخالف حرکت نقشه کشی بوس از جمعیت.

فعالان که برای سال ها دفاع کرده اند چنین اقدامی به نام این یک نقطه عطف است.

اما مفسران می گویند مینیاپولیس هم اکنون می توانید انتظار طولانی و پیچیده بحث بیش از پلیس.

آقای فلوید مرگ در بازداشت پلیس باعث تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. اقدامات امنیتی در سراسر کشور برداشته شد و در روز یکشنبه به عنوان ناآرامی شروع به سهولت.

  • پنج قطعه از متن به درک تظاهرات
  • به همین دلیل من تصمیم به تماشای فلوید ویدئو
  • گاهشمار: از Kaepernick زانو به NFL عذرخواهی

هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای جمع آوری در روز دوشنبه برای مشاهده عمومی آقای فلوید بدن در هوستون شهرستان خانه خود را در تگزاس قبل از او به مینیاپولیس مینه سوتا است. یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار خواهد شد در روز سه شنبه.

تصویری از آقای فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی دوخته به زمین با یک افسر پلیس زانو در گردن او برای تقریبا نه دقیقه برانگیخته در سراسر جهان خشم و انزجار.

افسر درک چوین شده است را رد کرد و به اتهام قتل درجه دوم. او را از دادگاه اول ظاهر بعد از آن در روز دوشنبه است.

سه نفر دیگر از افسران بودند که در این صحنه نیز اخراج و به اتهام کمک و معاونت در جرم.

چه مینیاپولیس اعضای شورای شهر می گویند ؟

نه مشاوران خواندن بیانیه ای به صدها نفر از معترضان در روز یکشنبه.

“ما در اینجا چون اینجا در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده روشن است که ما سیستم موجود از پلیس و امنیت عمومی است نه نگه داشتن جوامع ما امن” رئیس شورای شهر لیزا بندر به نقل شد.

“تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند. دوره.”

Ms بندر گفت: جزئیات تعمیرات اساسی طرح نیاز به بحث بیشتر و اضافه کرد که او سعی خواهد کرد برای تغییر بودجه پلیس نسبت به جامعه مبتنی بر استراتژی.

در همین حال شورای الندرا کانو توییتی که “حق وتو-اثبات اکثریت” در این شورا موافقت کرده بود که اداره پلیس شهر بود “نه reformable و ما در حال رفتن برای پایان دادن به زمان policing سیستم”.

در هفته گذشته, مینه سوتا, راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس با فرماندار Tim Walz گفت: او می خواست برای ریشه کن کردن “نژادپرستی نظاممند است که نسل های عمیق”.

شورای شهر بعد رای برای تعدادی از پلیس تغییرات از جمله ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط افسران پلیس.

چه واکنش بوده است ؟

اصلاحات طرح در مینیاپولیس مجموعه آنچه که به احتمال زیاد طولانی و پیچیده بحث بر سر راه های جدید پلیس در سراسر آمریکا. اما روند راه اندازی یک سیستم جدید احتمالا به ماه و تضمین شده نیست زیرا از شهردار مخالف است.

در واکنش به اعلام کوان می Montgomery, مدیر مینه سوتا مبتنی بر مبارزات انتخاباتی, گروه, سیاه, دید گفت: “این باید در نظر گرفته شود تا حد مرگ ما را در اینجا. ما امن تر و بدون مسلح غیر قابل توصیف گشت های پشتیبانی شده توسط دولت شکار بودند.”

روز دوشنبه دموکرات ها در کنگره در حال انتظار برای حضور گسترده قانون در پلیس اصلاحات.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

  • دیدگاه: نقطه اوج نژادی تقسیم ملت
  • تماشا کنید: ‘این است که چرا ما اعتراض’
  • گاهشمار: آخرین سیاه مرگ و میر در دست پلیس
  • زمينه و هدف: پنج قطعه از متن به درک تظاهرات
  • جرم و عدالت: چگونه آفریقایی آمریکایی ها درمان می شود ؟

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در حال حاضر گفت که انتقال پول از پلیس به خدمات اجتماعی.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شد یک پاره در آخرین تظاهرات خیابانی که گاهی اوقات ریخته به خشونت و غارت.

“Defunding” طرفداران را برای سال بوده است محکوم کردن آنچه که آنها را به عنوان تهاجمی militarised پلیس در ایالات متحده است.

آنها استدلال می کنند که پلیس بخش ” بودجه باید کاهش داد و بودجه منحرف اجتماعی برنامه های غیر ضروری برای جلوگیری از رویارویی و درمان نژادی تقسیم.

کل شهرستان ادارات پلیس شده اند منحل قبل در کشور: در کامپتون کالیفرنیا در سال 2000 و 12 سال بعد در Camden, New Jersey. در هر دو مورد آنها جایگزین شد با بزرگتر نیروهای جدید که تحت پوشش محلی شهرستانهای استان است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن بی بی سی تعاملی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>