‘بیایید با صدای بلند!’ Jennifer Lopez, Alex Rodriguez حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض

در آن با هم! جنیفر لوپز و الکس رودریگز نشان داد و حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در یکشنبه, ژوئن 7, تظاهرات در لس آنجلس.

“امروز من تا به حال [فرزندانم], Emme و حداکثر[imilian] من و الکس نشانه ای برای اعتراض” که برنده جایزه گرمی و 50 و زیر نویس Instagram فیلم از جمع آوری. “حداکثر به من گفت چند روز پیش: ‘شما می دانید مادر پس شما باید زیر را مانند برخی از YouTuber پارسه و آنها از ما بخواهید برای حمایت از همه چیز, و ما, شما باید انجام دهید که برای جورج فلوید.’ من گفت: “خنده دار به شما می گویند که نوزاد من برنامه ریزی چند چیز است. آیا شما می خواهید برای کمک به ساخت یک علامت؟’ و آنها!!”

“در طبقه” خواننده نشان داد او نشانه در Instagram که خواندن “بیایید با صدای بلند برای زندگی ماده” “پل #EnoughIsEnough” و “Calling All نوین گراش. همه مادران احضار شدند که به نام او برای او Mama.”

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez Attend Black Lives Matter Protest Signs
حسن نیت ارائه میدهد از جنیفر لوپز/Instagram

نیویورک بومی اجتماعی رسانه ها آمد نزدیک به دو هفته پس از فلوید را مارس 25 مرگ هنگامی که افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به مینیاپولیس ساکن گردن برای نزدیک به نه ساعت. او 46. چوین, 44 بود و بعد از آن دستگیر و به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez Attend Black Lives Matter Protest
جنیفر لوپز و الکس رودریگز. Broadimage/شاتر

لوپز بوده است عمدا صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد پرستی زیر فلوید مرگ او نوشت در یکشنبه Instagram عنوان. “ما صحبت در مورد چگونه اگر یک نفر نیست و باید عدالت پس از آن هیچ کس” بازیگر توضیح داد. “که در این کشور ساخته شده بود در اعتقاد به آزادی و عدالت برای همه است. ما باید نگاهی به ایستادن برای آنچه که ما در باور و مبارزه علیه بی عدالتی در این جهان است. بنابراین ما همچنان به اعتراض مسالمت آمیز تا زمانی که وجود دارد را تغییر دهید.”

این جهان از رقص قاضی که سهام خود را 12 ساله دوقلو با شوهر سابق او را Marc Anthonyرو مشغول به رودریگز, 44, در سپتامبر 2019. سابق حرفه ای بازیکن بیس بال به دو دختر — Natasha, 15 و الا 12 — و “بیمار” توسط Floyd مرگ و “بسیاری وحشیانه و غیر ضروری زشت قتل آمد که قبل از او.”

ورزشکار ارسال شده در اعتراض به, تصاویر روز یکشنبه و همچنین نوشتن “لس آنجلس ما مفتخریم به پیوستن به شما در تظاهرات مسالمت آمیز امشب. ما مفتخریم به راه رفتن در کنار شما و به اشتراک گذاری در گسترش چنین پیام مهم است. با تشکر از شما برای صحبت کردن. با تشکر از شما برای ادامه به مبارزه با مبارزه خوب. با تشکر از شما با استفاده از صدای خود را برای خوب است.”

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>