بایدن در دیدار خصوصی روز شنبه با جورج فلوید خانواده قبل از مراسم تشییع جنازه


جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ملاقات خصوصی شنبه را برای بیش از یک ساعت با خانواده جورج فلوید که مرگ در بازداشت پلیس منجر به سراسر کشور تظاهرات.

بایدن در دیدار با فلوید عمو راجر فلوید; خانواده, وکیل, بنیامین Crump; Rep. Cedric, Richmond, D-La., و دیگران با توجه به Al Sharpton, یک فعال حقوق مدنی که منجر به یادبود هفته گذشته در مینیاپولیس. Crump گفت: بایدن صرف بیش از یک ساعت با فلوید خانواده, گوش دادن به نگرانی های خود را.

“گوش دادن به یک دیگر است چه خواهد شد شروع به درمان امریکا” Crump گفت: در یک صدای جیر جیر. “او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این خانواده هایی.”

وکیل دیگری کریس استوارت ارسال شده در Instagram که بایدن در دیدار با فلوید دختر Gianna.

“او با ابراز همدردی و وعده داده شده به فشار برای تغییرات در پلیس” استوارت گفت. “جهان در حال تماشای ما می خواهیم عمل در تمام وعده هیچ چیز کمتر است.”

مرتبط: بایدن حملات برگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن برای بودن ‘بحرانی’ در مورد ماسک

بایدن و همسرش جیل سفر به هوستون برای دیدار با خانواده قبل از فلوید دفن شنبه, با توجه به بایدن انتخاباتی. بایدن انتظار نمی رود که برای حضور در مراسم تشییع جنازه خصوصی سرویس و دفن در حومه هوستون پرلند اما او ارائه خواهد شد یک پیام ویدئویی برای تشییع جنازه به گفته آسوشیتد پرس.

فلوید بدن وارد دوشنبه در چشمه ستایش کلیسا در طلا رنگی تابوت همراهی می کردند توسط پلیس هوستون. دستورالعمل های اجتماعی فاصله میان بیماری همه گیر کوروناویروس محدود حضور و غیاب سهشنبه به 500. تنها خانواده و دوستان نزدیک شرکت خواهد کرد با توجه به Crump.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس برگزار شد و او به زمین به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه با زانو خود را در Floyd گردن در حالی که فلوید التماس برای تهویه و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها پیوست تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس و برابر عدالت برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

خدمات متعدد برگزار شده است و در حال برنامه ریزی برای Floyd. روز شنبه در یک مراسم یادبود برگزار شد در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس. پنج شنبه, یادبود برگزار شد در Raeford کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد. دوشنبه شش ساعت ملاقات عمومی در حال وقوع بود در هوستون که در آن فلوید بزرگ شد و پس از خصوصی خدمات مراسم تشییع جنازه و تدفین سه شنبه به عنوان مرتب شده توسط Fort Bend یادبود مرکز برنامه ریزی.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در دیدار با روحانیون اعضا و فعالان جامعه در طول سفر به بتل AME Church در ویلمینگتون دلم., در تاریخ 1 ژوئن.

اعتراضات ارائه شده سیاسی تضاد بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور بایدن مسجل به 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی حزب دموکرات شنبه. او بارها و بارها بر نیاز به ساخت یک کشور فقط و برابر با پایه. به نام او برگ برنده را در نظر جمعه در مورد فلوید “نفرت” پس از رئیس جمهور تبلیغ بهبود شغل اعداد و گفت: “امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت:” این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.’ “

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” و ترویج استفاده از سرباز گارد ملی و دیگر ماموران فدرال برای پاسخ به موارد خشونت در پایتخت و دیگر شهرهای یمن تظاهرات.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در آمریکا: جو بایدن در دیدار با جورج فلوید خانواده قبل از مراسم تشییع جنازه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>