آلیا شوکت است ‘عمیقا متاسفم برای استفاده از N-Word در سال 2016 مصاحبه


Alia Shawkat Sorry Using the N-Word in 2016 Interview
آلیا شوکت ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

داشتن تا به اشتباهات. آلیا شوکت عذرخواهی کرد برای استفاده از N-word در یک سال 2016 مصاحبه بعد از فیلم از لحظه مطرح در رسانه های اجتماعی.

این حزب جستجو star, 31, شده آوازی حامی از زندگی مهم جنبش در هفته پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس. اما کاربران توییتر ادعا کرد که او باید پاسخگو با استفاده از این موضوع موهن به عنوان او به نقل از یک آهنگ در طول یک SXSW پنل چهار سال پیش. پس از طرفداران به نام او از شوکت صادر طولانی عذرخواهی پرداختن به این حادثه.

“من عمیقا متاسفم و من مسئولیت کامل” او نوشت: در جمعه, ژوئن 8. “این یک لحظه بی دقتی یکی من شرمنده و خجالت اما نذر به ادامه یادگیری از. من حسرت با استفاده از یک کلمه است که حامل درد بسیار و تاریخ به مردم آن را به عنوان هرگز یک کلمه به کسی که سیاه و سفید نیست.”

این Arrested Development آلوم اعتراف کرد که او شده است در نظر گرفتن زمان برای یادگیری در مورد راه های موثر تر به عنوان یک متحد به جوامع اقلیت. “صدای مردم سیاه و سفید باید تقویت و به وضوح شنیده می” او توضیح داد. “به عنوان یک عربی که می توانید برای سفید من کار سخت به این روند متنوع دسترسی من فراهم شده است و من می دانم که چقدر مهم است به بیش از حد هوشیار در فضاهای من وجود دارد. من شده اند در تلاش برای درک این تعریف واقعی از جهان متحد.”

با وجود اشتباهات گذشته شوکت اطمینان طرفداران او که او را متعهد به مبارزه برای برابری و هل دادن به عقب در برابر سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است.

“من متاسفم که من جهل باعث شده است تا به این لحظه” او به این نتیجه رسیدند. “ما به غیر از مردم سیاه و سفید باید مسئولیت برای عدم فعالیت ما شده ایم راحت نشستن برای مدت طولانی است که بدست ما اینجا. سکوت است و خشونت و بنابراین کلمات ما غیر مسئولانه پرتاب شود. من قصد اقامت درگیر و یادگیری از دوستان من که در حال کمک به من را درک کنید. و در این مبارزه برای عدالت با ذهن فعال و باز قلب.”

تظاهرات به افتخار فلوید که درگذشت در سن 46 بعد از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس افسران شده اند مصرف بیش از شهرستانها عمده در سراسر کشور به عنوان فعالان همچنان به مبارزه برای قربانیان خشونت پلیس. در پاسخ به این کشور داد و بیداد مشهور شده اند با استفاده از سیستم عامل خود را به صحبت کردن در برابر بی عدالتی و در برخی موارد باز کردن در مورد راه آنها کمک به سیستمیک اشکال نابرابری.

“من با الهام از فرهنگ سیاه و سفید. من بهره مند از فرهنگ سیاه و سفید,” جاستین بیبر نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه, ژوئن 6. “سبک من چگونه من آواز خواندن انجام و مد من تمام شده است, تحت تاثیر و الهام گرفته از فرهنگ سیاه و سفید. من متعهد به استفاده از پلت فرم من از این روز به بعد برای یادگیری به صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی و سیستمیک ظلم و ستم و به شناسایی راه هایی برای بخشی از مقدار مورد نیاز را تغییر دهید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de