جورج دبلیو بوش و میت رامنی برنده را پشتیبانی نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 در حالی که برخی از مقامات عربستان در نظر گرفتن رای گیری برای بایدن


جورج دبلیو بوش میت رامنی

رئیس جمهور سابق آمریکا جورج دبلیو بوش و سناتور میت رامنی.

رویترز/Kevin لمرقو KL/MMR

  • رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و سناتور. میت رامنی یوتا نمی خواهد حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات و دیگر مقامات عربستان با توجه به رای گیری برای, جو بایدن, با توجه به نیویورک تایمز.

  • زمان اعتبار اولیه خرید اینترنتی به ناروا دست زدن به خشونت پلیس تظاهرات و نادرست از coronavirus بیماری همه گیر.

  • برخی از مقامات عربستان شده اند مورد معضل خود را در حالی که تلاش برای تعادل وجدان ایدئولوژی و خطر برای خود و دستور کار خود را.

  • جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان و بازنشسته های دریایی به طور کلی نمی خواهد فاش بود که رای خود را, اما او گفت که او آرزو “ما تا به حال برخی از گزینه های اضافی” با توجه به بار.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است از دست دادن حمایت از اعضای خود حزب در حال حاضر با برخی از مقامات عربستان با توجه به رای جو بایدن.

زودتر از حد انتظار در حال رشد اعداد بزرگ جمهوری خواه نام آنها چگونه بحث شفاف شود در مورد آنها تصمیم به بازگشت مجددش یا حتی ممکن است رای برای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

مرتبط: زمانی که جان مک کین زد علیه اوباما او در دفاع از او

به گفته نیویورک تایمز رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و سناتور میت رامنی برنده را پشتیبانی نمی مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات جب بوش مطمئن نیست چگونه او را, رای, و سیندی مک کین بیوه سن. جان مک کین است که تقریبا مشخصی برای حمایت بایدن است اما “مطمئن نیستید که چگونه به آن صحبت شود چرا که یکی از فرزندان او است eying یک اجرا برای دفتر.”

سابق رهبران جمهوری خواه مانند سابق سخنرانان پل رایان و جان بونر هنوز هم کم حرف در مورد کسانی که آنها را برای رای دادن و برخی از جمهوری خواهان هستند بنا به گزارش وزن گزینه های خود را بین حمایت از یک شخص ثالث مدعی یا آشکارا حمایت بایدن خطر خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی می گویند که آنها می خواهم احتمالا ترجیح می دهند بایدن پیروزی اگر ایران موفق به حفظ آن اکثریت سنا.

مخالفان در حال بنا به گزارش ها احساس تجدید ضرورت توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا در واکنش به اعتراضات علیه خشونت پلیس و نادرست از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به منابع ناشناس. رهبران نظامی بازنشسته به طور معمول خصوصی شخصی خود را در مورد دیدگاه های سیاسی شده اند به طور فزاینده ای آوازی در مورد اتمی با رئیس جمهور, رهبری, اما هنوز هم بلاتکلیف مورد استقبال حریف.

کسانی که با توجه به بایدن شامل بعید شگفتی ها — از جمله در کنگره فرانسیس رونی در فلوریدا که اهدا کرده است میلیون ها دلار به نامزدهای جمهوری خواه در طول سال و به عنوان رئیس جمهور بوش سفیر واتیکان. رونی گزارش نشده رای برای حزب دموکرات در دهه. اما با توجه به بار رونی است و با توجه به حمایت بایدن “در بخشی به دلیل تهمت است” رانندگی ما همه دیوانه ” و او از دست زدن به این ویروس منجر به مرگ و میر است که نمی باید اتفاق می افتد.'”

هشتاد و نه دفاع سابق در انتخابات گفت: آنها “احساس خطر” با تهمت و تهدید به استفاده از ارتش برای پایان دادن به ناآرامی و سابق وزیر دفاع جیم Mattis صادر شدید ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت او را تبدیل آمریکایی ها در برابر هر یک از دیگر در سراسر کشور تظاهرات. سناتور. لیزا Murkowski آلاسکا نیز گفت که او در حال “مبارزه” با این که آیا به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این سقوط وقت آن است برای رهبری جدید در این کشور — جمهوری خواه دموکرات یا مستقل” ویلیام McRaven بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار که کارگردانی این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن گفت: نقل شد. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او نمی باید کیفیت لازم برای فرمانده.”

در حالی که بسیاری از نام های ذکر شده توسط بار نیست رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 عدم حمایت بیشتر معنی دار هنگامی که آن نگرانی های یک رییس جمهور و دستور کار مشترک با رهبران مجلس سنا نسبت به زمانی که هیچ جریان محافظه کار در دستور کار تحت تاثیر قرار خواهد.

اما این بار اشاره می کند که انتخابات امروز نشان می دهد جمهوری خواهان به طور کلی در پشت رئیس جمهور و به مراتب بیشتر ایران با مقامات منتخب در حال علنا حمایت تهمت نسبت به چهار سال پیش و از جمله حامیان ثابت قدم مانند رهبران جمهوری خواه مانند میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و سناتور. تد کروز و لیندزی گراهام سناتور..

جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان و بازنشسته های دریایی به طور کلی نمی خواهد فاش بود که رای خود را, اما او گفت که او آرزو “ما تا به حال برخی از گزینه های اضافی.”

و در حالی که برخی از جمهوری خواهان بعید است که به دیابت کریس Coons دلاور (یکی از بایدن نزدیک ترین متحدان خود در کنگره) تبدیل به یک فرستاده از انواع به قانونگذاران جمهوری خواه. با توجه به Coons تعدادی از اوباما صرف نظر از آنچه آنها می گویند در مکان های عمومی نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حفظ حریم خصوصی.

“آنچه که او همیشه ترسناک نیست,” رونی به نقل شد. “بسیاری از مردم که رای برای رئیس جمهور تهمت چرا که آنها نمی مانند هیلاری کلینتون ، من نمی بینم که اتفاق می افتد با جو بایدن — چگونه می تواند شما را مانند جو بایدن?”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>