ایران می گوید افزایش جدید گزارش شده عفونت ویروس است که با توجه به افزایش تست

ایران دچار خاورمیانه مرگبارترین شیوع کروناویروس. — AFP

تهران: ایران وزارت بهداشت گفت: افزایش جدید گزارش coronavirus عفونت شد و با توجه به افزایش تست به جای بدتر شدن شیوع.

پس از برخورد نزدیک دو ماه اخیر در اوایل ماه مه و بلند کردن اجسام سخت جنبش محدودیت موارد از COVID-19 بیماری در حال افزایش است, در جمهوری اسلامی است که مبارزه خاورمیانه مرگبارترین شیوع این بیماری است.

“دلیل اصلی برای افزایش اعداد است که ما شروع به شناسایی (افراد آلوده) با هیچ و یا نشانه نور” گفت: محمد مهدی Gouya وزارت بهداشت در سر اپیدمیولوژی.

او افزود که کاهش تدریجی از مستند اقدامات تا به حال نیز به بالاتر عفونت “است که بیشتر یا کمتر اتفاق افتاده در سراسر جهان” ایسنا خبر داد.

مقامات باید به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده برای مقابله با این ویروس و فعالیت تقریبا به حالت عادی بازگشت در بسیاری از کشور 31 استان.

سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: این وضعیت تا به حال به طور پیوسته بهبود یافته با کمتر hospitalisations مهم مرگ و میر.

“این تنها طبیعی برای عفونت به رشد کمی پس از reopenings او گفت:” در تلویزیونی سخنان یکشنبه.

او تایید کرد 2,364 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد به 171,789. در عین حال 2,596 از کل بیماران بستری بودند در “بحرانی” شرایط روز شنبه با تعدادی به ظاهر در افزایش مسیر از روز پنج شنبه زمانی که ایران گزارش رکورد روزانه عفونت.

Jahanpour اشاره کرد که 72 بیشتر مردم مرده بود در همان دوره بالا بردن کلی تلفات به 8,281.

شده است وجود دارد شک و تردید در خانه و خارج از کشور در مورد ایران آمار رسمی با نگرانی واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

افزایش عفونت و ارقام پس از پایین در اوایل ماه مه و سهل انگاری در رعایت اجتماعی فاصله نگران اند مقامات که باید تصریح کرد خواستار پایبندی به پروتکل های بهداشت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>