‘آنها ما را تا’: پلیس آمریکا بازداشت بیش از 10 ، 000 معترضان بسیاری از غیر خشونت آمیز


عکس: مت Rourke/AP

پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا در 25 مه حدود 140 شهرستانها در تمام 50 ایالت سراسر آمریکا دیده می شود اعتراضات و تظاهرات در پاسخ به این قتل است.

مرتبط با: تظاهرات در مورد خشونت پلیس در حال ملاقات با موج خشونت پلیس در سراسر آمریکا

بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در اطراف ما در جریان تظاهرات به عنوان نیروهای پلیس به طور منظم با استفاده از اسپری فلفل گلوله های لاستیکی, teargas و باتوم معترضان در رسانه ها و تماشاگران. چند شهرستانها عمده ما تصویب کرده اند که حکومت در تلاش برای متوقف کردن تظاهرات و جلوگیری از ناآرامی.

Jarah گیبسون دستگیر شد در حالی که غیر خشونت اعتراض در آتلانتا, گرجستان, در تاریخ 1 ژوئن.

“پلیس وجود دارد از پرش و به معنای واقعی کلمه ما همراهی تمام مارس گفت:” گیبسون.

او گفت: حدود 7.30 ساعت پیش از آتلانتا 9pm شهرستان مقررات منع رفت و آمد پلیس بوکس آغاز شد در تظاهرات. در حالی که معترضان در تلاش بودند به ترک گیبسون سعی کردم به ضبط ویدئو یک فرد بر روی یک دوچرخه است که به نظر می رسد برخورد با یک ماشین پلیس و بازداشت شد. او با توجه به استناد به “عابر پیاده در جاده” و “امتناع زمانی که خواسته به ترک”.

“پلیس همه چیز را تحریک و آنها جرم ما. در حال حاضر من mugshot, گرفته, من اثر انگشت گرفته شده و چشمان من اسکن. در حال حاضر من یک جنایتکار بیش از یک بازداشت های غیر قانونی” اضافه شده گیبسون. “من می خواهم به شنیده می شود و من می خواهم پلیس فقط به رعایت اساسی بشر نجابت است.”

درگیری معترضان با پلیس شهر نیویورک در منهتن در 31 مارس. عکس: جان مور/گتی ایماژ

یاقوت اندرسون دستگیر شد در حالی که غیر خشونت اعتراض در فیلادلفیا, پنسیلوانیا در 31 مارس. پلیس حاضر به ارائه دلیل برای بازداشت تا زمانی که آنها قرار داده شده در یک ون پلیس که در آن به آنها گفته شد اتهام بود loitering. آنها با توجه به یک دست بند است که اظهار داشت: “غیر قانونی مجمع” و در نهایت متهم با رفتار آشوبگرانه.

“در حالی که من در بازداشت بودم من ایستاده بود کنار دو رنگ سفید بودند تا مردم را به انجام همان چیزی که من ایستاده بین یک گروه از افسران و یک گروه از نوجوانان است. من تنها یکی از بازداشت در گروه سه من تنها فرد سیاه و سفید” اندرسون گفت.

گزارش بیش از حد نیروی پلیس در طول تظاهرات پدید آمده در اطراف ما. بیش از 130 گزارش از روزنامه نگاران مورد حمله توسط پلیس ثبت شده است پس از 28 ماه مه.

در 2 ژوئن, شش افسر پلیس در آتلانتا گرجستان متهم شدند با نیروی بیش از حد در طول بازداشت دو دانشجوی کالج در 30 مه. متناوب 12,000 شکایت علیه پلیس در سیاتل, واشنگتن ساخته شد بیش از آخر هفته از 30 مارس در پاسخ به نیروی بیش از حد در تظاهرات.

دنور, کلرادو, افسر پلیس اخراج شد برای ارسال در Instagram “بیایید شروع یک شورش”. در شهر نیویورک ویدئوها از ظاهر NYPD افسران اشاره اسلحه در اعتراض رانندگی SUV به یک جمعیت معترضان به کشیدن یک معترض با یک ماشین درب یک افسر فلش سفید نماد برتری و یک افسر دیگر تنه زدن یک زن به زمین که در سمت چپ او در بیمارستان بستری است.

چندین معترض و تماشاگران در اطراف ما گذاشته شده اند در بیمارستان بستری از لاستیک گلوله زخم باقلا کیسه teargas قوطی و باطوم در حالی که پلیس باید گزارش پاره کردن چادر پزشکی و نابود بطری های آب به معنای برای معترضان.

در مینیاپولیس, مینه سوتا, Dan Rojas دستگیر شد صبح روز 27 مه. اگر وجود دارد هیچ اعتراضات رخ داده در آن زمان Rojas تا به حال تصمیم به تمیز کردن قطعات از لاستیک گلوله teargas و frag قوطی در پیاده رو عمومی در محله خود را هنگامی که شش افسر پلیس مواجه او و او را دستگیر کردند.

یک افسر پلیس هدف غیر کشنده پرتاب معترضان به عنوان آنها برخورد در واشنگتن دی سی در 31 مارس. عکس: ساموئل کروم/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“من را دستبند به دست در زمان ملک من از من خاموش و آنها را هل یک خبرنگار محلی از راه. آنها من را در تیم ملی و بازداشت من برای شورش در 10.30 صبح روز بعد از یک تظاهرات مسالمت آمیز گفت:” Rojas که نبود منتشر شد تا بیش از 48 ساعت بعد. “در پایان آن هیچ هزینه ثبت شد, همه چیز کاهش یافته بود و به من گفت: هرگز علت احتمالی آنها تا به حال به دستگیری من”

چندین غیر خشونت آمیز معترضان بازداشت شده در جریان تظاهرات در درخواست به ناشناس باقی می ماند برای ترس از پلیس تلافی به عنوان آنها هنوز هم چهره استناد و در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه. معترضان توصیف تاکتیک های پلیس از “kettling” که در آن معترضان بودند احاطه شده و مسدود شده توسط نیروهای پلیس از خروج اغلب تا زمانی که حکومت در زمان اثر و یا بازداشت شدند ساخته شده برای مانع یک جاده.

“این حکومت هستند یک راه را به پلیس قدرت بیشتری دقیقا مخالف آنچه معترضان می خواهند. این حکومت مانند بسیاری دیگر ‘قانون و نظم” تاکتیک را به طور نامتناسبی تحت تاثیر همان جوامع که در حال اعتراض به حمایت دولت خشونت و خشونت گفت:” دکتر سروری بالدوین کلارک دستیار استاد حقوق در دانشگاه UCLA.

یکی از معترضان در لس آنجلس, کالیفرنیا گفت که چگونه او از بازگشت به آپارتمان او قبل از این شهر 6pm مقررات منع رفت و آمد در حالی که پلیس مسدود کردن معترضان و مانع خارج می شود.

آتلانتا پلیس برخورد با یک تظاهرکننده در جریان اعتراض در 2 ژوئن در آتلانتا. عکس: جان Bazemore/AP

“من بازداشت دو خیابان به دور از آپارتمان من آن را به حال فقط تبدیل 6pm گفت:” تجمع اعتراضی. او اشاره کرد در این عملیات تماشاگران معترض بودند بازداشت از بالکن آپارتمان خود را در حالی که پلیس هدف گلوله های لاستیکی, teargas و اسپری فلفل آنها را.

“آنها دست به دستبند, همه ما با پستی کراوات دستبند و سمت چپ ما در یک اتوبوس پلیس برای حدود پنج دقیقه… من خواست برای کمک های پزشکی و آنها را تکذیب کرد و آن را به من دستبند برای بیش از پنج ساعت با خونریزی دست است که در نهایت تبدیل بنفش تا زمانی که من در نهایت منتشر شد.”

او در نهایت منتشر شد در 1am در 2 ژوئن, با استناد به اینکه در گذشته مقررات منع رفت و آمد.

“پلیس مجموعه ما را دستگیر کنید. آنها خاموش خیابان وادار کردن ما بر روی Margaret Hunt Hill Bridge. هنگامی که ما بر روی پل پلیس مسدود شده و هر دو خروجی در جلو و پشت سر ما گفت:” یک معترض در دالاس تگزاس دستگیر شد و در تاریخ 1 ژوئن و بعد از آن منتشر شده.

او افزود: “آنها گلوله teargas در آمریکا و به ضرب گلوله یک مبارز با لاستیک گلوله و آن را مجروح و دست او است. پلیس ما همه بر روی زمین اقدام به پستی کراوات ما دست در دست هم به صف ما در کنار بزرگراه و در سمت چپ ما وجود دارد برای ساعت.”

برخورد پلیس در کلمبیا, کارولینای جنوبی در 31 مارس. عکس: Jason Lee/AP

در سینسینتی, اوهایو, ساکن در یک محله که در آن تظاهرات رخ داده در 31 مارس دیدم چندین معترض بودند در خطر گرفتار شدن در خارج از گذشته این شهر مقررات منع رفت و آمد در ساعت 8 بعد از ظهر.

“این احساس مانند یک دام برای من. احساس کردم اگر من می تواند انتخاب کنید برخی از مردم و آنها را به اتومبیل های خود را, من می توانم متوقف کردن مردم از گرفتن دستگیر بنابراین من شروع به پریدن کرد در ماشین من سوار در خیابان دیدم گروهی از مردم پنهان آنها تا به حال دست خود را به بالا و صعود آنها به ماشین و بسته درب. ما سعی به درایو اما متوقف شد گفت:” ساکن. “ما خواسته شد به ترک خودرو پستی در کنار جاده لود شده بر روی یک اتوبوس و آنها بازداشت ما برای چند ساعت انجام کارهای اداری است.”

یک معترض در هوستون, تگزاس, توضیح پلیس kettling او و دیگر معترضان قبل از بازداشت در 31 مارس برای مانع یک جاده.

“ما اجازه نداشتند به خانه بروم” او گفت:. “ما تلاش ما برای رفتن به خانه شد و گفت:” نه شما را ترک نمی کند.’ از آن پس پلیس گفت: هر کسی خارج از دایره خود را در حال رفتن به زندان و آنها را فشار ما بیشتر از پیاده رو. که آنها به ما بسته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de