نیویورک تایمز نظر سردبیر استعفا میان خرید اینترنتی بیش از op-ed خواستار نظامی برای سرکوب تظاهرات

نیویورک تایمز یکشنبه اعلام کرد که سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت استعفا داد و پس از او گروه منتشر شده به طور گسترده ای مورد انتقاد افکار مقاله نوشته شده توسط سناتور. تام پنبه R-ارک.

پنبه مقاله منتشر شده در روز شنبه و با عنوان “ارسال نیروهای نظامی” تحریک یک واکنش نه فقط از خوانندگان بلکه از بار روزنامه نگاران. بسیاری از درون اتاق خبر علنا اظهار داشت که این مقاله قرار دادن زندگی سیاه روزنامه نگاران شاغل در این شرکت در معرض خطر است.

مقاله پشتیبانی استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس بود که موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

تصویر: James بنت (لری Neumeister / فایل AP)

بنت در دفاع از این مقاله در توییتر موضوع روز شنبه گفت: بار بدهکار آن را به خوانندگان ارائه counterarguments به تعادل سرمقاله نوشته شده در حمایت از تظاهرات.

“ما درک می کنیم که بسیاری از خوانندگان پیدا سناتور پنبه استدلال دردناک, حتی خطرناک,” بنت نوشت. “ما بر این باورند که یکی از دلایل آن نیاز به نظارت عمومی و بحث است.”

اما در روز یکشنبه, روزنامه, ناشر, A. G. Sulzberger روشن ساخته است که تغییرات قابل توجهی خواهد بود که به نظر روند.

“هفته گذشته ما شاهد قابل تفکیک در ویرایش فرآیندهای اول نیست ما تجربه کرده ایم در سال های اخیر,” او نوشت. “جیمز و من موافقت کرد که آن را به یک تیم جدید به رهبری گروه را از طریق یک دوره قابل توجهی تغییر.”

روز پنج شنبه روزنامه در بیانیه ای گفت که یک بررسی داخلی بود نشان داد که “با عجله سرمقاله روند” است که برآورده نمی استانداردهای خود را. کوتاه مدت و بلند مدت تغییر خواهد بود در آینده به عنوان یک نتیجه ،

یک مقاله نوشته شده توسط کاغذ خود روزنامه نگاران نشان داد که بنت گفت: اعضای هیات بوده است که در ادامه مقاله قبل از آن منتشر شد.

این بار انتشار پنبه op-ed و متعاقب آن اعتراض از کارکنان آن مجموعه ای خاموش مهمی بحث در مورد چگونه ملت را کاغذ رکورد وزن تعهد خود را به علل مانند نژادی عدالت است.

برای برخی از زمان کارکنان را که مخالف انتشار مقاله بنت استعفای یک علامت مثبت نشان می دهد که این مقاله طول می کشد نگرانی های خود را به طور جدی و متعهد به استفاده از مراقبت بیشتر و واقعیت-چک کردن به op-ed روند.

برای دیگران آن شواهدی از یک روند رو به رشد است که تمام شده اند اما غیر قابل تصور در نسل های قبلی, قدرت, مترقی, کارکنان نیروی تغییر در سازمان از طریق اعتراض جمعی.

کتی Kingsbury که پیوست op-ed بخش در سال 2017 را بیش بنت نقش به عنوان سرب سرمقاله سردبیر از طریق انتخابات ماه نوامبر. جیم دائو بنت معاون سردبیر مسئول op-ed بخش نیز حذف خواهد شد از این magazine نقل مکان کرد و به یک نقش جدید.

“هیچ یک از این تغییرات علامت گذاری به عنوان یک عقب نشینی از بار مسئولیت برای کمک به مردم در درک طیف وسیعی از صداها در سراسر وسعت بحث های عمومی” Sulzberger گفت: در یادداشت خود. “که نقش به عنوان مهم به عنوان آن را به حال شده است.”

این شرکت مخالف نژاد پرستی در هر گوشه ای از جامعه Sulzberger روشن به عنوان روزنامه مواجه شده است و سوالات در مورد آن “ارزش های اصلی است.”

“به عنوان یک شرکت ما را ساخته اند پیشرفت واقعی در سال های اخیر در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع و فراگیر است اما ما باید با افزایش تلاش های ما برای اطمینان حاصل شود که این یک محل است که از پشتیبانی و نشان دهنده مشارکت همه کارکنان ما” Sulzberger گفت.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

در بیانیه ای از زمان اعلام استعفای بنت گفت که او “بسیار افتخار از کار من و همکارانم انجام داده اند به تمرکز توجه بر بی عدالتی و تهدید به آزادی … با در آوردن صداهای جدید و ایده های به بار خوانندگان.”

“روزنامه نگاری از بار نظر هرگز اهمیت بیش از این در زمان بحران در خانه و در سراسر جهان و من افتخار شده است که بخشی از آن” بنت گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب آشکارا محکوم بار توییتی در مورد بنت خروج جمعه: “درست است که او استعفا عالی Op-Ed به قلم ما بزرگ Senator @TomCottonAR. “شفافیت! ایالت آرکانزاس بسیار افتخار از تام.”

کلیفورد لوی دیپلم سردبیر پاسخ به رئیس جمهور را صدای جیر جیر با انعکاس Sulzberger کلمات مورد مقاله تعهد به ارائه خوانندگان طیف وسیعی از صداها.

“تصمیم به تغییر @nytopinion مدیریت هیچ ربطی به باور ما در این ماموریت که باقی می ماند یک هسته اصل” لوی گفت.

اصلاح (7 ژوئن 2020, 10:35 p. m. ET): نسخه قبلی این مقاله به اشتباه نام آخرین صفحه سرمقاله سردبیر که استعفا داد. او جیمز بنت نه James Bennett.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>