اسپانیا و ایتالیا و پیوستن به موج جهانی ضد نژادپرستی تظاهرات

اعتراض خود را مطرح مشت برگزار شد و هشت دقیقه سکوت در یک تظاهرات در رم. — AFP

شعار عدالت را به هزاران نفر از معترضان بسیج در خیابان های اسپانیا و ایتالیا روز یکشنبه با پیوستن به موج جهانی اعتراضات موجب مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس آمریکا.

یک ویدیو از این حادثه با فلوید شفاعت برای زندگی خود را در مینیاپولیس به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او باعث شده است تا عصبانی تظاهرات از لندن به نیویورک حتی به عنوان کشورهای در ادامه به تضعیف گردهمایی های زیادی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چند هزار نفر فراوان روز یکشنبه در خارج از سفارت آمریکا در مادرید تکرار “من نمی توانم نفس بکشم” فلوید آخرین کلمات او به عنوان امپراتور توسط افسر و خواستار نژادی عدالت است.

“نژاد پرستی می داند هیچ مرزهای” گفت: Leinisa Seemdo 26 ساله اسپانیایی مترجم از اسکودوی کیپ ورد.

“در تمام کشورهای که در آن من زندگی من را تجربه کرده اند تبعیض به خاطر رنگ پوست من است.”

در یک کمربند پلیس آنها را به زانو در سکوت در یک حرکت علیه نژادپرستی اول ساخته شده توسط آمریکا بازیکن فوتبال khezri در سال 2016.

رم Piazza del Popolo (“مردم پلازا”) نیز کاهش یافت و خاموش به مدت هشت دقیقه در اطراف این زمان فلوید دوخته بود توسط پلیس سفید — با هزاران نفر از مردم گرفتن زانو در حافظه فلوید, مشت خود را در هوا.

“ما نمی توانیم نفس زد:” جمعیت پس از جمعی سکوت.

“این واقعا سخت است که در اینجا زندگی می کنند” گفت: سنگال مهاجر Morikeba Samate, 32, یکی از هزار نفر وارد کشور شدند در ایتالیا پس از خطر ناک عبور در سراسر مدیترانه.مخالفت که موج مهاجرت ها رو به راست در ایتالیا و جاهای دیگر در اروپا و ایجاد یک فرهنگ بی اعتمادی کسانی که در این جمعیت گفت: مورد نیاز برای پایان دادن به.

“بسیاری از مردم عصر ما در خیابان” گفت: یک جوان, ایتالیایی,, 17-year-old Eleonora که نشان داد تا با برگزاری علائم.

“این مهم است به اینجا.”

فلوید از مرگ در ماه گذشته به راه انداخته است جدی ترین ناآرامی های مدنی در امریکا پس از مارتین لوتر کینگ در سال 1968 ترور شد.

دهها هزار نفر از معترضان بسیج در این هفته در سراسر کشور از نیویورک و واشنگتن به سان فرانسیسکو.

سفید افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم و سه نفر از افسران همکار بودند نیز دستگیر شدند.

“نه عدالت بدون صلح’

بیش از 1000 نفر — اغلب با پوشیدن ماسک — همچنین جمع آوری شده در روز یکشنبه در یک زندگی ماده تظاهرات در نزدیکی سفارت آمریکا در بوداپست.

تظاهرکنندگان برگزار شد تا آگهی خواندن “پلیس همه جا – عدالت هیچ جا” و “بدون عدالت – نه صلح” و kneeled برای هشت دقیقه به عنوان دیگر معترضان در سراسر جهان انجام داده اند.

“ما گرد هم آمده اند برای ایستادن در برابر نژادپرستی” مجارستانی, رگی, خواننده, G Ras گفت: تشویق معترضان.

“اگر ما می خواهیم به زندگی در یک دنیای بهتر ما نیاز به تغییر اساسی راه ما زندگی می کنند.”

در اسپانیا, تظاهرات برنامه ریزی شده بود در 10 شهر از پامپلونا در باسک به جزایر قناری در سواحل آفریقا است.

در بارسلونا در شمال این کشور صدها نفر از تظاهرکنندگان پر Sant Jaume مربع در مقابل مقر دولت منطقه ای.

دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده در طول روز در کپنهاگ بروکسل گلاسکو و لندن که روز شنبه در یک تجمع مسالمت آمیز هزاران نفر از مردم گرفت به لغو کردند.

به عنوان کشور شروع به ظهور از مستندات دولت در حال تلاش برای تعادل نیاز مردم به ابراز خشم در برابر خطرات ناشی از تظاهرات پخش كردن, مورد از این بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 400 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

ده ها هزار نفر از مردم استرالیا در روز شنبه به مبارزه طلبیده نخست وزیر اسکات موریسون برای “پیدا کردن یک راه بهتر” وجود دارد راه پیمایی در فرانسه و معترضان در انگلیس نادیده گرفته و مقامات هشدار در برابر اجتماعات بزرگ.

فلوید مرگ آمد و در طول یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و اقلیت های قومی در جهانی مراکز مانند لندن و نیویورک.

تاریخی رکود اقتصادی موجب شده توسط ویروس مستندات نیز از نظر آماری تحت تاثیر فقیر و به حاشیه رانده ،

که ترکیبی از اقتصادی, اجتماعی, تنش و خشم در ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به متمرکز کردن توجه بر جهان نژادی تقسیم مانند برخی دیگر از رویدادهای پس از دهه 1960 است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>