Cardi, B, سوگند توسط این مو خانگی ماسک با آووکادو و تخم مرغ و بیشتر

مراقبت از مو خانگی! Cardi B به او در زمان Instagram داستان در دوشنبه 8 ژوئن برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل او برای مو خانگی ماسک که او سوگند می سازد قفل براق و بسیار کمتر فردار.

در حالی که DIY-درمان را شامل برخی از معمول استفاده می شود مو محصولات مانند روغن آرگان آن را نیز شامل چندین مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند آووکادو تخم مرغ خام موز و سس مایونز. “من انجام یک ماسک مو برای Kulture,” این “Bodak زرد” رپ, 27 توضیح داد: در آن زمان با اشاره به 22-ماه-پیر دختر. “این است که آووکادو من فقط به پایان رسید و قرار دادن [در] این روغن آرگان من قصد دارم برای قرار دادن در سس مایونز با روغن کرچک و روغن زیتون و … و من در مورد قرار دادن [در] تخم مرغ و عسل است.”

این برنده جایزه گرمی افزود: “این خیلی مناسب است ؟ این برای من و Kulture.”

Cardi B Hair Mask Purple Dress
Cardi B Andrew H. واکر/شاتر

پس از اضافه کردن یک حرکت شبیه چمچه زنی از سس مایونز به او آووکادو مخلوط نوازنده پرتاب در برخی از عسل و تخم مرغ خام و “مقدار زیادی از روغن کرچک” قبل از پرتاب همه چیز را در یک مخلوط کن “بنابراین آووکادو گوشت نمی خواهد در خود f–پادشاه سر.”

به عنوان Cardi quipped: “این واقعا سخت را به تکه های آووکادو کردن سر خود را.”

با این حال نیویورک بومی نبود کاملا انجام شده با او را در خانه درمان فقط رتبهدهی نشده است. قبل از ترکیب با هم همه چیز او افزود: یک موز برای “مواد مغذی” و یکی دیگر از تخم مرغ خام است.

Cardi B Hair Mask Instagram
حسن نیت ارائه میدهد از Cardi B/Instagram

“همه از این sh-t خوب برای موهای شما می دانید چه کنم ؟” او اعلام کرد.

هنگامی که ماسک بود به اندازه کافی صاف Cardi قرار داده و در Kulture مو و شگفت زده در چگونه درمان بیرون آورده کودک نو پا را حلقه الگوی.

قبل از قرار دادن درمان در مو خود “من آن را دوست دارم” خواننده نشان داد او به رشته. “این است که واقعا چگونه موهای من است,” او گفت:, گرفتن او موهای یال. “من می خواهم این زمانی که شما آن را خشک و دو روز بعد آن را فقط می شود اغراق شده است. حتی زمانی که شما بهم تابیدن و بافتن آن این است که من بافت مو. موهای من نیست فرفری … من sh-t فقط نمی فرفری در همه.”

توضیح مزایای استفاده از ماسک مو Cardi اشاره کرد این کمک می کند تا نگه داشتن او قفل هیدراته و سالم است. “این فقط یک خوب ماسک مو برای موهای شما رشد می کنند,” او گفت:. “همه چیز خوب است که شما را در بدن شما, شما باید در قرار دادن موهای خود را. شما نمی خوای قرار داده و نوشابه در موهای خود را به دلیل نوشابه خوب نیست برای بدن خود را پس از آن قطعا خوب نیست برای مو خود را.”

بعد زرنگ ستاره نشان داد آنچه در موهای او نگاه کرد و پس از او به پایان رسید با استفاده از ماسک و تا به حال شستشو داده و آن را. “آن را زیبا و براق,” او توضیح داد.

Cardi B Hair Mask Instagram After Results
Cardi B حسن نیت ارائه میدهد از Cardi B/Instagram

در یک جداگانه Instagram ارسال, Love & Hip Hop: نیویورک آلوم بوده در مورد نگاه جدید خود را. “نتایج نهایی از همه که sh-t من قرار داده و من زودتر😩😂😂. موهای خود را درمان بانوان” او زیر نویس یک عکس از خودش نشسته بر روی پله ها, هشدار به دیگران برای دور ماندن از کلاه گیس. “این کمک می کند تا با رشد مو خیلی!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>