نظرسنجی: trump’s پایه فرسایش

واشنگتن — آخرین NBC News/وال استریت ژورنال می یابد نظرسنجی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آشنا موقعیت به عنوان تابستان می رسد انتهایی با 7 امتیاز در یک سر-به-سر matchup در برابر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. اما در داخل این نظرسنجی بیشتر در مورد اعداد برای رئیس جمهور است که نشان می دهد با چالش های کلیدی رای دهندگان شدند.

مقايسه جدید داده های نظر سنجی به تعداد از انتخابات 2016 خروج نظرسنجی نشان می دهد که تهمت دهکدهای از دست زمین با طیف گسترده ای از گروه های جمعیتی اندازه گیری پیشرفت تحصیلی و جنسیت و نژاد. این شماره او نیاز به آدرس اگر او می خواهد دوباره انتخاب شود.

بایدن کلی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و سازگار با 7 امتیاز در دو ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال سنجی. و که در خود است که احتمالا یک نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

به یاد داشته باشید که برگ برنده را از دست داد رای مردم در سال 2016 را از دست داد آن را به دقت با مورد 2 امتیاز. که نزدیکی چیزی بود که اجازه داده او را به نفع خود رای کالج انتخاباتی و کاخ سفید است. محبوب رای از دست دادن 7 امتیاز را چنین کالج انتخاباتی برنده بسیار بعید است در سال 2020 است.

اما باریک شدن 7 نقطه کسری بودجه کار آسانی نیست. و شماره های دیگر در آخرین NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی را روشن چقدر پیچیده است که چالش های ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دهکدهای از دست زمین با بسیاری از انواع مختلف از رای دهندگان.

شروع با آموزش و پرورش است. یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کلید نقاط قوت در میان رای دهندگان شده است حمایت خود را در میان یقه آبی کارگران بدون مدرک دانشگاهی. در سال 2016 را از دست داد فارغ التحصیلان دانشگاه حدود 9 امتیاز اما موفق به کسب رای دهندگان بدون مدرک در مورد 8 امتیاز. وجود دارد “آموزش و پرورش شکاف” در نتایج اما مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد تا آنجا که او در آن از دست داده.

اما این هفته نظرسنجی می یابد و او را پیشرو در میان کسانی که بدون مدرک و تنها حدود 3 امتیاز در حالی که او در حال از دست دادن رای دهندگان با مدرک 24 امتیاز. که یک لبه برای بایدن در میان رای دهندگان با مدرک و بسیار کوچکتر لبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان هستند که بخش بزرگی از پایگاه خود را.

و حتی اگر تهمت می تواند پیروزی یک تکه از خود را غیر درجه رای و زیان در میان کسانی که با یک مدرک قابل ملاحظه است. او می خواهم به احتمال زیاد نیاز به تراشه را که بایدن در دانشگاه و فارغ التحصیل کارشناسی لبه به حاشیه بیشتر به شهوت و میل خود.

جنسیتی به شمار یک مشکل مشابه. مغلوب ساختن پیشی جستن همواره تکیه بر نر رای دهندگان انجام می شود و بدتر با زنان است. او برنده مردان در حدود 12 امتیاز در سال 2016 از دست داده و زنان با همان مقدار حدود 12 امتیاز.

اما در جدید NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی لبه خود را با مردان دارای فرسایش به حدود 8 امتیاز و کسری با زنان منفجر شده به 21 امتیاز.

این تقسیم جنسیتی که در واقع باعث می شود آن را غیر ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای برنده شدن به رای مردم. زنان تمایل به آرایش بیشتر از رای دهندگان بیش از مردان است.

و تقسیم خواهم که یک کالج انتخاباتی برنده بسیار بعید است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این امر نیاز به نوسان متحده به رای دهندگان و یا جنسیت تجزیه است که نگاه به طور چشمگیری متفاوت از کلی چهره های ملی.

اما مشکل ترین تعداد در نظرسنجی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است جایگاه خود را با رای دهندگان در سر به سر با بایدن. در سال 2016 تهمت برنده سفید غیر اسپانیایی رای دهندگان با 21 امتیاز. آن را ساخته شده برای زیان های بزرگ او در مواجهه با جوامع رنگ.

در نظرسنجی جدید مغلوب ساختن پیشی جستن می کند بهتر است با آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان از او در سال 2016 هر چند او هنوز هم نیست نزدیک به برنده آن گروه. اما لبه خود را با رای دهندگان پایین است فقط 6 امتیاز — 49 درصد به 43 درصد بایدن و سفید رای دهندگان هنوز تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان.

که 43 درصد برای بایدن به خصوص تعداد قابل توجهی.

در سال 2008 زمانی که باراک اوباما کاخ سفید قاطعانه او برنده 43 درصد از سفید غیر اسپانیایی رای دادن. و به طور کلی او برنده رای مردمی در سال 2008 در حدود 7 امتیاز برابر بایدن فعلی سرب در نظرسنجی.

برای روشن روز انتخابات است که هنوز پنج ماه به دور است که یک عمر در سیاست و طول عمر چند در سال 2020 زمان. در یک سال مشخص, همه چیز از یک بیماری همه گیر به تظاهرات در سراسر کشور وجود دارد مسلما رفتن به پیچش و چرخش به آمده است.

روز جمعه شگفت انگیزی قوی کار گزارش کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن نوید خوب اخبار اقتصادی و امیدوار کننده تر بار خوب پیش رو. و نظرسنجی ها نشان می دهد اقتصاد است که هنوز هم یک نقطه قوت برای او.

اما در اینجا با اعداد نشان می دهد که از اوایل ماه ژوئن رئیس جمهور است مقدار زیادی از کار را به انجام با بسیاری از انواع مختلف از رای دهندگان اگر او می خواهد دوباره انتخاب شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de