COVID-19: ایتالیایی مسلمانان در صورت عدم دفن فضا به عنوان ویروس گسترش می یابد

عکس: AFP

مسلمانان در ایتالیا صورت عدم دفن فضا برای دفن مرده خود را به عنوان موارد همچنان به افزایش است. بیماری همه گیر کوروناویروس آمار کشور مدیترانه ای سخت است.

امامان و رهبران جامعه مسلمان در حال حاضر فراخوانی برای بیشتر اسلامی گورستان و یا فضای اضافی در کشور موجود گورستان به عنوان وفادار به طور فزاینده ای می خواهند به خاک سپرده شود در ایتالیا, خانه خود را.

“ما تجربه درد (همه گیر) اما گاهی اوقات عمیقتر شده است که برخی از خانواده ها نمی تواند پیدا کردن یک محل برای دفن مرده خود را به دلیل وجود دارد هیچ مسلمان بخش در شهر گورستان” عبدالله Tchina امام از میلان سستو مسجد گفته.

بیش از 34 ، 000 نفر کشته شده اند از این ویروس در ایتالیا عمدتا صنعتی, شمال, و برای سال جهانی مسافرت هوایی بوده است در نزدیکی متوقف.

به عنوان یک نتیجه مسلمانان که درگذشت COVID-19 یا علل دیگر نمی تواند عودت به کشور خود به عنوان عمل بود قبلا.

که منجر به افزایش درخواست ها برای تدفین — و تحقق است که ایتالیا فاقد فضا.

ایتالیا تعداد مسلمانان حدود 2.6 میلیون یا 4.3 درصد از جمعیت است. زندگی به طور عمده در این کشور 56 درصد نگه داشتن تابعیت خارجی بسیاری از کشورهای شمال آفریقا یا جنوب آسیا است.

هیچ آمار رسمی در دسترس هستند در تعدادی از مسلمانان اعم از ایتالیایی ها و یا اتباع خارجی که از دست داده و زندگی خود را در طول شیوع بیماری است.

یک مستطیل از سنگریزه

در گورستان Bruzzano در حومه میلان 50-چیزی Mustapha مولای نگاه در یک مایل به خاکستری خاکی آرامگاه در اسلام بخش از یک اکثریت کاتولیک رومی گورستان.

“آن خدا خواهد گفت:” از مرگ در 7 آوریل از 55 سال از COVID-19.

او قرارداد این ویروس در میلان بیمارستان که در آن او پذیرفته شده بود یک ماه قبل از آن به صورت جزئی پای عمل گفت: مولاي که متولد مراکش است و در ایتالیا زندگی می کردند برای 32 سال است.

قبر بدون سنگ قبر و است که به سادگی مشخص شده و با یک مستطیل از سنگریزه. تازه ترین گور کاملا بی بضاعت.

گورهای دسته از کسانی که فوت قبل از coronavirus نگاه دائمی تر — با سیمان مرزها و گاهی اوقات یک تخته سنگ مرمر حکاکی با هلال ماه.

بسیاری از ایتالیایی دیگر مسلمانان با این حال مجبور به طی مسافت های طولانی برای دفن مرده خود را و یا ترک بدن برای روز در morgues یا حتی نگه داشتن آنها را در خانه در حالی که به دنبال یک فضای.

‘یک تهدید میکند’

تحت اسلامی سنت مرده باید به خاک سپرده شود با بیشترین سرعت ممکن ترجیحا در عرض 24 ساعت.

یکی از مهمترین موارد شدید بود که از Hira ابراهیم یک مقدونی در Pisogne در نزدیکی شمال شهر برشا که مادر جان از coronavirus.

ابراهیم تا به حال به نگه داشتن بدن او و مادرش در خانه برای بیش از 10 روز برای عدم وجود یک قبرستان مسلمانان در جامعه با توجه به روزنامه La Repubblica.

تعداد بی شماری از خانواده های مسلمان مواجه شبیه غم انگیز معضلات در طول بحران کاغذ گفت.

Tchina امام گفت: این مشکل همچنان ادامه دارد و حتی پس از بزرگترین امواج از مرگ باید فروکش کرد.

بدن یک مسلمان که در میلان هفته گذشته منتقل شد برخی از 50 کیلومتر (30 مایل) را برای دفن او گفت:.

Tchina تشکر شهرداران “که خود را افتتاح کرد (کاتولیک) گورستان در طول این بحران برای اطمینان از یک تهدید میکند” برای مسلمان مرده است.

رئیس جمهور میلان اسلامی مرکز Gueddouda Boubakeur گفت که برخی از خانواده ها در برشا و برگامو — دو نفر از مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus — تا به حال به صبر “یک زمان بسیار طولانی”.

با تشکر از تلاش های مشترک شهرداری و مقامات دولت مرکزی راه حل بودند در نهایت در بر داشت بسیاری از زمان, او گفت:.

“ما نمی در نظر گرفتن فاصله. ما رفت و به اولین شهر که پذیرش بدن. نگرانی ما بود و بالاتر از همه برای پیدا کردن فضا” Boubakeur گفت.

تعداد انگشت شماری از گورستان

اتحادیه جوامع اسلامی ایتالیا لیست فقط 76 اسلامی گورستان در کشور که تعداد حدود 8,000 شهرداری.

قدیمی ترین ساخته شد در سال 1856 در شمال شرقی شهر تریسته در حالی که رم در تاریخ تنها به سال 1974.

زیر ایتالیایی, قانون گورستان “ممکن است ارائه به صورت ویژه و جداگانه در بخش” غیر کاتولیک, اما آنها لازم نیست.

Boubakeur اذعان همکاری دولت اما خواست بیشتر “اراده سیاسی” برای ایجاد اضافی مسلمان دفن فضاهای.

“بعد از این همه گیر 150 شهرداری ها پاسخ مثبت به درخواست ما” به ارائه یک مسلمان بخش در گورستان Boubakeur گفت: – فقط کسری از نزدیک 8,000 شهرداری.

رفتن به جلو نیاز برای مسلمان دفن توطئه تنها افزایش خواهد یافت به عنوان مهاجران و فرزندان خود ترجیح می دهند به دفن در ایتالیا.

“ما به یک زن سبک و جلف برای پرداخت هزینه ارسال و برگشت به کشور خود را از مبدا اما دیگر هیچ” Boubakeur گفت.

“برخی از مردم هنوز هم می خواهید به خاک سپرده شود در کشور خود را از مبدا. اما بسیاری از فرزندان و نوه در ایتالیا و در حال حاضر ترجیح می دهم به خاک سپرده شود در اینجا.”

جوان مسلمان “می خواهم به خاک سپرده شود در ایتالیا به خاطر آنها ایتالیایی”, Boubakeur گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>