هند بازگشایی مراکز و معابد با وجود افزایش coronavirus موارد


دهلی نو: مراکز و معابد دوباره باز در چندین شهر در سراسر هند روز دوشنبه با وجود این کشور ضبط یک رکورد روزانه تعداد کروناویروس جدید عفونت با این بیماری همه گیر رود به تاخت و تاز کشور برای سال آمده است.

پس از 10 هفته مستند دولت در معرض خطر لغو برخی از محدودیت ها در تلاش برای کاهش ضربه ویرانگر به اقتصاد برخورد با کروناویروس.

اما تعداد موارد جدید افزایش 9,983 به 256,611 با توجه به آمار دولت روز دوشنبه اعلام کرد قرار دادن این کشور از 1.3 میلیارد دلار در دوره برای رسیدن به بریتانیا و اسپانیا در میان کشورهای با کمترین تعداد از عفونت.

گزارش مرگ و میر 7,135 بسیار پایین تر از ساير بد-آمار کشور, اما این بیماری همه گیر است که تنها انتظار می رود به اوج محلی در ماه جولای به گفته کارشناسان بهداشت و درمان.

هنوز در پایتخت دهلی مراکز خرید و رستوران ها و معابد و مساجد اجازه داده شد تا دوباره باز برای اولین بار پس از آوریل 25.

پاسخ آزمایشی بود اما تنها قطره ای از مردم بازگشت به برخی از مکان های عبادت.

تاجر Mohit Budhiraja پوشیدن یک ماسک و حمل sanitiser رفت و به او معبد محلی در شرق دهلی نو برای اولین بار از این مستند.

“این احساس چیزی گم شده بود وقتی که من نمیتونستم به معبد آمده برای این هفته,” او گفت:.

“من امیدوارم که همه چیز را بهبود بخشد اما در حال حاضر من خواهد آمد در هر روز است.”

بسیاری از معابد راه اندازی sanitisation تونل در ورودی و منع نمازگزاران از آوردن ارائه شده است.

“مردم با داشتن درجه حرارت خود را آزمایش دو بار قبل از آنها می گوید:” Ravindra Goel, امانت از Jhandewalan معبد یکی از قدیمی ترین در دهلی نو.

400 سال مسجد جاما — یکی از بزرگترین در هند — برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا مؤمنان در فقط سه بار در روز به جای آن از حد معمول پنج.

عمده آمار

دهلی نو یکی از Indias بدترین coronavirus نقاط حسابداری برای بیش از 27,600 موارد و 761 مرگ و میر — اگر چه گزارش های رسانه ای می گویند که آمار و ارقام واقعی بسیار بالاتر است.

بمبئی که حساب برای حدود یک پنجم از Indias موارد و بیمارستان ها شده اند تاخت و تاز کردن محتاط تر بود. کنار مغازه ها اجازه داده شد تا دوباره باز شود اما مراکز و رستوران ها و سالن های باقی مانده توقیف.

دولت هند می گوید دشوار مستند آن دستور داد در مارس 25 محدود گسترش coronavirus.

اما از آن است که در حال حاضر آماده برای ضربه عمده به اقتصاد با میلیون ها نفر از کارگران در حال حاضر بیکاری.

آژانس های رتبه بندی باید گفت که اقتصاد می تواند قرارداد بیش از پنج درصد در این سال پس از رشد متوسط حدود هفت درصد بیش از دهه گذشته است.

با وجود محدودیت ها کاسته شود ماه گذشته Indias بخش تولید است و در تلاش برای راه اندازی مجدد به دلیل خروج از کارگران مهاجر را وادار توسط ویروس مستند.

شهرستانها بزرگ — هنگامی که یک مقصد جذاب برای کارگران فقیر روستایی مناطق شده اند آمار مهاجرت معکوس به عنوان میلیونها نفر از کارگران فرار به روستای خود را خانه.

“بسیاری از تولید و صنعت است که در واقع در واقع بسیار متحده که در آن بیماری های همه گیر تاثیر بوده است,” استاد Santosh Mehrotra در دانشگاه جواهر لعل نهرو به خبرگزاری فرانسه گفت در هفته گذشته.

“در حال حاضر این مناطق که به طور طبیعی کارگران را ترک کرده اند در تعداد زیادی… آنها را در عجله بسر می رسانید.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de