لیسانس ملت متحد به امضای طومار برای یک لیسانس

این است که یک … تماس به عمل است. تایلر کامرون, Seinne فلمینگ و لورن برنهام در میان اعضای ABC حق رای خواستار تغییر در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

لیسانس ملت را به Instagram در دوشنبه 8 ژوئن به ثبت نام و اشتراک Charge.org دادخواست با عنوان “یک کمپین ضد نژادپرستی در لیسانس حق رای دادن.”

“ABC و برادران وارنر تولید شده اند کارشناسی محتوا برای 18 سال است. در آن زمان آنها به بازیگران 40 فصل آگهی در عین حال تنها یک سیاه سرب” به شرح خواند. “این غیر قابل قبول است. به عنوان سازندگان یکی از محبوب ترین و با نفوذ franchises در تلویزیون ABC و برادران وارنر فرصت و مسئولیت به ویژگی های سیاه بومی مردم رنگ (‘BIPOC’) روابط خانواده ها و خطوط داستان. حق رای دادن و همه کسانی که به نمایندگی از آن باید منعکس کننده و احترام به تنوع نژادی در کشور ما — هر دو در جلو و پشت دوربین است.”

در علاوه بر این به فراخوانی برای فصل 25 منجر به یک مرد سیاه و طومار درخواست مردم از رنگ را به “حداقل 35 درصد از شرکت کنندگان در هر فصل” متنوع تر تیم تولید ،

کامرون 27 که رقابت در هانا قهوه ای‘s فصل 15 نفر ارسال شده لینک درخواست خود را از طریق Instagram داستان در روز دوشنبه. ساعت زودتر پیمانکار عمومی اخراج در رسانه های اجتماعی کاربر نام جوآن نوشت که “تمام زندگی” موضوع در اکثر پست های اخیر از یک زندگی توجه کردند.

“بدون s—t جوآن اما سیاه و سفید زندگی می کند مهم ترین در حال حاضر چون آنها هستند که زندگی در بیشتر در معرض خطر” کامرون نوشت. “در اینجا یک مثال … من می دانم که شما هیچ مشکل در رفتن برای قدم زدن در اطراف محله خود را و هیچ نگرانی در همه. ساده که آزادی نیست برای یک فرد رنگ است.”

راشل لیندسی, که تنها سرب سیاه در تاریخ حق رای بوده و آوازی از او 2017 فصل مورد نیاز برای تنوع بیشتر در این مجموعه است. پس از اعلام روز جمعه 5 ژوئن که او را دیگر مرتبط با این نشان می دهد اگر پیشرفت نیست ساخته لیندسی ارائه پیشنهادات برای شبکه از طریق وبلاگ خود, صادقانه Rach.

“بازیگران آگهی که واقعا علاقه مند به آشنایی در خارج از نژاد خود را,” او نوشت. “متوقف کردن بهانه ای برای عدم تنوع و اقدام به اصلاح این مشکل تنوع تولید در نشان دادن خود را به شرکت کنندگان از رنگ احساس راحت تر و جلوگیری از ایجاد مشکل خطوط داستان برای مردم رنگ.”

ما هفتگی رسیده به ABC برای نظر. حرکت را از طریق برای دیدن چگونه کارشناسی ملت در حال آمدن است همراه برای تغییر:

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>