انگلستان آغاز می شود دو هفته ای قرنطینه برای ورود


لندن: بریتانیا معرفی دو هفته قرنطینه در روز دوشنبه برای بسیاری از افراد پس از رسیدن از خارج از کشور به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus اندازه گیری صریحا محکوم توسط بیمار از بخش حمل و نقل هوایی.

اندازه گیری که شامل هر دو ساکنان و بازدید کنندگان با برخی از موارد استثنا با هدف جلوگیری از موج دوم انتقال از خارج از کشور.

اما منتقدان سوال که چرا بریتانیا بود که سخت ترین ضربه COVID-19 در اروپا و تنها به تدریج کاهش یک مستند است تحمیل درد بیشتر در هتل ها و خطوط هوایی با کاهش سفر از کشورهای کمتر ویروس موارد است.

بریتیش ایرویز و حمل و بودجه EasyJet و Ryanair راه اندازی مشترک اقدامات قانونی علیه دولت بیش از آنچه آنها به نام “نامتناسب و ناعادلانه” گام.

Ryanair رئیس Michael OLeary گفت: آسمان, اخبار روز دوشنبه برنامه ریزی شده بود “بی فایده” و غیرقابل اجرا و گفت: آن را “نابود هزار شغل در صنعت گردشگری”.

رئیس اجرایی Londons هیترو جان هلند-کی گفت این شهرستان AM روزنامه است که در آن می تواند منجر به از دست دادن بالقوه 25,000 شغل در فرودگاه — یک سوم از کارکنان.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: قوانین جدید حس از آنجا که “بسیاری از عفونت است که از خارج از کشور را افزایش می دهد” به عنوان Britains خود caseload قطره.

“ما به یک رویکرد است که شروع می شود با احتیاط گفت:” اخبار آسمان.

برای ورود به بریتانیا با هواپیما و قطار و جاده ها و یا دریا و مسافران باید از ارائه جزئیات بیشتر از سفر خود را و آدرس جایی که آنها را از خود جدا کنند.

چگونه قرنطینه اجرا خواهد شد تفاوت بین Britains تفویض ملل و اقدامات ارزیابی می شود هر سه هفته.

معافیت های ساخته شده در چند مورد-از جمله برای رانندگان کامیون, “ضروری” بهداشت و درمان کارگران و مردم رفت و آمد از ایرلند که شده است وجود دارد برای حداقل دو هفته.

مقامات در انگلستان انجام خواهد داد نقطه چک و کسانی که نقض قوانین می توان با یک Â 1000 پوند ($1,250 / 1,125-یورو) جریمه و یا دادستان.

سفر راهرو امید

دبیر خانه Priti پاتل گفت: تردید قانونگذاران در مجلس در هفته گذشته است که اندازه گیری شد “حمایت از علم حمایت عمومی و ضروری برای صرفه جویی در زندگی می کند”.

از این حیث با یک تدریجی کاهش مستند است که دیدن خرده فروشی بازگشایی در ژوئن 15 و رستوران ها و کافه ها شروع خدمات محدود در اوایل ماه جولای.

اما ویران بخش مهمان نوازی به شدت متکی به گردشگران و رهبران کسب و کار ترس قرنطینه معنی خواهد بود که بسیار از فصل تابستان خواهد بود از دست داد.

می آید پس از شدت ضربه ایتالیا بازگشایی مرزهای خود در هفته گذشته و دیگر کشورهای اروپایی به دنبال کت و شلوار.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت در تلاش است به ترتیب “سفر دالان” با کشورهایی مانند فرانسه و اسپانیا است که می تواند آنها را ببینید آسانسور خود را قرنطینه کرد.

اما مقامات در حال گزارش دادن خود را تا اواخر ماه ژوئن به اعتصاب این معاملات — و شرکت های هواپیمایی در پشت طرح دعوی در دادگاه می گویند که آنها نمی توانید صبر کنید که طولانی است.

“این اقدامات نامتناسب و ناعادلانه در انگلیسی شهروندان و همچنین بازدید کنندگان بین المللی ورود در انگلستان” شرکت های هواپیمایی گفت: در یک بیانیه مشترک.

قرنطینه “را اثر مخربی بر (این) UKs صنعت گردشگری و نابود کردن هزاران شغل در این بحران بی سابقه ای” گفتند.

Britains رسمی مرگ و میر 40,542 مسیرهای پیاده روی تنها است که از ایالات متحده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>