بازی رایانه مدیر عامل نژادپرستانه توییتهایی سریع ورزشگاه را به قطع روابط


CrossFit Loses Hundreds Clients After CEO Blatantly Racist Tweet
بازی رایانه مدیر عامل شرکت گرگ Glassman. YouTube

نه OK. پس از بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman توئیت نژادپرستانه سخن گفتن در مورد جورج فلوید و سیاه زندگی مهم جنبش در شنبه, ژوئن 6, صدها نفر از ورزشگاه و مارک های دیگر به پایان رسید کسب و کار خود را روابط با محبوب تناسب اندام شرکت می باشد.

Glassman التهابی نظر آمد و در پاسخ به یک صدای جیر جیر از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی آن تلقی نژادپرستی “یک مسئله بهداشت عمومی.” تاجر پاسخ داد: “این FLOYD-19.”

در تلافی مدیر عامل شرکت بود ارجاع در سراسر جهان تظاهرات آغاز شد که پس از فلوید, 46, درگذشت زمانی که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را برگزار زانو به پایین در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. Glassman را صدای جیر جیر بود استناد مداوم coronavirus همه گیر نیز هست که به کشته شدن بیش از 113,000 آمریکایی است.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Glassman نوشت: “جورج فلوید را وحشیانه قتل موجب شورش در سراسر کشور. قرنطینه به تنهایی ‘همراه در هر سن و سیاسی رژیم توسط یک جریان پنهانی از سوء ظن و بی اعتمادی و شورش.'”

Glassman پیام بودند ملاقات با تقریبا آنی واکنش از هزاران نفر از رایانه های بدنسازی, اعضای صاحبان و ورزشکاران حرفه ای و بسیاری از آنها پس از محکوم کرد و کاهش واشنگتن-بر اساس کسب و کار.

Reebok, برای مثال, گفت: آن را به پایان وابستگی خود را با رایانه پس از آن قرارداد به پایان می رسد بعد از این سال. کفش شرکت شده است یک حامی سرسخت بازی رایانه به عنوان منحصر به فرد ساز از تمام رسمی بازی رایانه پوشاک و عنوانی حامی سالانه, بازی رایانه, بازی برای دهه گذشته است.

Reebok, تایید تصمیم خود را برای پایان دادن به آن رابطه کار با رایانه در بیانیه ای به کفش اخبار روز یکشنبه, ژوئن 7. “همکاری ما با بازی رایانه HQ می آید به پایان بعد از این سال. اخیرا ما در بحث در مورد یک توافق جدید در پرتو وقایع اخیر ما را ساخته اند این تصمیم به پایان همکاری ما با بازی رایانه HQ” با نام تجاری توضیح داد در آن زمان است. “ما برآورده خواهد شد ما باقی مانده تعهدات قراردادی در سال 2020 است. ما مدیون این به بازی بازی رایانه رقبای طرفداران و جامعه است.”

CrossFit Loses Hundreds Clients After CEO Blatantly Racist Tweet
Reebok CrossFit کالا. Reebok

Rogue Fitness, که باعث می شود تجهیزات ورزشی نیز خود را به فاصله از رایانه و در بیانیه ای گفت که قصد دارد به ارزیابی مجدد کار خود را با شرکت رفتن به جلو. “سرکش را پشتیبانی نمی کند آخرین اظهارات رایانه مدیر عامل شرکت گرگ Glassman” بیانیه بخوانید. “نظرات خود را غیر قابل قبول تحت همه شرایط است.”

به عنوان بسیاری از بازی رایانه منتقدان نیز اشاره کرد این شرکت موفق به سرعت قرار دادن یک بیانیه ابراز همبستگی با معترضان و یا پشتیبانی برای ورزشکاران فقط به عنوان شرکت های بی شماری انجام داده اند در پی فلوید مرگ است.

“تماشای هر دو Covid-19 همه گیر و پس از آن ایالات متحده از بیدار شدن از خواب و تشکیل پرونده برای عدالت اجتماعی در راه واقعا بزرگ و تماشای بازی رایانه می گویند هیچ چیز واقعا دردناک” الهام Royse صاحب موشک جامعه تناسب اندام, بدنسازی در سیاتل سی ان ان گفت.

همانطور که از دوشنبه, ژوئن 8, نزدیک به 300 سالن های ورزشی سراسر کشور شد دیگر وابسته به رایانه و بسیاری از سالن های ورزشی که تا به حال “بازی رایانه” در نام خود را کاهش یافته است به نام تجاری خود را از monikers.

Glassman عذرخواهی برای اظهارات خود در روز یکشنبه از طریق یک سری از توییت های ارسال شده از رایانه حساب توییتر. “من بازی رایانه HQ و رایانه جامعه را نه به نژاد پرستی. من ساخته شده یک اشتباه در کلمات من تصمیم دیروز,” او نوشت. “قلب من عمیقا غمگین درد ناشی از آن است. این یک اشتباه بود نه نژادپرستانه اما یک اشتباه است.”

وی افزود: “فلوید یک قهرمان در جامعه و نه فقط یک قربانی است. من باید شده اند حساس به آن و نبود. من برای آن عذرخواهی می کنیم. من در تلاش بود به چوب آن را به @IHME_UW خود را باطل مدل و در نتیجه نیازی اقتصاد-wrecking زندگی-wrecking مستند و وقتی دیدم آنها اعلام مدلسازی یک راه حل به ما نژادی بحران من بی اعتقاد قهر و بیش از حد احساسی است. مربوط به جورج فلوید نام در آن تلاش شده بود اشتباه است.”

اما برای بسیاری از Glassman اولیه توییتهایی همراه با رایانه را تمدید سکوت در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و نژاد پرستی در امریکا بود فقط بیش از حد به خرس. همانطور که از دوشنبه, ژوئن 8 وجود دارد صدها نفر از تماس برای Glassman به استعفا.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>