هیچ دانش آموزان در مدرسه بدون ویروس واکسن فیلیپین می گوید

AFP/فایل

مانیل: دهها میلیون نفر از کودکان در فیلیپین را نمی خواهد اجازه بازگشت به مدرسه تا یک coronavirus واکسن در دسترس است مقامات روز دوشنبه اعلام کرد و گفت آنها ممکن است مجبور به پخش درس در تلویزیون.

کشورهایی مثل فرانسه و کره جنوبی آغاز شد سرگیری چهره به چهره در کلاس های آنها به شیوع بیماری خود را تحت کنترل است اما مقامات فیلیپین دیدن خطر بیش از حد بزرگ است.

رئیس جمهور رودریگو Duterte گفت: در ماه گذشته است که حتی اگر دانش آموزان نمی تواند فارغ التحصیل آنها نیاز به اقامت در خارج از مدرسه برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

“ما مطابق با رئیس جمهور بخشنامه به تعویق انداختن چهره به چهره در کلاس تا واکسن در دسترس است” وزیر آموزش و پرورش Leonor Briones گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

کلاس ها به رزومه در پایان ماه اوت و معلمان را با استفاده از آموزش از راه دور روش از طریق اینترنت و یا برنامه های تلویزیونی که در آن مورد نیاز Briones اضافه شده است.

میلیون ها نفر زنده در اعماق فقر در فیلیپین و دسترسی به رایانه در صفحه اصلی است که کلیدی برای زنده ماندن از کلاس های آنلاین.

“معلم و مدرسه را برای تنظیم… توجه به در دسترس بودن ارتباطات” Briones گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

شده است وجود دارد کمی مخالفت عمومی به تعویق افتادن چهره به چهره در کلاس های فیلیپین که در آن صدها نفر از عفونت های جدید در حال شناسایی روزانه با وجود زود دقیق و مستند اقدامات است.

کودکان به طور کلی مجاز در خارج از خانه های خود را مگر اینکه آنها در حال خارج شدن ملزومات یا سر کار.

آنلاین ثبت نام برای بیش از 25 میلیون اولیه و ثانویه دانش آموزان آغاز شده و در اوایل این ماه برای شروع با تاخیر به مدرسه سال است که به طور معمول اجرا می شود از ماه ژوئن تا مارس در فیلیپین.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن اما روشن نیست که یک نامزد مناسب خواهد بود به اثبات رسیده و توزیع شده در مقیاس بزرگ است.

یکی از مدعی است از داروسازی غول AstraZeneca که هفته گذشته گفت که آن را “در مسیر” شروع به نورد از یک واکسن در ماه سپتامبر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>