Meghan پادشاه ادموندز صرف زمان با BF در حالی که جیم جشن تولد دوقلوها’

کمی هوای تازه. Meghan پادشاه ادموندز لذت می برد یک ماجراجویی در فضای باز با دوست پسر خود مسیحی Schaufبه عنوان او جدا,شوهر, جیم ادموندزجشن خود را پسر دوقلو’ 2nd birthday.

The Real Housewives of Orange County , آلوم 35 ارسال شده عکس ها از طبیعت گشت از طریق Instagram در شنبه 6 ژوئن. “او نیاز به فضاهای باز” مگان زیر نویس پست.

در همین حال جیم 49 جشن خود را پسر دوقلو هارت و هیز’ 2nd birthday با روز خانواده در استخر در خانه اش در سنت لوئیس.

سابق St. Louis Cardinals بازیکن عکس به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram داستان, دوقلو, پاشیدن اطراف همراه با مگان و جیم دختر Aspen 3.

یک روز زودتر Meghan ارسال شده ادای احترام به او و پسران از طریق Instagram.

“هیز و هارت دو!” او به عنوان یک سری از عکس های جشن با فرزندان او. “هیز مهربان و کنجکاو خجالتی دوست دارد بازی خشن و حمل یک خفاش در هر کجا که او می رود. هارت است که انعطاف پذیر, خروجی, شجاع, بزرگترین پسر مامان همیشه طول می کشد و هیچ smack از هیچ کس. این بسته نرم افزاری از شادی جادویی تبدیل به کودکان نو پا است.”

Meghan افزود: “شاید در حال حاضر من در واقع می تواند لحظات دوست داشتن کمی به جای فقط تلاش برای زنده ماندن آنها. در اینجا به دو بودن دو تولدت مبارک پسر!”

ما هفتگی تایید شده در مارس 19 که “دانش صمیمی” پادکست میزبان دوستیابی Schauf پس از دیدار نا معلوم عرضه Co. مدیر عامل شرکت در اوایل ماه مارس.

روز بعد میسوری بومی رفت Instagram رسمی با کمال. “من فقط به این می گویند: من خوشحال هستم و به دنبال به جلو به نوشتن من فصل بعد” او زیر نویس a selfie با یوتا به عنوان آنها هر دو عینک شطرنجی پیراهن. Schauf اظهار داشت: “من واقعا دوست دارم شما را در یک جامه فلانل یا پشمی و یک لبخند.”

ما را شکست این خبر در اکتبر 2019 که جیم و مگان به نام آن واریز شده در رابطه خود را پس از پنج سال از ازدواج. واقعیت star متهم به شوهرش خیانت با پرستار بچه, که هر دو جیم و سرپرست را تکذیب کرد.

جیم بخشی از نقل مکان کرد با دختر Kortnie اوکانر. ورزشکار تایید رابطه خود را در ماه آوریل از طریق Instagram. جیم کشف شده در مارس در کبو با اوکانر که Meghan ادعا شده در مارس شرکت کرده بود با او و جیم در طول ازدواج خود را.

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها از مگان و Schauf را ماجراجویی در فضای باز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de