شاهزاده هری عمه می گوید خانواده سعی کردم به ‘کمک’ Meghan تنظیم به زندگی سلطنتی

شاهزاده هری‘s عمه سوفی, کنتس از Wessexصحبت کردن در مورد خود و Meghan Markleجدید زندگی در ایالات متحده در یک مصاحبه جدید در روز شنبه, ژوئن 6.

کنتس: افرادی که به هری عمو پرنس ادواردصحبت به ساندی تایمز در انگلستان در مورد مبارزات خود را به جا به خانواده سلطنتی پس از او مشغول به ملکه الیزابت دوم‘s جوانترین پسر در سال 1999 و اعتراف کرد “در آن زمان من در حالی که برای پیدا کردن من.”

Prince Harrys Aunt Sophie Says Family Tried to Help Meghan Adjust to Royal Life
کنتس سوفی از Wessex و Meghan Markle. شاتر (2)

سابق روزنامه نگار در مقایسه با او معاشقه به هری و مگان را گردباد عاشقانه (جفت مشغول شدم و پس از آشنایی کمی بیش از یک سال و بحباله نکاح در اوردن, شش ماه بعد).

“به یاد داشته باشید من تا به حال پنج سال برای تنظیم,” او گفت: از ارتباط طولانی با ادوارد “و برای ما شش ماه نامزدی من بود و حتی ماندن در کاخ باکینگهام. نیست که شما لزوما می دانم چگونه آن را از تابه خارج.”

تایمز گزارش می دهد که سوفی شد محرم به Meghan زمانی که جوانتر سلطنتی لندن سمت چپ به زندگی می کنند در Frogmore کلبه در ویندزور است که فقط 10 کیلومتر از سوفی و ادوارد در خانه بگشت پارک.

“ما همه سعی کنید برای کمک به هر عضو جدید خانواده” او به این روزنامه گفت.

هری و مگان نشسته در کنار ادوارد و سوفی در کلیسای وستمینستر در لندن به صورت سالانه کشورهای مشترک المنافع روز طول نهایی خود را در تعامل به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در ماه مارس است.

آنها پس از نقل مکان کرد و با پسر خود, مورچه, 13 ماه از موقت خود پایه خانه در ونکوور کانادا به Meghan شهر لس آنجلس است.

“من فقط امیدوارم که آنها را خوشحال خواهد شد” سوفی گفت.

55 سال است که سهام دو فرزند با ادوارد بانو لوئیس 16 و جیمز وایکانت سورن, 12 — نیز خواسته شد اگر او و دیگر مقامات ارشد royals خواسته خواهد شد که در بیشتر درگیری و patronages حالا که هری و مگان را به شدت پایین است.

“ما همه ما رو کمی خود اوراق بهادار,” او گفت:. “من هیچ چیز را نمی بینم اما اگر ما خواسته به انجام بیشتر … من نمی دانم دلیل آن واقعا اتفاق افتاده است.”

هری و مگان که در حال زندگی در Tyler Perry‘s دلار چند عمارت در L. A. هستند “بسیار مطالب و خوشحال بود در نهایت به حل و فصل تمام در” یک منبع قبلا گفته Us Weekly. “مگان احساس می کند بیشتر در خانه بیش از حد و او واقعا شروع به احساس می کنم مثل خودش دوباره.”

یکی دیگر از خودی گفت: ما که هری است “برای آینده” خود را با رشد خانواده است. “برای هری چیزی است که او همیشه می خواستم مگان خوشحال امن و راحت” این منبع گفت. “او را به هر جا که او می رود و او ساخته شده است که روشن است … آن را فصل بعد برای او یک نفس هوای تازه از سابق خود وظایف.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>