‘Glee’ اضافی جزئیات تجربه کار با ‘ادب’ Lea Michele

سمت خود را از داستان. Glee اضافی می آیند با خود قصه در مورد Lea Michele‘s اتهام سوء رفتار در پی Samantha Marie Ware‘s اتهامات.

مجموعه منبع منحصرا می گوید ما هفتگی است که در سال 2012 Glee آلوم, 33, “نمی تواند زحمت” به معاشرت با اضافی و خدمه.

“لی می گذرند و چشم پوشی اضافی. من تو را دیدم دیگر اعضای بازیگران mingling با اضافی و خدمه” خودی گفت. “او به معنای واقعی کلمه عمل مانند من وجود نداشت من گفت: سلام ، او حتی نمی تائید من است.”

این منبع همچنین به یاد می آورد که میشل آورده کیک برای بازیگران و خدمه پس از آنها به پایان رسید فیلمبرداری اما “هیچ کس می خواست به آن را لمس است.”

“یکی از تولید بچه ها پرسید که کیک” آنها اضافه شده است. “کسی که گفت:” لی انجام داد.’ مرد تمسخر و راه می رفت دور از آن. در انتهای ساقه یکی از اعضای خدمه در زمان یک نوعی کیک کوچک و آن را به من داد و گفت: “آن را. هیچ کس می گذرد به خوردن آن.”

افزار, 28, اولین ستاره به صحبت کردن در مورد او ادعا تجربه با میشل پس از “گلوله توپ” خواننده توییتی در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

“LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?! علت بیمار هرگز فراموش نکنید” بازیگر توییتی در تاریخ 1 ژوئن. “من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر TOU [sic] تا به حال این فرصت را به شما خواهد ‘S–T در کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا MICROAGGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است.”

میشل دیگر سابق costars به دنبال کت و شلوار با داستان های خود را از جمله Heather Morrisکه برچسب نیویورک بومی “ناخوشایند به کار است.”

Imia فلور ادواردزکه مشغول به کار به عنوان یک اضافی در سرور و نشاط در سال 2012 به ما می گوید که میشل burped در صورت خود در حالی که در مجموعه یک داستان است که او برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram در ژوئن 4 تماس میشل “خیلی جسور و بی ادب.”

“در طول یکی از این طول می کشد او راه می رفت واقعا به من و این را با صدای بلند آروغ تقریبا درست در چهره من به عنوان او در حال عبور از” ادواردز گفت. “او نمی گفتن “ببخشید” یا حتی اذعان حضور من. بدون تماس با چشم ، از دیگر موارد را دیدم و یک عضو خدمه نیز هست. او در واکنش, ‘وای خیلی متاسفم او را انجام داد.'”

با این حال یک منبع دوم می گوید ما که Scream Queens آلوم تا به حال یک شوخی در حال اجرا از آروغ زدن در مجموعه.

“لیا خواهد به شوخی شرکت در مسابقات آروغ زدن با خدمه در طول خرابی در مجموعه” خودی گفت. “هرگز او را عمدا انجام این کار به طور مستقیم در چهره کسی.”

میشل — که باردار است با اولین فرزند او با شوهرش, قدیمی, گروهی, Reich — عذرخواهی برای اقدامات او از طریق Instagram on June 3.

“این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که ناشی از” بهار بیداری آلوم نوشت.

علاوه بر این Glee ستاره اقبال Theba دفاع میشل از طریق رسانه های اجتماعی. “به من اجازه دولت آن را به وضوح بود که من هرگز بدرفتاری با او. و اگر برخی از بازیگران تحت درمان قرار گرفتند به شدت سپس او عذرخواهی کرد برای آن که فوق العاده است. اما اینکه به نام یک نژادپرست است بیش از حد سنگین و ناعادلانه یک بار 4 بسیاری از ما به خصوص در این زمان مشکل” بازیگر 56 که به تصویر کشیده شده اصلی Figgins در موسیقی سری توییتی در ژوئن 3. “پس لطفا دلسوز مراقب باشید & مسئول قبل از اینکه ما را متهم به هر کسی که از این وحشتناک چیزی به نام نژاد پرستی. من دوست دارم هر و هر کس از من همکار اعضای بازیگران از ما نشان می دهد بزرگ @OfficialGLEEtv بود امن و خوبی بود. خیلی دوست دارم.”

در پایین حرکت به عنوان خوانده شده Glee اضافی’ داستان کار با میشل در مجموعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>