چین خواستار دانش آموزان به ‘احتیاط’ در استرالیا به عنوان دیپلماتیک ميگيرد

AFP/فایل

پکن: چین گفت: دانش آموزان در روز سه شنبه به “احتیاط در انتخاب تحصیل در استرالیا” با استناد به نگرانی در مورد کوروناویروس و نژادپرستی بیشتر ramping تا تنش ها میان پکن و کانبرا.

مشورتی بود که آخرین افزایش تف, مشتعل توسط استرالیا تماس به صورت مستقل تحقیق در مورد منشاء و دست زدن به کروناویروس در مرکزی چین سال گذشته است.

پکن در واکنش خشمگینانه به تقاضا با هدف قرار دادن کانبرا در چند جبهه از جمله گردشگری و تجارت در حال حاضر دانش آموزان چینی, بزرگترین خارج از کشور در دانشگاه های استرالیا.

“وزارت آموزش و پرورش به یاد همه دانشجویان خارج از کشور به انجام ارزیابی خطر و احتیاط در انتخاب به تحصیل در استرالیا و یا بازگشت به استرالیا برای تحصیل,” به آن اضافه شده است.

این وزارتخانه همچنین با اشاره به “چندگانه تبعیض آمیز در برابر حوادث آسیایی در استرالیا” در طول همه گیر و گفت: COVID-19 همچنان یک تهدید.

“جهانی رمان شیوع کروناویروس شده است به طور موثر کنترل می شود و در عین حال و با وجود خطرات در مسافرت های بین المللی و بازگشایی دانشگاه” به آن اضافه شده است.

نادر بیانیه یک روز پس از یک سخنگوی وزارت خارجه هشدار داده بود که “بسیاری از تبعیض” علیه مردم چین در استرالیا — و روز بعد از پکن گفت: شهروندان به سفر در همه وجود دارد.

با استرالیا مرزهای بسته به همه غیر ضروری ورودی و خروجی مسافران با توجه به همه گیر پکن سفر توصیه شد تا حد زیادی نمادین است.

در حالی که مقامات کانبرا باید اذعان کرد حملات نژادپرستانه و حوادث آنها رد این ایده است که این کشور نا امن را ببینید.

در پاسخ به استرالیا پشتوانه تماس به صورت مستقل ویروس پرس و جو کانبرا چینی سفیر تهدید کرده بود گسترده مصرف کننده تحریم استرالیا محصولات — هشدار دهنده به دنبال یک نوار در-واردات از چهار اصلی استرالیا گوشت گاو تولید.

و سپس در ماه مه چین تحمیل 80 درصد تعرفه در استرالیا جو بیش از آزادسازی اتهامات یک مجموعه حرکت به هزینه حداقل Aus 500 میلیون دلار (US$350 میلیون دلار) در سال با توجه به پنج نفر از ملت دانه تولید کنندگان است.

آخرین احتیاط در مورد دانشگاه است به احتمال زیاد به سوخت بیشتر نگرانی در مورد بخش در استرالیا.

یک لابی گروه هشدار داد در هفته گذشته که دانشگاه ها در این کشور می تواند از دست دادن به ما از 11 میلیارد دلار به عنوان نامحدود coronavirus مرز بسته شدن قفل کردن دانشجویان خارجی که نگه داشتن بخش شناور.

آموزش و پرورش استرالیا سومین صادرات — پس از سنگ آهن و زغال سنگ با بیش از 500,000 بین المللی دانش آموزان ثبت نام شده در سال گذشته در آوردن در مورد Aus$32 میلیارد دلار به اقتصاد است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>