’90 روز نامزد’: در حال جنی و Sumit هنوز هم با هم ؟

کار ساخت آن. 90 روز نامزد: راه دیگر ستاره جنی Slatten و Sumit بازگشت و در فصل 2 premiere — و بله آنها هنوز رفتن قوی!

در فصل 1 از spinoff, جنی, 61 بود blindsided زمانی که او آموخته است که Sumit, 32, حال همسر از ازدواج ترتیب داده شده. در بالا از آن خانواده اش را تایید نمی کند از کالیفرنیا بومی به دلیل تفاوت سن.

“او تحت فشار بودن به ماندن با همسر خود. این وحشتناک بود. من نمی خواهم به یاد داشته باشید آن است. ما هر دو را ویران کرد” جنی به یاد می آورد در مورد آنچه اتفاق افتاده در فصل گذشته زمانی که او رفت و به دیدار او در دهلی نو, هندوستان. “دلخراش بود به ترک هند پس از از دست دادن همه چیز و پیدا کردن Sumit ازدواج کرده بود و شده بود دروغ گفتن به من. اما من هنوز هم دوست دارم Sumit و من او را بخشید. او می تواند با همسر خود را در وهله اول. آن را به انتخاب خود. Sumit است تشکیل پرونده برای طلاق خود را. او ثابت شده به من که او می خواهد با من باشد. من یک او را دوست دارد.”

90 Day Fiance Are Jenny and Sumit Still Together
جنی و Sumit در 90 روز نامزد: راه دیگر’ TLC

Sumit ادعا کرد در طول مراسم افتتاحیه که او در حال کار در طلاق و قصد ازدواج جنی. همه چیز هنوز هم دشوار با خانواده اش.

“پدر و مادر من در حال کمک کردن به آنها عشق من بود و از آن بد ازدواج” Sumit نشان داد. “اما در همان زمان آنها را قبول ندارند با من ارتباط با جنی.”

جنی به نوبه خود امیدوار است که او را راستگو بودن و آن را کار کرد ، “اگر او به من دروغ دوباره که بدترین چیزی که او می تواند به من در این نقطه است. من سزاوار نیست که. اگر آن کار نمی کند در این زمان است که نابود کردن من,” او گفت:. “Sumit به من گفت طلاق می تواند ظرف دو ماه و در حال حاضر او آن را گفت می تواند شش ماه. من فکر کردم آن را در حال حاضر به توافق رسیدند و او تا به حال یک تاریخ دادگاه برای پایان ماه نوامبر را که دوم پرداخت نهایی و طلاق قرار بود انجام شود.”

در ضمن Sumit است “ساخت اتهامات نادرست” علیه او ادعا که او تحت درمان ضعیف چیزی است که هم نگرانی های جنی: “او قرار بود به رها کردن آن اتهامات آنها به یک توافق دو جانبه در مورد طلاق, اما او نمی رها کردن آن اتهامات عنوان شده علیه.”

90 روز نامزد: راه دیگر پخش در تی ال سی در روزهای دوشنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>