خواستار تغییرات سیستماتیک پس از جورج فلوید را کشته و در حال ملاقات با مقاومت مواجه راست

واشنگتن – محافظه کار مقاومت مواجه به اعتراض عمومی بیش از جورج فلوید را به قتل مسلما آغاز شد Tucker Carlson را در وبگاه رادیو فردا تفسیر نشان می دهد.

به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 30, کارلسون غیر معمول بود در تمرکز بر حوادث خشونت آمیز در تظاهرات در مینیاپولیس تنظیم او را از هم جدا حتی در میان جناح راست صاحب نظران مانند صحبت با رادیو میزبان Rush Limbaugh و همکار رادیو فردا میزبان جانین Pirro که در آن نقطه شد lamenting فلوید مرگ است.

توسط دوشنبه شب فقط بیش از یک ساعت پس از اجرای قانون فدرال افسران متهم عمدتا مسالمت آمیز معترضان تحت فشار قرار دادند و آنها را از پارک لافایت توسط رئیس جمهور تهمت عکس-op در مقابل کلیسای جان کارلسون انداخته خشمگین سخنرانی دراز وشدیداللحن.

“سیاستمداران در هر دو طرف به ما بگویید که این همه در مورد مرگ یک مرد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در هفته گذشته مردم و به آتش کشیدن کشور ما در حال معترضان با آنها درگیر هستیم در اعتراض مشروع” کارلسون گفت. “باشه, دقیقا چه کسانی هستند از معترضان خواسته? چه آنها پرسید ؟ اگر کنگره توافق برای تصویب برنامه های خود چه برنامه ای بود؟”

کارلسون خود را صرف مونولوگ نویسی حوادث خشونت آمیز در بسیاری از شهرهای ایالات متحده است که به نظر می رسید بسیاری را به خارج از کنترل فزاینده. دادستان کل ویلیام بار در صبح روز یکشنبه به نام قبلی یکشنبه “خشن ترین روز در واشنگتن در 30 سال” یک مرجع به ماونت پلزنت شورش از سال 1991.

اعتراض این آخر هفته گذشته در لندن است. (مرد Smallman/گتی ایماژ)

بسیاری از چهره های عمومی باید به دنبال به سرعت در محکوم کردن خشونت و غارت در حالی که نگه داشتن تمرکز خود را بر مسالمت آمیز معترضان. و رای گیری عمومی نشان داده است که اکثر آمریکایی ها چشم پوشی نمی کند و خشونت و غارت و دیدم که بسیاری از ناآرامی به عنوان تحت الشعاع قرار داده شد. اما کارلسون ضمنی وجود ندارد واقعا معترضان مسالمت آمیز در همه.

کارلسون روشن به آمریکا از رهبران سیاسی تمرکز به طور کامل در واکنش به جای دموکرات به عنوان اگر به شرم آنها را به قوی تر condemnations. او در آغاز با دو خواهان در نظر گرفته بالقوه 2024 ریاست جمهوری رقیب: معاون رئیس جمهور مایک پنس و سابق U. N. سفیر نیکی هیلی. او انداخت در چند دیگر کمتر شناخته شده محافظه کاران برای اندازه گیری خوب و پس از آن نیز لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن — شناخته شده به سازمان دیده بان را نشان می دهد — برای بیشتر انجام نمی دهد.

“مردم را ببخش نه ضعف” کارلسون گفت.

رنگ و لعاب در سراسر کارلسون گاز گرفتن تفسیر های مختلف کلمات قصار نشان داد که خشم خود را در این ایده است که او و دیگر آمریکایی ها باید به احساس هر گونه گناه برای آنچه اتفاق افتاده بود به Floyd.

“مانند بقیه از ما ناشی از این توسط ما گناه,” کارلسون گفت: sarcastically.

او با بازی کردن نظری خط فکری. “‘یک لحظه صبر کن’ شما ممکن است تعجب ” چگونه من شخصا مسئول رفتار یک مینیاپولیس افسر پلیس?’ “من هرگز حتی شده به مینیاپولیس” شما ممکن است فکر می کنم به خودتان. ‘و به همین دلیل است که برخی از سیاستمدار به من گفتن من نیاز به در مورد آن ناراحت?'”

کارلسون diatribe شامل عناصر بنیادی ظهور جناح راست پاسخ به Floyd قتل و ملت را وحشت واکنش به دیدن یک کشته در دوربین یک بار دیگر در مقابل چشمان خود.

اعتراض در واشنگتن این آخر هفته گذشته. (ژاک D رابرتز/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

این الگو تا به حال چند نکته کلیدی: تمرکز بر خشونت و غارت به جای تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند; متهم کردن تظاهرات مسالمت آمیز بدون داشتن واقعی در دستور کار; انکار است که نژادپرستی نظاممند وجود دارد به طور کلی و یا به خصوص در پلیس با وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که سیستم عدالت رفتار های سیاه و سفید مردم در روش های بسیار متفاوت و حاکی از آن است که فلوید خودش بود نه یک فرد خوب و نه باید برای چیزی بزرگتر.

اریک Metaxas برجسته تهمت متحد در میان سفید مسیحیان انجیلی, دعوت, انگلیسی, provocateur کتی هاپکینز در رادیو نمایش چهارشنبه. هاپکینز گفته بود او یک میلیون پیروان توییتر پیش از آن در روز است که زندگی مهم جنبش تا به حال هیچ خواسته است.

در طول مکالمه Metaxas قاطعانه رد این ایده است که نژادپرستی نظاممند وجود دارد.

“این چیزی است که طول می کشد واقعی دید و وضوح و رهبری به بیان: اما ایده نژادپرستی نظاممند ایده سفید امتیاز من رد هر دو از این ایده ها به عنوان ساخته شده توسط افرادی که واقعا فرهنگی مارکسیستها” Metaxas گفت.

که تکرار آنچه تهمت خود مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در سی ان ان مصاحبه یک هفته پیش وقتی پرسیده شد که در مورد تعصب در پلیس. “من فکر نمی کنم وجود دارد سیستمیک نژادپرستی” اوبراین گفت.

حداقل یک رهبر جمهوریخواهان — که او نیز اتفاق می افتد به تنها آفریقایی-آمریکایی جمهوری خواه در سنای آمریکا — سریع رد این ادعا. “برای کسی که به نشان می دهد که وجود ندارد نژادی چالش ها و الگوهای است برای کسی که به کور” سناتور. Tim Scott, R-S. C. روز یکشنبه اعلام کردند که در مورد خواسته اوبراین نظر. “برای کسانی که بر این باورند که نژاد پرستی است که مرده و رفته است و 99.9 درصد از هر گروه خالص است آنها فقط زندگی در جهان های مختلف.” اما حتی اسکات خودداری از استفاده از اصطلاح “نژادپرستی نظاممند.”

و کر رفت و در میان محافظه کاران در طول هفته. در روز سه شنبه, the Wall Street Journal منتشر شده یک op-ed by Heather MacDonald, یک تندرو محافظه کار با عنوان “اسطوره سیستمیک پلیس و نژادپرستی است.” ملی نقد و بررسی در روز چهارشنبه منتشر شده یک مقاله مشابه توسط Andrew C. مک کارتی با عنوان “این ‘نژادپرستی نهادی’ Canard.”

هر دو قطعه با تمرکز بیشتر بر روی حوادث مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس.

“یک افسر پلیس است 18½ برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط یک مرد سیاه و سفید از یک غیر مسلح سیاه نر است که به کشته شدن توسط یک افسر پلیس” مک دونالد نوشت, تکرار یک آمار که سرچشمه با او اما تبدیل شده است که به طور منظم صحبت کردن نقطه سمت راست برای سال.

چارلی کرک یک جوان محافظه کار فعال در سال 2018 توییتی که آمار و سپس افزود: “سیاه جرم و جنایت خشونت پلیس این مسئله بزرگ رو سیاه امریکا است. این همه ناشی از شکسته فرهنگ – ناکامی در مدارس و خانه های پدر بزرگ.”

کرک مفهوم: مردم سیاه و سفید مهم ترین مشکلات تقصیر خود.

اعتراض در بروکلین در این آخر هفته. (اسکات Heins/گتی ایماژ)

وجود انتقادات چگونه مک دونالد حاوی او آمار اما بزرگتر نکته این است که این استدلال در مورد نژادپرستی نظاممند فراتر از افغانستان.

وجود داده های حجیم برای حمایت از این استدلال که مردم به طور کلی و طرفین در حال درمان در روش های بسیار متفاوت توسط پلیس از گروه های دیگر به خصوص مردم سفید. یک مثال است که فهرستی طولانی از مطالعات و یافته های وارد شده توسط نگار Radley Balko در سال 2018 است.

شواهد به نظر می رسد در افراد سیاه و سفید تجربه در سیستم قضایی هر دو بالادست و پایین دست از هنگامی که تعامل آنها با افسران پلیس. که پیوسته آغاز می شود برای بسیاری با ترافیک متوقف می شود: یک سال 2018 کتاب گزارش شده است که یک بررسی از 20 میلیون ترافیک متوقف می شود در کارولینای شمالی از سال 2002 تا سال 2016 نشان داد که مردم سیاه شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد متوقف شده توسط پلیس به مردم با وجود رانندگی کمتر به طور کلی.

در پایان از استمرار هستند و نابرابری در صدور حکم به طور گسترده ای اذعان کرد مشکل است. همچنین شواهدی وجود دارد که درخواست معامله سیستم مورد آزار قرار گرفته در راه است که دور می زند محاکمه عادلانه و در نتیجه در نتایج بدتر برای مردم سیاه و سفید. نیز وجود دارد که نشانه ای از مشکلات مشابه با صدور وثیقه بازداشت پیش از محاکمه و پس از محکومیت commutations و رضایت.

پس از آن وجود دارد موضوع گسترده نژادی تفاوت در استفاده از مجازات اعدام و این واقعیت ساده است که “سیاه و سفید حبس نرخ در پایان سال 2018 بود که تقریبا دو برابر نرخ در میان اسپانیایی ها (797 هر 100 ، 000) و بیش از پنج برابر نرخ در میان سفید پوستان (268 هر 100 ، 000)” با توجه به مرکز تحقیقات پیو. پیو گزارش اشاره کرد که با وجود این نابرابری شدید نرخ حبس کاهش شد برای همه گروه ها از جمله سیاه پوستان.

تظاهرکنندگان خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

و سیستم قضایی است که تنها یک لایه است. به “نژادپرستی نظاممند” استدلال مبتنی بر این تصور است که تدریس تاریخ آمریکا glosses بیش از راه هایی که سفید برتری تایید شد از طریق سیستمیک ظلم و ستم طولانی پس از لغو برده داری اغلب با خشونت وحشیانه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مکانیزم اجرای. پیشرفت استدلال بلکه هنوز هم وجود دارد بسیاری از راه های که در آن مردم دنیا امروز چهره بسیار متفاوت شانس بسته به رنگ پوست خود را. کسانی که شانس شامل نسل و ثروت و سیاست های مسکن در طول دهه مدارس جرم زندانی کردن و رای دادن حقوق به نام فقط چند مسائل.

به عنوان روزنامه نگار Balko نوشت: در سال 2018: “از نگرانی های خاص به برخی از در سمت راست عبارت ‘سیستمیک نژادپرستی’ اغلب به اشتباه تفسیر به عنوان یک اتهام است که هر کس در سیستم نژادپرست است. در واقع نژادپرستی نظاممند به معنی تقریبا مخالف است. این بدان معنی است که ما باید سیستم ها و موسسات است که برای تولید با نژاد متفاوت نتایج بدون در نظر گرفتن نیت از افرادی که کار در آنها. هنگامی که شما در نظر بگیرید که خیلی از جنایی-سیستم عدالت ساخته شد honed و بصورتی پایدار و محکم تاسیس در طول Jim Crow عصر — عصر تقریبا همه محافظه کاران شامل واگذار خواهد شد مملو از نژاد پرستی — این است که بسیار شهودی است.”

اما نیز وجود دارد که چالش کافی و استاندارد برای جمع آوری داده ها در تیراندازی پلیس. دانشمندان علوم اجتماعی در حال کار برای بهبود این وجود قانون پیشنهادی در کنگره — حمایت توسط اسکات و دیگر جمهوری خواهان — که به دستور متحده جمع آوری آن است.

و پس از آن نیز وجود دارد این واقعیت است که جورج فلوید مرگ در نظر کامل از یک دوربین تلفن همراه بود و تنها در آنچه که در حال حاضر یک رشته طولانی از اسامی مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس و اوباش در طول چند سال گذشته بسیاری از ویدئو: مایکل براون و اریک گارنر Tamir برنج والتر اسکات, آلتون استرلینگ Philando کاستیا, Botham ژان ساندرا شیرین و مطلوب و آمریکا و اخیرا Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و فلوید.

تظاهرکنندگان تماشای رژه عبور موتور سوار به افتخار Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک. (Sean Rayford/گتی ایماژ)

و به عنوان اسکات گفت: عصر روز گذشته یکشنبه به خبرنگار کریس والاس بدون شواهد بسیاری از این قتل ها رفته اند uninvestigated حل نشده, مجازات و بماند. که پرسش در مورد چگونه گسترده و چگونه این رفته بود در قبل از ظهور تلفن همراه, دوربین های دیجیتال.

“اگر نه این بود که کسی که مشغول فیلم برداری از این, آن را نمی خواهد اتفاق افتاده است” اسکات گفت: از فلوید را کشتن که او در موارد متعدد به نام “قتل است.” “اگر آن را به حال شده است برای [Ahmaud] Arbery در حال ضبط این امر اتفاق نمی افتاد. حتی اگر این اتفاق افتاد هیچ یک از ما باشد.”

“والتر اسکات مورد در سال 2015 آن را به حال شده است برای یک ویدیو آن را اتفاق افتاده است” اسکات گفت: با اشاره به 50 سال پیر مرد سیاه و سفید که در پشت توسط یک افسر پلیس در شمال چارلستون, S. C., که در آن اسکات بزرگ شدم. “و هنگامی که شما به عنوان خوانده شده به پلیس گزارش شما آمده به این نتیجه رسیدند که این اتفاق رخ نداد راه آن اتفاق افتاده است تا زمانی که شما یک ویدیو که substantiates آنچه در آن است.”

Barr در مصاحبه با CBS “چهره ملت” این آخر هفته را رد کرد و ادعا می کند که نژادپرستی نظاممند امروز همچنان ادامه دارد و گفت: درک نهادی تعصب است تقویت شده توسط این کشور سابقه نژادپرستی نظاممند.

“من فکر می کنم وجود نژاد پرستی در ایالات متحده هنوز اما من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه” Barr گفت. “من درک می کنم این بی اعتمادی اما از آفریقایی-آمریکایی جامعه با توجه به سابقه در این کشور است. من فکر می کنم ما باید به رسمیت شناختن است که برای بسیاری از ما تاریخچه ما نهادهای شد به صراحت نژادپرست است. پس از دهه 1960 من فکر می کنم ما شده ایم در یک فاز اصلاح ما موسسات و مطمئن شوید که آنها در هماهنگی با قوانین ما و نه مبارزه با rearguard اقدام به اعمال بی عدالتی.”

گچ تصویری از جورج فلوید در طول یک تظاهرات در دنور. (Jason Connolly/خبرگزاری گتی ایماژ)

نوع دیگری از مقاومت مواجه به غلیان احساسات غم و اندوه بیش از فلوید مرگ آمد در روز چهارشنبه زمانی که Candace اونز سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و آنلاین شخصیت نوشته شده هرزگرد 18 دقیقه مونولوگ در Facebook که تا به حال تمام نشانه های یک و بدون فاصله در نظر گرفته شده بیش از هر چیزی برای الهام بخشیدن به خشم و جلب توجه. این مرجع کار: شنبه پست بود 1.2 میلیون واکنش و بیش از 700 ، 000 نظرات.

اونز با عنوان او تصویری “من را پشتیبانی نمی کند جورج فلوید و من حاضر به دیدن او را به عنوان یک شهید.” اونز گفت: بسیاری از چیزهایی که در این ویدئو از جمله محکوم کردن فلوید کشتن اما اصلی غذای آماده شد که مرگ او را نشان نمی یک مشکل بزرگتر و بنابراین فلوید نباید تبدیل به یک نماد از یک جنبش است. اونز روش برای تضعیف بزرگتر شد پیام برای هدف در این مفهوم است که جورج فلوید بود که یک فرد خوب است.

که به رغم این واقعیت است که مسیحیت امروز مجله گزارش در مورد فلوید دخالت در کار برای کمک به کلیسا رسیدن به درآمد مینیاپولیس محله توصیف او به عنوان “یک مربی به نسلی از مردان جوان و یک فرد صلح’ طلوع وزارتخانه به این منطقه است.”

با اینحال روز جمعه رئیس جمهور خود را بازتوییت کرد اونز پیام تقویت تصویری از یک اونز مصاحبه ای که انجام داده پیام “این واقعیت است که او برگزار شده است تا به عنوان یک شهید sickens من است.”

خواسته جمعه چگونه او را به مقابله با نژادپرستی نظاممند تهمت گفت: “طرح من این است: ما قصد داریم قوی ترین اقتصاد جهان است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de