ایالات متحده نیروهای نظامی در برنامه “لرزش اطلس رابطه” آنگلا مرکل متحد می گوید

1 / 2

ایالات متحده نیروهای نظامی در برنامه “لرزش اطلس رابطه” آنگلا مرکل متحد می گوید

پیتر Beyer هماهنگ کننده اطلس همکاری در زمینه Intersocietal روابط فرهنگی و سیاست اطلاعات برای دولت آلمان صحبت می کند در مصاحبه با رادیو فردا در برلین

توسط Andreas Rinke و پل کارل

برلین (ایسنا) – برنامه های ایالات متحده برای خروج نیروهای نظامی از آلمان “لرزش ستون اطلس رابطه” پیتر Beyer آلمان هماهنگ کننده اطلس روابط به رویترز گفت در روز دوشنبه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است تا ارتش ایالات متحده به حذف 9,500 نیروهای نظامی از آلمان یک مقام ارشد آمریکایی روز جمعه گفت. این حرکت را کاهش می دهد ایالات متحده مشروط به 25000. اما آلمان گفت: آن را دریافت کرده است و نه تایید.

“من نمی خواهم به حدس و گمان چیزی که برای من هیچ تایید” وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

“واقعیت این است که حضور نیروهای ایالات متحده در آلمان در خدمت کل امنیتی از ناتو داد – بنابراین امنیت آمریکا بیش از حد. که پایه و اساس است که ما با هم کار کنند.”

منابع در آلمان به “ائتلاف بزرگ” گفت: برلین به حال دریافت یک پاسخ از دولت ایالات متحده با وجود سوالات از طریق انواع کانال های دیپلماتیک به اینکه گزارش دقیق بودند. “این نشان می دهد یک بحث بحث در درون دولت ایالات متحده” یک منبع دولتی گفت.

با وجود سوء ظن در مورد سلاح های هسته ای است که ایالات متحده اعتقاد بر این است که مستقر در یک پایگاه در بوچل در غرب آلمان و آلمانی ها را به طور کلی مورد استقبال نیروهای ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم ،

این گزارش ایالات متحده تصمیم حتی اگر هنوز تایید نشده است شوکه سیاستگذاران در برلین.

Beyer به رویترز گفت: “ما هنوز در طلاق است. اما ما در حال حاضر در سطح بسیار پایین تر از جماع از قبل است. این انده به دلیل آنچه اتفاق افتاده است نه در آلمانی, اروپایی یا آمریکایی علاقه.”

“ما در یک سیستمیک رقابت با چین است. اما این غرب است که ضعف خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که آنگلا مرکل تا به حال نه رد تهمت را دعوت به یک – در حال حاضر به تعویق افتاد – ژوئن G7 نشست اما نه هنوز قبول آن با توجه به کروناویروس مستند محدودیت.

نیروهای نظامی حرکت است آخرین پیچ و تاب و در روابط میان برلین و واشنگتن که اغلب تیره و تار شده است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن است فشرده آلمان به افزایش هزینه های دفاعی و متهم برلین بودن “اسیر” از روسیه با توجه به آن جزئی? تکیه بر انرژی روسیه.

توماس Kleine-Brockhoff معاون رئیس جمهور در آلمانی مارشال صندوق از ایالات متحده, که به ترویج ایالات متحده و اروپایی روابط گفت: تصمیم گیری “می کند و با صدا غذا خوردن کمی مثل انتقام”.

(گزارش اضافی توسط Michelle Martin; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>