Scott Disick Dines در نابو با Kourtney و بچه ها بعد از صوفیه ریچی تقسیم

به stomping زمینه. Scott Disick و Kourtney کارداشیان آمار نابو مالیبو با بچه های خود را روز بعد از hotspot دوباره باز میان coronavirus بیماری همه گیر.

37 ساله و تلنگر آن را مانند Disick ستاره و 41 ساله شده بنیانگذار خال خال شد پستال های دوستان در خارج از رستوران در شنبه 6 ژوئن در تصاویر به دست آمده توسط DailyMail. The exes’ سه بچه — ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 5 — نیز در حضور و غیاب در هر خروجی.

Disick را تفرج با Kardashian می آید کمتر از دو هفته پس از خبر شکست خود را تقسیم از صوفیه ریچی. ما هفتگی تایید on May 27 است که این دو نام را واریز و پس از نزدیک به سه سال از قدمت و با توجه به منابع پارتی, پارتی هاردکور طراح طولانی احساسات برای Keeping Up With the Kardashians ستاره نقش خود را تقسیم می شود.

Scott Disick Dines at Nobu With Kourtney Kardashian and Their Kids After Sofia Richie Split
Scott Disick, Kourtney Kardashian و صوفیه ریچی. شاتر (3)

“اسکات است که همیشه رفتن به در عشق با Kourtney و این چیزی است که صوفیه است تا به حال به صورت پس حتی قبل از او رو جدی با او” یک منبع گفت: ما در ماه گذشته. “آن بوده است در حال انجام چیزی. آن را فقط بیشتر آشکار شد که خانواده ی او بیشتر از یک اولویت نسبت به او و خانواده اش خواهد بود خود را اولویت اصلی بیش از هر چیز و هر کسی است.”

خودی نیز اشاره کرد که Disick “بود و بیشتر متمرکز بر Kourtney و خود کودکان و نوجوانان” از Richie, 21.

“قرنطینه قرار گرفته و به چرخش در چیزهایی که برای اسکات. او همیشه به حال مسائل به خصوص با اعتیاد و این که همیشه یک نگرانی در Kardashians’ پایان و صوفیه و خانواده اش پایان” این منبع توضیح داد. “صوفیه متوجه شده است که او به خوبی انجام می دهند و به او اتمام حجت.”

Disick و ریچی تصمیم به راه جداگانه خود را آمد پس از روی لئامت دادن کوتاه در ناتوانی برای “صدمات گذشته.” Disick که چک از کلرادو تسهیلات اولیه با توجه به نگرانی های حریم خصوصی پس از آن خود را جشن گرفتند 37 تولد با کارداشیان در ایالت یوتا است.

Scott Disick Dines at Nobu With Kourtney Kardashian and Their Kids After Sofia Richie Split
حسن نیت ارائه میدهد از Scott Disick/Instagram

“Kourtney و اسکات تا به حال بسیار سرگرم کننده با بچه ها در ایالت یوتا و بچه ها می خواهید آنها را به انجام سفرهای خانوادگی همه با هم در اغلب موارد” یک منبع دوم گفت: ما در اوایل این ماه. “اسکات خیلی خوشحال است که او و Kourtney همراه به خوبی و چگونه از آن آسان است ، این عجیب و غریب به هر کس دیگری اما نه به آنها. آنها واقعا دوست دارم بهترین دوستان است.”

دومین منبع افزود که در حالی که بعید است که آنها را دوباره شاعرانه در هر زمان به زودی Disick است “همیشه” معاشقه با سابق خود.

“[او] فکر می کند او به نظر می رسد بهتر از همیشه” این منبع گفت. “خانواده نیز او را دوست دارد و او را مانند فرزند دیگر به کریس [Jenner].

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>