هند بازگشایی با وجود رکورد ویروس موارد

مشتریان پیاده روی در داخل Select CITYWALK بازار پس از دولت کاسته یک مستند تحمیلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در دهلی نو در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 است .— AFP

دهلی نو: مراکز و معابد باز در سراسر هند روز دوشنبه پس از 10 هفته مستند با وجود یک رکورد روزانه افزایش موارد جدید و پیش بینی است که این بیماری همه گیر بدتر خواهد شد برای سال آمده است.

دولت در معرض خطر کاهش محدودیت در تلاش برای کاهش ضربه ویرانگر به اقتصاد برخورد با کروناویروس.

اما تعداد موارد جدید افزایش 9,983 به 256,611 با توجه به آمار دولت روز دوشنبه اعلام کرد قرار دادن این کشور از 1.3 میلیارد دلار در دوره به سرعت پیشی انگلیس و اسپانیا در میان کشورهای با کمترین تعداد از عفونت.

گزارش مرگ و میر 7,135 پایین تر از دیگر بد-آمار کشور هند بیماری همه گیر است که تنها انتظار می رود به اوج خود در ماه جولای. بسیاری از کارشناسان می گویند تلفات بالاتر است.

در پایتخت دهلی مراکز خرید و رستوران ها و معابد و مساجد دوباره باز برای اولین بار پس از آوریل 25.

اما برجسته شهرت شهر به عنوان یکی از هند را بدترین coronavirus نقاط یک روز پس از اعلام بازگشایی, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, رفت و به انزوا با ویروس علائمی از جمله تب.

‘خشن آن را’

بدترین ترافیک در بسیاری از ماه دیده می شد در این شهرستان از 20 میلیون نفر است. اما پاسخ های عمومی به قادر بودن به فروشگاه و دعا بود و آزمایشی. وجود دارد تنها یک قطره از مردم در بسیاری از مکان عبادت است.

تاجر Mohit Budhiraja پوشیدن یک ماسک و حمل sanitiser رفت و به او معبد محلی در شرق دهلی نو برای اولین بار از این مستند.

“این احساس چیزی گم شده بود وقتی که من نمی تواند به معبد آمده برای این هفته,” او گفت:. “من امیدوارم که همه چیز را بهبود بخشد اما در حال حاضر من خواهد آمد در هر روز است.”

بسیاری از معابد راه اندازی sanitisation تونل در ورودی و منع نمازگزاران از آوردن ارائه شده است.

“مردم با داشتن درجه حرارت خود را آزمایش دو بار قبل از آنها می گوید:” Ravindra Goel, امانت از Jhandewalan معبد یکی از قدیمی ترین در دهلی نو.

400 سال جاما یکی از بزرگترین مساجد در هند برنامه ریزی شده تنها سه نماز یک روز به جای آن از حد معمول پنج برای مسلمانان است. نمازگزاران نیز تا به حال به خود را نماز تشک.

مراکز خرید و همچنین تحمیل تنگ چک در ورودی و اجتماعی فاصله در فروشگاه ها. صاحبان اذعان کرد آنها را به صبر کنید تا ببینید کسب و کار عادی سطح بازگشت.

“این را برای حداقل دو ماه ما فقط باید به آن گفت:” ماهندرا سینگ صاحب یک لباس حق رای دادن در یک مرکز.

عمده آمار

دهلی حساب برای بیش از 27,600 موارد و 761 مرگ و میر — اگر چه گزارش های رسانه ای می گویند که آمار و ارقام واقعی بسیار بالاتر است.

Shamika راوی استاد اقتصاد که روزانه تجزیه و تحلیل داده ها در بحران است به طور گسترده ای به دنبال گفت دهلی مرگ و میر افزایش یافته است “نگران کننده”.

شهر دولت دستور داده است که هتل ها و سالن های ضیافت بسته باقی می ماند به عنوان آنها می تواند تبدیل به بیمارستان.

مقامات مواجه شده اند چندین شکایت توسط بستگان افرادی که فوت کرده اند قبل از اینکه بیمارستان را قبول آنها.

مقامات می گویند تا 15000 تخت اضافی می تواند مورد نیاز تا پایان ماه.

“شهروندان باید با ارائه زمان واقعی اطلاعات در این نزدیکی هست تست آزمایشگاه قرنطینه امکانات تخت بیمارستان در دسترس بودن” گفت: راوی. “ترس و وحشت می شود زدوده توسط صادق در ارتباط است.”

بمبئی حساب برای حدود یک پنجم از هند موارد و بیمارستان ها شده اند تاخت و تاز کردن. مقامات شده اند محتاط تر در مورد محدودیت های بلند. کنار مغازه ها بازگشایی شد اما مراکز و رستوران ها و سالن های باقی مانده توقیف.

دولت هند می گوید دشوار مستند محدود گسترش coronavirus. اما از آن است که در حال حاضر آماده برای ضربه عمده به اقتصاد با میلیون ها نفر از کارگران در حال حاضر بیکاری.

آژانس های رتبه بندی باید گفت که اقتصاد می تواند قرارداد بیش از پنج درصد در این سال پس از رشد متوسط حدود هفت درصد بیش از دهه گذشته است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>