نیوزیلند آسانسور تمام محدودیت ها به عنوان آخرین coronavirus مورد پاک

عکس: AFP

نیوزیلند لغو تمام محدودیت روز دوشنبه پس از آن نهایی coronavirus بیمار داده شد همه روشن است.

در حالی که سخت کنترل مرز را در محل باقی می ماند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: محدودیت های اجتماعی مانند فاصله و محدودیت در مجامع عمومی شدند و دیگر مورد نیاز است.

“ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر,” او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی گفت: کیوی به حال “ایران در بی سابقه راه برای سرکوب ویروس”.

اقیانوس آرام جنوبی کشور با جمعیت پنج میلیون نفر تا به حال 1,154 تایید COVID-تعداد 19 و 22 و میر.

شده اند وجود دارد هیچ عفونت های جدید برای 17 روز و تا روز دوشنبه تنها با یک فعال مورد برای بیش از یک هفته.

جزئیات نهایی بیمار بودند منتشر نشده دلایل حفظ حریم خصوصی اما اعتقاد بر این است که یک زن سالخورده در 50s که مرتبط به یک خوشه در یک Auckland در خانه سالمندان است.

Protocol wine studio گفت: فداکاری های ساخته شده توسط زلاند نو از جمله شدید هفت هفته مستند است که کمک به جلوگیری از عفونت نرخ بوده است پاداش در حال حاضر که هیچ یک از موارد فعال در کشور است.

خواسته در مورد واکنش او بعد از شنیدن این خبر او پاسخ داد: “من یک کمی رقص” با نوزاد دختر, Neve.

“او گرفتار شد کمی با تعجب اما او پیوست و در داشتن مطلقا هیچ ایده چرا من رقص در اطراف سالن.”

نیوزیلند و حرکت را به سطح 1 پایین ترین امتیاز آن را در چهار ردیف ویروس پاسخ سیستم به معنی کاباره ها می تواند بدون سالن محدودیت و تئاتر را بازگشایی شده است.

این همچنین بدان معنی رویدادهای ورزشی می توانید با جمعیت در غرفه تغییر نیوزیلند راگبی (NZR) گفت: ارائه آن فوق العاده راگبی Aotearoa رقابت فرصت برای رسیدن به یک جهان برای اولین بار هنگامی که آن را لگد کردن این آخر هفته.

“ما فوق العاده مغرور و سپاسگزار برای اولین بار حرفه ای رقابت های ورزشی در جهان بود که در یک موقعیت به تیم ما بازی در مقابل طرفداران خود را دوباره” NZR اجرایی علامت رابینسون گفت.

در حالی که بسیاری از دیگر مسابقات ورزشی در سراسر جهان اعلام کرده اند برنامه ای برای راه اندازی مجدد اکثریت قریب به اتفاق برگزار خواهد شد یا با هیچ جمعیت یا با شماره های به شدت محدود است.

در سطح گسترده تر, protocol wine studio گفت: تسهیلات کمک خواهد کرد نیوزیلند اقتصاد است.

“ما در حال حاضر شروع به سر در بهبود اقتصادی از آنجا که در سطح یک ما تبدیل به یکی از مهمترین و کفش, اگر نه بیشتر, باز, اقتصاد در جهان,” او گفت:.

نخست وزیر گفت: مدل سازی نشان داد که اقتصاد را در عمل فقط 3.8 درصد زیر نرمال در سطح 1 در مقایسه با 37 درصد اختلال در سطح 4 مستند.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>