هزاران نفر ابراز همبستگی با جورج فلوید در بروکسل در اعتراض

معترضان در حمایت از جورج فلوید در بروکسل. — عکس توسط نویسنده

بروکسل: تظاهرات با حضور هزاران نفر از مردم در شهرستان برگزار شد به بیان همبستگی خود با جورج فلوید قربانی خشونت پلیس در ایالات متحده است.

تظاهرات سازمان یافته توسط یک گروه به نام سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در محل میدان در مقابل عدالت قصر ساختمان دادگاه عالی در بروکسل شد و با حضور هزاران نفر از شهروندان است.

تعداد زیادی از جوانان و خانواده ها و فرزندان آن ها در اعتراض با دست ساخته شده پلاکارد.

صحبت کردن به اخباریک معترض و پسر او گفت که آنها به عنوان سفید مردم نمی تواند سکوت بیش از این خشونت ها در حال وقوع در برابر جامعه به انجام این کار خواهد بود كه به خشونت است.

“سیاه و سفید زندگی می کند و ماده بودن ممتاز سفید ما نمی تواند سکوت کند چرا که این امر می تواند خشونت” آنها گفت: در این تظاهرات که در آن اکثر شرکت کنندگان سفید و دانش آموزان است.

شعارهایی مانند “سکوت بر ظلم و ستم است كه به ظلم و ستم”, “یک, نژاد, نژاد بشر” و “بدون عدالت بدون صلح” مطرح شد در تظاهرات.

گروه, سیاه, زندگی, موضوع, می خواستم به نگه داشتن یک جریان و همچنین, اما دولت ممنوع است آنها را از انجام این کار.

معترضان در حمایت از جورج فلوید در بروکسل. — عکس توسط نویسنده

در ضمن حداقل 6,000 مردم در رسانه های اجتماعی ابراز تمایل خود را برای شرکت در این تظاهرات با وجود تهدید از coronavirus.

به گفته پلیس 10000 نفر شرکت کننده در تظاهرات در حالی که سازمان دهندگان ادعا می کنند بیش از 20 ، 000 با حضور کردند.

تظاهرات صلح آمیز بود علاوه بر یک ساعت-بست طولانی با پلیس که در آن سخت شعارهای مطرح شد در برابر سازمان اجرای قانون در حالی که یکی از مغازه ها در نزدیکی غارت شد.

تظاهرات برگزار شد در یک زن و شوهر از دیگر شهرستانها از جمله شهرستان بندر اوستند که در آن 150 نفر جریمه برای برگزاری تظاهرات غیر قانونی در آنتورپ — دومین شهر بزرگ بلژیک.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>