Melissa Etheridge نشان می دهد که چگونه او یاد گرفته برای مقابله با مرگ

صحبت کردن. Melissa Etheridge باز کردن در مورد چگونه او یاد گرفته برای مقابله با پسرش بکت عبور در بازگشت او به رسانه های اجتماعی.

“سلام دوستان من است. من فقط می خواستم برای به روز رسانی همه شما. من که خودم مشغول رفع استودیو من در اینجا در خانه. آن را شفا داد مرا تا حد زیادی” 59 ساله خواننده به اشتراک گذاشته شده از طریق توییتر در جمعه, ژوئن 8. “در حالی که هیچ چیز اما زمان را شفا فضای خالی در قلب من من شده اند امیدوار به تماشای جهان می خیزند و از آنها بخواهید برای بیشتر دوست دارم.”

Etheridge افزود: “در چند روز من را به یک اطلاعیه در مورد برنامه های جدید برای بازگشت به موسیقی من. من از دست همه شما و سپاسگزار هستم برای افکار و آرزوهای خوب.”

Melissa Etheridge Makes Social Media Return After Son Beckett Death
حسن نیت ارائه میدهد Melissa Etheridge/توییتر

“بیا به پنجره من” هنرمند, تیم, تایید مرگ بکت از طریق توییتر در مارس 13. مرگ او ناشی از اعتیاد به مواد مخدر خود را. او 21.

“امروز من پیوست صدها نفر از هزاران نفر از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به مواد مخدر اعتیاد” او در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “پسر من بکت بود که فقط 21, تلاش برای غلبه بر اعتیاد خود را و در نهایت تسلیم به آن امروز است. او از دست رفته خواهد شد توسط کسانی که او را دوست داشتم, خانواده و دوستان خود.”

را “من” خواننده ادامه داد: “قلب من شکسته است. مبارزه ما با چه چیز دیگری ما می تواند انجام داده اند تا او را نجات دهد و در پایان ما می دانیم که او از درد در حال حاضر. من را بخوان دوباره به زودی. این همیشه من شفا.”

Melissa Etheridge Makes Social Media Return After Son Beckett Death
Melissa Etheridge با پسر بکت در سپتامبر 27, 2011 در لس آنجلس ، پیتر Brooker/شاتر

Etheridge مشترک بکت با جولی Cypher. سابق زن و شوهر استقبال اواخر پسر در سال 1998 قبل از تقسیم در سال 2000 پس از 10 سال.

نوازنده دیوید کرازبی به عنوان exes’ دهنده اسپرم به صورت بکت و 23 ساله دختر بیلی. اما Etheridge قبلا نشان داد که exes یک بار در نظر گرفته درخواست براد پیت به جای.

“او مانند یک دوست خوب من. و ما آن را در نظر,” او توضیح داد: در استرالیا Studio 10 صبح نشان می دهد در سال 2016. “و در عین حال به من نگاه کرد و من دیدم که چگونه بد او می خواست کودکان و فکر کردم:” من نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن این با کسی که واقعا بد می خواهد کودکان از آنجا که کودکان من لازم نیست پدر و مادر دیگر — آنها دو.'”

این برنده جایزه گرمی سهام 13 ساله دوقلو جانی و میلر با همسر سابق Tammy Lynn Michaels. او نیز به Linda Wallem پس از 2014.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال مبارزه با سوء مصرف مواد تماس با سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت (SAMHSA) ملی خط تلفن در 1-800-662-کمک (4357).

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de