RHONY را جیل زرین نشان می دهد دختر متحد قصد دارد او را ملاقات دهنده اسپرم

در نظر گرفتن زمان خود را. جیل Zarin شده است “در تماس” با دهنده اسپرم, اما نمی خواهد او را ملاقات قبل از او 27 ساله و دختر متحد شاپیرومی کند.

“او به نظر می رسد مانند یک واقعا پسر خوب,” the Real Housewives of New York شهرستان آلوم 56 گفت: ما هفته به طور انحصاری در یکشنبه, ژوئن 3, در حالی که ترویج جیل Zarin Home فرش مجموعه و ماسک. “قطعا [او] دهکدهای زرق و برق دار چشم او از پدر بیولوژیکی. که برای مطمئن.”

Jill Zarin Reveals Her Daughter Ally Shapiro Plans Meet Her Sperm Donor
متحد شاپیرو و جیل Zarin. اسکات راث/تالار گفتگو/AP/شاتر

وقتی پرسیده شد که اگر ساتبی در موسسه هنر فارغ التحصیل تا به حال برنامه ای برای دیدار با, دهنده, واقعیت ستاره گفت: ما “من امیدوارم. آره. … من امیدوارم که برای دیدار با او را به خودم. من نمی خواهد او را ملاقات قبل از Allie می کند.”

نیویورک مادری به نام این “کاملا واقعیت تلویزیون-شایسته” احساساتی, “100 درصد دریافت دوربین های نورد برای آن یکی. من می دانم کسی با من تماس در حال حاضر.”

Zarin و شوهر سابق او استیون شاپیرو نشده بود در اصل برنامه ریزی شده در گفتن دختر خود را که او تا به حال تصور شده است از طریق اسپرم اهدا کننده پس از باروری خود را در تلاش.

“این بود که در بسیاری از سال ها پیش … و در آن روز این بود که خیلی زود در کل این دهنده اسپرم, کسب و کار” سابق براوو شخصیت گفت: در مه قسمت از Heather McDonald \ ‘s “آبدار حرکت شبیه چمچه زنی” پادکست. “در آن زمان مردم گفت:” شما فقط چیزی نگو. انجام تلقیح و پس از آن باید رابطه جنسی و وانمود کنید که چگونه شما باردار شدم پس از آن.’ به دلیل وجود دارد مانند شرم به آن را به عقب پس از آن.”

وقتی که متحد یافت ایمیل از یکی از بستگان او مادر کامپیوتری گفتن حقیقت در مورد مفهوم سابق واقیعت ستاره به او گفت پدر: “ما هرگز می خواهم به شما بگویم مثل این و ما نمی دانیم هنگامی که زمان مناسب بود اما در واقع پدر خود را پدر خود را, اما ما تا به حال هم مشکل داشتن شما و ما با استفاده از یک اهداکننده اسپرم.”

Jill Zarin Reveals Her Daughter Ally Shapiro Plans Meet Her Sperm Donor
جیل Zarin.

آشکار “چیزی تغییر نکرد در تمام” در خود و مادر, دختر, رابطه, Zarin گفت: ما در روز چهارشنبه. “نه خوب و نه بهتر. هیچ چیز. صفر است.”

او شده است با تمرکز بر روی جیل Zarin Home فرش مجموعه و ماسک گفتن ما در مورد روز پدر ویژه. “ما قصد داریم برای انجام یک جعبه هدیه به طوری که شما می توانید با قرار دادن ماسک خود را در آن [در میان بیماری همه گیر کوروناویروس],” Zarin توضیح داد. “این رفتن به نسخه محدود.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>