LOL! کاترین Giudici دختر میا می اندازد تا در دهان او

اوه! کاترین Giudici‘s 5-ماه-پیر دختر میا, تف کردن در صورت در خنده دار چهار شنبه, ژوئن 7, عکس.

“بوسیدن نوزادان پرخطر, بازی” the Bachelor آلوم شوهر Sean Loweنوشت طریق Instagram. یک کمی بود و همه لبخند در شات در حالی که Giudici cringed با برف بیش از همه لب و چانه.

این زن و شوهر که همچنین به اشتراک گذاری پسران سموئیل 3 و اشعیا 2 استقبال نوزاد خود را در دسامبر 2019.

Catherine Giudici Daughter Mia Throws Up on Her Mouth Instagram Spit Up
کاترین Giudici و میا. حسن نیت ارائه میدهد از Sean Lowe/Instagram

“من همیشه می خواستم یک پدر و دختر و در حال حاضر من او” این مرد لخت کون پتی , آلوم 36, زیر نویس نوزاد خود Instagram اولین بار در زمان. “میا سالم مامان در حال انجام است و خدا خیلی خوب است!”

زیر ماه Giudici مشترک الهام بخش در پشت خود نام میانی. “الله مهاجرانی است که من نام ازدواج و خواهر من و من الله مهاجرانی به عنوان نام میانی ما بیش از حد” واشنگتن بومی نوشت: در Instagram داستان.

استقبال سوم بود که “تا حدودی روال” Giudici گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه ژانویه است. او توضیح داد: “به معنای واقعی کلمه من همیشه باردار یا شیردهی را برای چهار سال گذشته از زندگی من است. دانستن اینکه چه چیزی انتظار می رود که نوزاد فاز شده است و خوب به خاطر شما نگران نیستید در وسط شب اگر آنها زنده شما تاکید در مورد این واقعیت است که شما خواب نیست. شما فقط پیش بینی آنچه که اتفاق خواهد افتاد و این باعث می شود آن را بسیار آسان تر است.”

Catherine Giudici Daughter Mia Throws Up on Her Mouth Instagram Spit Up Sean Lowe Family Instagram
Sean Lowe, کاترین Giudici و خانواده است. حسن نیت ارائه میدهد از Sean Lowe/Instagram

لیسانس ملت اعضای متوجه شدم که آنها انتظار داشتند میا “زودتر از برنامه ریزی” لاو نشان داد به ما منحصرا در جولای 2019.

“ما همیشه برنامه ریزی در داشتن سه بچه” تگزاس بومی گفت: در آن زمان. “این ایده از افزایش سه تا از بچه های زیر سه سال و نیم است که کمی دلهره آور اگر من صادق بودن!”

او افزود: “[من] اول فکر کردم احتمالا نه هیجان! اول فکر کردم احتمالا ‘صبر ما در حال داشتن یک کودک ؟ من در حال حاضر یک کودک! من آماده برای یک نوزاد!’ اما پس از چند ساعت من فکر می کنم او هیجان زده شدم.”

لاو و Giudici گره خورده گره در ژانویه 2014 در کالیفرنیا پس از دیدار و سقوط در عشق در فصل 17 از لیسانس.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>