جدید ‘لیسانس’ سری و بیشتر به تماشای این هفته

یک هفته جدید به معنی جدید هفته از تلویزیون را نشان می دهد. اگر چه کلر کرولی‘s فصل لیسانس شده است به طور نامحدود به عقب رانده ABC را هنوز هم تازه لیسانس محتوا با لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون!, لگد زدن با یک نگاه گذشته نگر در به یاد ماندنی ترین فصل در حق رای دادن. ویژه سری را به صورت 10 ساعت در قسمت آغاز این هفته است.

TLC را 90 روز نامزد: راه دیگر, HGTV را خوب استخوان, MTV را از عشق با DJ Pauly D & Vinny و TLC را 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ شروع فصل جدید.

در همین حال برخی از نشان می دهد در حال بسته بندی است. آخر از نوجوانان و مادر OG خواهد شد با یک ویژه. مادر, OG در صفحه اصلی: تیلور و کوری نوزاد ویژه به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل توسط Cory وارتون به عنوان او و تیلور Selfridge استقبال از اولین فرزند خود را با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

قسمت دوم از Vanderpump قوانین مراسم ویژه خواهد شد در براوو TBS خواهد air فصل 3 آخر از آخرین O. G. و آنچه ما در سایه قرار دادن خواهد شد تا فصل دوم آن در FX. دیگر finales شامل HBO مکس عشق زندگی, CBS’ مرد با یک برنامهHBO را من می دانم که این بسیار است True و مواد غذایی شبکه بدترین آشپز در امریکا و HBO را نا امن.

حرکت را از طریق گالری زیر برای آنچه در هر شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>